Na predaj 3 izbový byt s balkónom v Piešťanoch, 65m2

Reality Piešťany

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s rozlohou 65 m² v tichej a obľúbenej lokalite Piešťan. Dispozí

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

148,900 € 2291 €/m²

Rezidencia Alžbetina - 3 izbové byty

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Alžbetina | 89 m²

Rezidencia Alžbetina, situovaná v srdci historického centra Košíc, ponúka skutočne unikátne bý

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

330,750 € 3716 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

OCCAM | Mestský život bez kompromisov – 3i byt v projekte Prístavná na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 100.5 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a štýlovo zariadený 3-izbový byt v prémiovom projekte Prístavn

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,040.65 € 3632 €/m²

Veľký 3izbový byt s loggiou a pivnicou len 10 min. od Trnavy

Reality Majcichov

3 izbový byt | Hlavná | 82.36 m²

Hľadáte pokojné bývanie mimo mestského ruchu, no stále v blízkosti Trnavy? Exkluzívne iba u nás

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Majcichov

141,600 € 1719 €/m²

3 izbový byt na Račianskej ulici Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúka na predaj EXKLUZÍVNE 3-izbový byt v obľúbenej lokalite na Račianskej ulici v B

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

265,999 € 3912 €/m²

REZERVOVANÝ-BE.LIVE COMPANY-PREDAJ- KRÁSNY- 3-IZBOVÝ- BYT- PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Osuského | 64 m²

REZERVOVANÝ- BE.LIVE COMPANY: Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt vo vyhľadáv

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,900 € 3983 €/m²

NADŠTANDARDNÝ 3 IZBOVÝ BYT PRI HISTORICKOM CENTRE BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Janka Kráľa | 102 m²

MATIAS Reality exkluzívne ponúka priestranný 3-izbový byt v modernom bytovom dome z roku 2007,

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

448,000 € 4392 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nové byty 8 minút od Auparku – Pod zeleným dvorom. V cene pivnica, parkovanie, výťah, štandard (nie holobyt)

Reality Beniakovce

3 izbový byt | Nezadaná | 71 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj byty v novej lokalite Pod zeleným dvorom, vzdialenej len 8 minút

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Beniakovce

241,000 € 3394 €/m²

Predaj 3 izbového bytu v lokalite sídliska Košice - Sever na Kalvárií, ulica Krupinská

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Krupinská | 56 m²

Realitná kancelária Raymann real vám ponúka na predaj 3 izbový byt , vo vyhľadávanej časti

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

"Rezervované" Novostavba 3-izbový Byt (78,51m² )- TOP lokalita nedaľeko Golfového ihriska - Veľká Lomnica.

Reality Veľká Lomnica

3 izbový byt | Lesná | 56 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj byt č.2 s nádherným výhľadom na Lomnický štít, nachádzajúci sa neď

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Byty na predaj Veľká Lomnica

184,500 € 3295 €/m²

"Rezervované"3-izbový byt č.4, (plocha: 72,03m²) pri Golfovom ihrisku Black Stork-Velká Lomnica, dokončený do štandardu

Reality Veľká Lomnica

3 izbový byt | Pod lesom | 70 m²

Exkluzívna ponuka na predaj byt č. 4 s nádherným výhľadom na Lomnický štít! Tento byt, nachádz

Publikované: 03.08.2024 Aktualizované: 15.12.2025
Byty na predaj Veľká Lomnica

174,500 € 2279 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | PLAN Real | 3-izbový byt v tehlovej bytovke Štrkovec – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Solivarská | 65 m²

Realitná kancelária PLAN Real v zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt na Štrkovci Ru

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 3523 €/m²

Moderný dizajn, maximálne súkromie v srdci prírody - Tomášikovo

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | 76.21 m²

Vyberte si byt priamo od Developera - pre viac info na stránke www.peknebyty.sk Ponúkame na

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

153,000 € 2008 €/m²

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | 76.21 m²

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

163,000 € 2139 €/m²

Na predaj – 3-izbový byt v projekte Vínny vrch

Reality Spišské Podhradie

3 izbový byt | Levočská cesta | 68 m²

Realitná kancelária Noveba ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt v novostavbe, situovaný v t

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Spišské Podhradie

Info v RK

Velké Úlany tretia etapa EKOOSADA

Reality Veľké Úľany

3 izbový byt | Ekoosada | 77.57 m²

Vyberte si byt priamo od Developera - pre viac info na stránke www.peknebyty.sk Pekné 3 izbo

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Veľké Úľany

167,000 € 2153 €/m²

Velké Úlany tretia etapa EKOOSADA

Reality Veľké Úľany

3 izbový byt | Ekoosada | 77.57 m²

Vyberte si byt priamo od Developera - pre viac info na stránke www.peknebyty.sk Pekné 3 izb

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Veľké Úľany

177,000 € 2282 €/m²

Bývajte v byte, cíťte sa ako v dome. Posledná šanca získať súkromie s vlastnou záhradou v štandarde

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Čigérska | 88 m²

Vyberte si byt priamo od Developera - pre viac info na stránke www.peknebyty.sk Pekný 3 izbov

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

209,000 € 2375 €/m²

Predaj 3i bytu s loggiou na Jahodovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jahodová | 56 m²

Realitná kancelária IP REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Novom Meste – časť Vinohrad

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,900 € 4463 €/m²

Na predaj 3 - izbový byt na Železníkoch, ulica Užhorodská, Košice

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Užhorodská | 68 m²

Hľadáte nové bývanie, ktoré ponúka okamžitý komfort, no zároveň aj priestor pre Vašu vlastnú kr

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

196,000 € 2882 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ - Na predaj 3-izbový byt na Terase, Košice – Šafárikova trieda.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Šafárikova trieda | 59 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Šafárikova trieda, v obľúbenej lokalite K

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

215,000 € 3644 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, ulica Sama Czabana, Rožňava

Reality Rožňava

3 izbový byt | Sama Czabána | 72 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom na ulici Sama Czabana. Ponúkame na predaj

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rožňava

94,990 € 1319 €/m²

PREDANÉ 3 izbový tehlový byt na Solivare s vlastným kúrením, garážou a zahrádkou

Reality Prešov

3 izbový byt | Urxova | 95 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj 3 izbový tehlový byt s vl

Publikované: 04.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

205,000 € 2158 €/m²

NA PREDAJ 3 - IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, BRUSELSKÁ ULICA , ŤAHANOVCE

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

3 izbový byt | Bruselská | 72 m²

Diamond Reality Vám ponúka na predaj tento 3 izbový byt na najmladšom sídlisku v Košiciach - Ťa

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

182,000 € 2521 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1379)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Rodinné domy na predaj (23099)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie