Chata, drevenica, zrub | K rybníkom | 26 m²
V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj zrekonštruovanú rekreačno-záhradnú chatu v krásnom
49,900 € 1919 €/m²
Rodinný dom | Za ihriskom | 247 m²
Originálny kanadský zrub zo smrekového masívu — postavený slovenskou firmou s certifikátom — ni
325,000 € 1316 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 504 m²
Realitná kancelária HALO reality a Rastislav Laurenčík, kontakt: 0902 891 971, nehnuteľnosť s I
79,900 € 159 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Záhorský, kontakt: 0952 396 558, nehnuteľnosť s ID: MA
170,000 €
Chalupa, rekreačný domček | 300 m²
Pre klienta hľadáme chatu na záhorí, skôr niečo prízemné, resp s pár schodmi - vhodnú aj pre st
100,000 € 333 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, situovaný v centre obce Ja
106,000 € 1278 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 45 m²
Predstavte si, že sa ráno zobudíte s výhľadom na hladinu jazera, pripravíte si kávu na terase,
126,000 € 2844 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 45 m²
Na predaj Vám ponúkame modernú chatu s vlastným vstupom do jazera v obci Jakubov. Nízkoenerget
119,900 € 2664 €/m²
Rodinný dom | Dolečková ulica | 120 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame výnimočnú 4. izbovú novostavbu rodinného domu v o
349,000 € 2908 €/m²
Chata, drevenica, zrub | K rybníkom | 64.59 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj atraktívnu rekreačnú chatu, ktorá sa nachádza v obľúbenej lokalit
79,000 € 1223 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Starý mlyn | 626 m²
Realitná kancelária A-nehnuteľnosti ponúka na predaj posledný voľný pozemok v obci Jakubov, čas
89,000 € 142 €/m²
Rodinný dom | 82.25 m²
Ponúkam na predaj novostavbu 4-izb. rodinného domu s úžitkovou plochou 82,25 m2 a pozemkom o vý
215,000 € 2614 €/m²
Iný stavebný pozemok | 16,772 m²
Pozemok Jakubov (okr. Malacky) rovinatý pozemok v extraviláne obce Jakubov, výmera 16.772m2,
170,000 € 10 €/m²
Orná pôda | Jakubov | 889 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu v blízkosti obce Jakubov v okrese Malacky.
14,600 € 16 €/m²
Rodinný dom | Jakubov | 109.6 m²
Novostavba 5-izbového domu pri jazere – pokojné prostredie, celoročné bývanie, 109,6 m² úžitkov
260,000 € 2372 €/m²
Rodinný dom | 109.6 m²
Novostavba 5-izbového domu pri jazere – Jakubov, 109,6 m² úžitkovej plochy, terasa, pokojná lok
246,000 € 2245 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná ulica | 676 m²
Stavebný pozemok 676 m² v zastavanej časti obce Jakubov, so všetkými IS pri pozemku, studňou, p
104,900 € 155 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky v lokalite určenej pre IBV v obci Jakubov v projekte Za
165 €/m2 165 €/m2
Záhradná chatka | Hlavná ulica | 115.21 m²
Realitná kancelária Ladies&Gentlemen vám exkluzívne prináša jedinečnú príležitosť a to: Predaj
155,000 € 1345 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná ulica | 4,051 m²
Ponúkam Vám na predaj rozsiahly investičný stavebný pozemok o výmere 4 051 m² v pokojnej a vyhľ
125,000 € 31 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jakubov | 504 m²
LOYALTERS | Predaj stavebného pozemku, obec Jakubov Popis nehnuteľnosti Loyalters by Bosen Gr
79,900 € 159 €/m²
2 izbový byt | 73.35 m²
Projekt Malá Hrádza prináša pokojné rodinné bývanie v atraktívnej lokalite s kvalitným prevede
136,500 € 1861 €/m²
2 izbový byt | 59.67 m²
136,500 € 2288 €/m²
3 izbový byt | 82.48 m²
224,300 € 2719 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.