Veľký 3izbový byt s loggiou a pivnicou len 10 min. od Trnavy

Reality Trnava

3 izbový byt | Majcichov | 82.36 m²

Hľadáte pokojné bývanie mimo mestského ruchu, no stále v blízkosti Trnavy? Exkluzívne iba u nás

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trnava

141,600 € 1719 €/m²

ARTHUR - Veľký nebytový priestor s možnosťou zmeny na byty, výborná INVESTÍCIA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Pajštúnska | 1,550 m²

Ponúkame na predaj jedinečný priestor s rozlohou 1 550 m² v modernom polyfunkčnom objekte Skybo

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Predaj 3 izbový tehlový byt Košice I.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Svätoplukova | 91 m²

REZERVOVANÉ Snívate o bývaní v blízkosti centra mesta? Rozhodli ste sa investovať do vlastné

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

329,900 € 3625 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

!!! ZNÍŽENÁ CENA !!! Predaj 3-izb. bytu v pôvodnom stave v Bánovciach nad Bebr. s roz.64m2

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 5. apríla | 64 m²

⨳⨳⨳ VYHĽADÁVANÁ LOKALITA S MNOŽSTVOM ZELENE A VÝBORNOU DOSTUPNOSŤOU DO VŠETKÝCH ČASTÍ MESTA

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

94,500 € 1477 €/m²

PREDAJ: 3 IZBOVÝ BYT 83 M2, LODŽIA, JUH, TOMÁŠIKOVA, POPRAD

Reality Poprad

3 izbový byt | Tomášikova | 83 m²

MLM reality Poprad Vám prináša priestranný, kompletne rekonštruovaný 3 - izbový byt s rozumne r

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Poprad

179,900 € 2167 €/m²

Rezervované

Reality Prievidza

3 izbový byt | Svätoplukova | 88 m²

DMPD real Vám ponúka na predaj priestranný a atypický 3-izbový podkrovný byt nachádzajúci sa v

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Prievidza

144,999 € 1648 €/m²

EXKLUZÍVNE Mezonetový trojizbový byt, Žilina - Centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | Daniela Dlabača | 120 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj krásny a výnimočný 3-izbový podkrovný mezonetový

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

289,900 € 2416 €/m²

Predaj 3 izbového bytu na sídlisku Dargovských hrdinov ulica Bielocerkevská

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Bielocerkevská | 66 m²

Hľadáte 3 izbový byt , do ktorého sa môžete nasťahovať hneď a bez ďalších veľkých investícií a

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

199,990 € 3030 €/m²

3-izbový byt v novostavbe Zelený dvor - Rezidencia Vinohrady

Reality Trenčín

3 izbový byt | Na kamenci | 67 m²

Ponúkame na predaj posledné tri 3-izbové byty s loggiou v projekte Zelený dvor- Rezidencia Vino

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Trenčín

231,377 € 3453 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývajte tam, kde sa dýcha ľahšie - Priestranný 3 izbový byt v novostavbe Malá Hrádza, Jakubov v blízkosti lesov

Reality Jakubov

3 izbový byt | 82.48 m²

Projekt Malá Hrádza prináša pokojné rodinné bývanie v atraktívnej lokalite s kvalitným prevede

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Jakubov

224,300 € 2719 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt s balkónom v novostavbe Kamenná

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Čerešňová ulica | 67.97 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novom projekte Kamenná- Rezidencia Kamenná /ulica Čerešňová/,

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

164,446 € 2419 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POSLEDNÝ VOĽNÝ 3 izbový byt v novostavbe Drevný trh

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Drevný trh | 52.24 m²

Vyberte si bývanie v srdci Košíc a zažite komfort mestského života. Realitná kancelária TOBI R

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

320,000 € 6126 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PLAN Real | 3-izbový byt so zaujímavou dispozíciou – Štrkovec Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Solivarská | 62 m²

Realitná kancelária PLAN Real v zastúpení majiteľa ponúka na predaj daľší 3-izbový byt na Štrko

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 3952 €/m²

Predaj 2-3 izb. byt loggia dizajnérská vízia Dolný Smokovec

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Pod Lesom | 55 m²

Tehlový tatranský byt s potenciálom mezonetu a dizajnérskou víziou Inori Reality a Ladislav Gi

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

220,000 € 4000 €/m²

3 izbový byt s balkónom, Rezidencia Slavia, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | 82.89 m²

Rezidencia Slavia ponúka dokonalú kombináciu výbornej dostupnosti, kvalitnej infraštruktúry a b

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

345,000 € 4162 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Krásne nové byty v novej štvrti v Komárne na predaj

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 108.5 m²

Ponúkame Vám krásny nový byt v novej obytnej štvrti v Komárne. Nový 3 izbový byt, v ktorom ešte

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Komárno

255,000 € 2350 €/m²

Cz16 - Na predaj priestranný 3-izbový byt v mimoriadne vyhľadávanej lokalite – ideálne 2. poschodie

Reality Komárno

3 izbový byt | Vnútorná Okružná | 73 m²

Ponúkame na predaj svetlý a dobre riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí z 3, v po

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Komárno

89,900 € 1232 €/m²

RE01021482 byt / 3-izbový (Predaj)

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3 - izbový byt o výmere 68 m2 na sídlisku Rozkvet. Nach

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

139,000 € 2044 €/m²

CENTRAL | 3-IZB. BYT

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Čsl. armády | 80 m²

Ponuka 3 izbových bytov je do konca januára 2026 so zvýhodnenou cenou. Kolaudácia je naplánovan

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Topoľčany

227,600 € 2845 €/m²

110 M2 BYT VO VILE NA SPIEGELSALI – VLASTNÝ POZEMOK, GARÁŽE A APARTMÁN

Reality Trnava

3 izbový byt | Ovocná | 110 m²

REZERVOVANÉ 110 M2 BYT VO VILE NA SPIEGELSALI – VLASTNÝ POZEMOK, GARÁŽE A APARTMÁN V PODKROVÍ

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Trnava

319,000 € 2900 €/m²

PREDANÉ.... 3 izbový byt na sídlisku SNP

Reality Michalovce

3 izbový byt | 72 m²

REALITY HOUSE ponúka aj tuto NOVINKU : Na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt po kompletn

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

3-izbový byt s veľkou lodžiou v Lamači – Studenohorská

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Studenohorská | 75 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislava – La

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

268,000 € 3573 €/m²

Slnečný 3 – Izbový byt SOHO PARK Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 110.61 m²

Slnečný 3-izbový byt v rezidencii SOHO Park, Komárno Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt si

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 25.12.2025
Byty na predaj Komárno

254,934 € 2305 €/m²

Predali sme 3i chyžku - Štefánikova

Reality Michalovce

3 izbový byt | Štefánikova | 67.05 m²

Byt sme práve predali. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať. Byt

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Michalovce

Info v RK

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1377)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23111)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30365)
Upresniť hľadanie