NA PREDAJ KRÁSNY 1,5 IZBOVÝ BYT SO ZARIADENÍM V CENE | ATÉNSKA ULICA | ŤAHANOVCE

Reality Košice-Ťahanovce

1 izbový byt | - | 35 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj krásny 1,5 izbový byt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

168,000 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

na predaj pozemok na výstavbu, Ťahanovská ul, obec Ťahanovce

Reality Košice-Ťahanovce

Pozemok pre rodinné domy | Ťahanovská | 130 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú na predaj pozemky na výstavbu

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Ťahanovce

60,000 € 462 €/m²

REZERVOVANÝ! Priestranný 3 izbový byt Maďarská ul, 78m2- Ťahanovce

Reality Košice-Ťahanovce

3 izbový byt | - | 78 m²

Solidreal exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt na sídlisku Ťahanovce, ulica Maďarská. Má v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

210,000 € 2692 €/m²

VÝMENA 2 izb. ZREKONŠTRUOVANÝ byt na Ťahanovciach + doplatok za 2 alebo 3 izb. byt v blízkosti Centra

Reality Košice-Ťahanovce

2 izbový byt | Bukureštská | 53 m²

VÝMENA 2 izb. ZREKONŠTRUOVANÝ byt na Ťahanovciach + DOPLATOK ..... za 2 alebo 3 izb. byt v bl

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 09.06.2025
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

Cena dohodou

DREVODOM S POZEMKOM - ŤAHANOVCE

Reality Košice-Ťahanovce

Chalupa, rekreačný domček | Ťahanovce | 50 m²

Ponúkame Vám na predaj, prenájom 800 €/mes., alebo na výmenu za byt v Košiciach, samostatne st

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Ťahanovce

Cena dohodou

Predám 3-izbový byt na ulici Bruselská, Košice N003-113-BILL

Reality Košice-Ťahanovce

3 izbový byt | Bruselská | 72 m²

ID: N003-113-BILL Ponúkám na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Bruselská na Sídlisku Ťa

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

181,900 € 2526 €/m²

Hľadáme pre klienta 2- izbový byt na sídlisku Ťahanovce

Reality Košice-Ťahanovce

2 izbový byt | 0 m²

F007-KAMA Finanzpartner reality hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt na sídlisku Ťahanov

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Ťahanovce

165,000 €

Hľadáme 3-izbový byt na Ťahanovciach

Reality Košice-Ťahanovce

3 izbový byt | 0 m²

F011-KAMA Finanzpartner reality hľadá pre konkréteho klienta 3-izbový byt v pôvodnom stave na

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Ťahanovce

180,000 €

Predaj murovanej chaty v Košiciach - Ťahanovciach, Pod Vinicami

Reality Košice-Ťahanovce

Chalupa, rekreačný domček | 427 m²

Ponúkame na predaj menšiu murovanú chatu s rozlohou 16 m² v lokalite Košice - Ťahanovce, časť P

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Ťahanovce

29,000 € 68 €/m²

Na predaj - Rodinný dom plus stavebný pozemok Jazvečia Košice Ťahanovce

Reality Košice-Ťahanovce

Rodinný dom | Jazvečia | 97 m²

Táto ponuka staršieho rodinného domu je zaujímavá pre ľudí, ktorí majú stavbárskeho ducha. Na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Košice-Ťahanovce

360,000 € 3711 €/m²

Spoluvlast. podiel 49/100 na RD, Jazvečia 2411/62, Ťahanovce, KE

Reality Košice-Ťahanovce

Rodinný dom | Jazvečia | 187.71 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame na predaj formou dražby spoluvlastnícky podiel o veľkosti 49/

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Košice-Ťahanovce

49,900 € 266 €/m²

NOVINKA - 2 izbový byt BUKUREŠTSKÁ ul., sídl. Ťahanovce - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Košice-Ťahanovce

2 izbový byt | Bukureštská | 39 m²

** NOVINKA ** Ponúkam na predaj ZREKONŠTRUOVANÝ 2-izbový byt s loggiou - Bukureštská ul. - sídl

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

159,980 € 4102 €/m²

NOVINKA - ZREKONŠTRUOVANÝ 2 izbový byt - BUKUREŠTSKÁ ul., sídl. Ťahanovce

Reality Košice-Ťahanovce

2 izbový byt | Bukureštská | 39 m²

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

159,980 € 4102 €/m²

ŤAHANOVCE pekný 3 izbový rodinný dom na pozemku 458 m2.

Reality Košice-Ťahanovce

Rodinný dom | Jazvečia | 100 m²

EXKLUZÍVNE ZARA reality v zastúpení Katarína Medvecová ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom Ko

Publikované: 27.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Ťahanovce

224,900 € 2200 €/m²

Stavebné pozemky pre firmy na logistiku, haly, sklady, ľahká výroba - tesne pri Košiciach

Reality Košice-Ťahanovce

Priemyselná zóna | Pri Košiciach | 22,000 m²

Ponúkame stavebné pozemky na logistiku / ľahkú výrobu v existujúcom logistickom parku pri Košic

Publikované: 16.05.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Košice-Ťahanovce

70 €/m2 70 €/m2

Záhrada a chatka blízko mesta, ul. Brusnicová, Ťahanovce

Reality Košice-Ťahanovce

Chalupa, rekreačný domček | Brusnicová | 40 m²

V ponuke na predaj slnečná záhrada s drevenou chatou v pokojnej záhradkárskej časti a výbornou

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Ťahanovce

60,000 € 1500 €/m²

Predaj, RD Ťahanovce, 1,5 izbový dom, užitková plocha 38m2, čiastočne rekonštruovaný interiér

Reality Košice-Ťahanovce

Rodinný dom | Jazvečia | 38 m²

PETER MINARČÍK z Branislav Čuri Reality ponúka: Obec Ťahanovce, Jazvečia ulica, rodinný dom, e

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Ťahanovce

129,990 € 3421 €/m²

ADOMIS – predaj záhrady Košice -Ťahanovce.

Reality Košice-Ťahanovce

Záhrada | Brusnicová | 456 m²

Na predaj krásna záhrada s výhľadom – Košice – Ťahanovce. Jedná sa o lokalitu „Nad tunelom Pon

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Košice-Ťahanovce

28,000 € 61 €/m²

NOVINKA AJ INVESTÍČNE VEĽKÝ ,ÚTULNÝ 1IZB 45m2 S LOGGIOU KOMPLETNÁ REKONŚTRUKCIA TOP LOKALITA

Reality Košice-Ťahanovce

1 izbový byt | Berlínska | 39.28 m²

IBA U NÁS! Predáme VEĽKÝ, PEKNÝ 1 IZB BYT S LOGGIOU PO REKONŚTRUKCII v obľúbenej lokalite

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

145,990 € 3717 €/m²

REZERVOVANÉ Záhrada Mončí potok

Reality Košice-Ťahanovce

Záhrada | Mončí potok | 585 m²

Nová cena. Ponúkame na predaj a odstúpenie záhradku v lokalite pri krematóriu v Košiciach. Lok

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Ťahanovce

30,000 € 51 €/m²

NA PREDAJ MODERNÁ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU KOŠICE-ŤAHANOVCE

Reality Košice-Ťahanovce

Rodinný dom | 610 m²

Ponúkame na predaj moderný rodinný dom v novostavbe s celkovou úžitkovou plochou približne 135

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Košice-Ťahanovce

327,990 € 538 €/m²

Kancelárske priestory 242 m2 až 362 m2 v budove EcoPoint

Reality Košice-Ťahanovce

Kancelárie, administratívne priestory | Magnezitárska | 242 m²

Moderné reprezentatívne priestory. Nájomné: 12 EUR/m2 Spoločné prevádzkové náklady: 2,50 EUR/m

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Priestory na prenájom Košice-Ťahanovce

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie 20 m2 v budove EcoPoint

Reality Košice-Ťahanovce

Kancelárie, administratívne priestory | Magnezitárska | 20 m²

Prenájom kancelárie 20 m2 v budove EcoPoint Office Center. Je možnosť prenajať aj viac susediac

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Priestory na prenájom Košice-Ťahanovce

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na predaj 3 izbový rodinný dom, Košice - Ťahanovce, ulica na Hájiku

Reality Košice-Ťahanovce

Rodinný dom | Na hájiku | 120 m²

Ponúkame na predaj útulný 3-izbový dom v lokalite Ťahanovce - obec. V podkroví je možné jednodu

Publikované: 02.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Ťahanovce

195,000 € 1550 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie