KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt B6.30

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 70.52 m²

Žilinský investor Istrofinal spustil už 3. etapu výstavby bytových domov Kasárne Brezno - bytov

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Brezno

167,500 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt A1.1 S PREDZÁHRADKOU

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 122.65 m²

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Brezno

168,900 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt A1.5 s PREDZÁHRADKOU

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 116.52 m²

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Brezno

157,900 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - PINK reality - štýlový 3-izbový byt v centre Šale na PREDAJ

Reality Šaľa

3 izbový byt | Hlavná | 64 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa prináša jedinečnú príležitosť – štýlový 3-izbový byt s ro

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Šaľa

119,000 € 1859 €/m²

REZERVOVANÉ: 3-izbový byt s loggiou na predaj

Reality Žilina

3 izbový byt | Jedlíkova | 72 m²

REZERVOVANÉ: Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v príjemnej časti sídliska Hájik v ŽIl

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Žilina

169,000 € 2347 €/m²

Domov pripravený na bývanie – 3-izbový byt Lomnica Vranov n/T

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Lomnická | 56 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný trojizbový tehlový byt v obci Čemerné, časť Lomnic

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

73,000 € 1304 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Prémiovo zrekonštruovaný byt s loggiou blízko Štrkovca

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 91 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj 3i byt v projekte Octopus po kompletnej, nadštanda

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

449,000 € 4934 €/m²

Príďte si pozrieť náš VZOROVÝ BYT – aj ten môže byť Váš!!!

Reality Nitra

3 izbový byt | Trnavská | 88.5 m²

Príďte si pozrieť náš VZOROVÝ BYT – aj ten môže byť Váš s parkingom v podzemnej garáži za zvýho

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

240,200 € 2714 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj: Podkrovný veľkometrážny 3-izbový byt (110 m²) – Bratislava I, Staré Mesto, Gunduličova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gunduličova | 110 m²

Ponúkame na predaj atypický, priestranný a svetlý 3-izbový podkrovný byt s výmerou 110 m², nach

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 3000 €/m²

Lastovičky II - novostavba 3-izbového bytu s balkónom

Reality Nová Dedinka

3 izbový byt | Krajná | 64.09 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s balkónom v novom projekte bytových domov Lastovičky II v

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nová Dedinka

199,900 € 3119 €/m²

NA PREDAJ | posledný 3 izbový byt v projekte TRIA KLIN | Klin - Námestovo

Reality Námestovo

3 izbový byt | Kliňanská cesta | 112 m²

Hľadáte súkromie rodinného domu za cenu bytu? Projekt TRIA KLIN ponúka len 4 moderné 3-izbové

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Námestovo

168,400 € 1504 €/m²

ŠTÝLOVÉ BÝVANIE S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN — KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA!

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Hľadáte moderný priestor, kde sa spojí komfort mestského života

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

280,990 € 5204 €/m²

Na predaj 3 - izbový byt na ulici A. Markuša v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | Alex. Markuša | 52 m²

Realitná spoločnosť MiReal s.r.o. Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Alex. Markuša v o

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Michalovce

122,000 € 2346 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ VEĽKORYSÝ 3-IZBOVÝ BYT S PARKOVACÍM MIESTOM V HISTORICKOM CENTRE KOŠÍC

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | 119 m²

Ponúkame vám na predaj priestranný a elegantný 3-izbový byt s výmerou 113 m², doplnený o parkov

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

394,990 € 3319 €/m²

Slnečný 3-izbový byt so záhradkou a garážou, SNP, Ivanka pri Dunaji.

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | SNP | 61 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj slnečný 3-izbový byt so záhradkou a garážou na ulici Slovenského

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

187,000 € 3066 €/m²

EXLUZÍVNE ponúkame na predaj 3 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach.

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | sídlisko SNP | 74 m²

EXLUZÍVNE Ponúkame na predaj pekne zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa n

Publikované: 19.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

149,900 € 2162 €/m²

NA PREDAJ Moderné 3-izbové rodinné domy s terasou, záhradou a 2 parkovacími miestami – tichá lokalita, ale zároveň blízko diaľnice.

Reality Sereď

3 izbový byt | Poľná | 71 m²

Zabudnite na hľadanie parkovania, čakanie na výťah, šliapanie do schodov či hluk množstva sused

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Sereď

163,300 € 2300 €/m²

PREDANÉ Trojizbový byt Lúčna

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Lúčna | 76.64 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Vranov nad Topľou Lúčna

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

105,000 € 1370 €/m²

Rezervované //3izbák s balkónom // ul. D.Štúra

Reality Sereď

3 izbový byt | D. Štúra | 77 m²

Nehnuteľnosť je aktuálne blokovaná rezerváciou. V prípade že máte záujem o info ohľadne zmeny s

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Sereď

134,000 € 1740 €/m²

3 izbový čiastočne zrekonštruovaný byt 78 m2 s loggiou – možnosť upraviť na 4 izby Bratislava, Petržalka – časť Ovsište

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 78 m²

TUreality ponúka veľký 3 izbový byt s úžitkovou plochou 78 m2. Byt prešiel v priebehu poslednýc

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3204 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ NOVOSTAVBA 3-IZBOVÉHO BYTU (82 m2) S TERASOU NA JUHU V TRENČÍNE.

Reality Trenčín

3 izbový byt | 82 m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj krásny 3-izbový byt (82m2), nachádzajúcu sa v novostavbe

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

219,990 € 2683 €/m²

Rezidenčný byt na predaj s veľkou terasou v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 85.83 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v novostavbe v Nových Zámkoch. Jedná sa o rezidenčné bývani

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Exkluzívna ponuka: Predaj 3 izb. bytu po rekonštrukcií s vlastným kúrením v centre mesta, 94 m2- Bytča

Reality Bytča

3 izbový byt | Námestie Slovenskej Republiky | 90 m²

Hľadáte bývanie s výhľadom na pulzujúce srdce Bytče? Tento 3-izbový byt s balkónom je presne to

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bytča

219,000 € 2433 €/m²

Predaj 3-izbového bytu v centre mesta – 92 m²

Reality Žilina

3 izbový byt | 93 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt (93 m² + balkón + pivnica) v tehlovom dome s výťahom na 4. p

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

310,000 € 3333 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1381)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30375)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (736)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Rodinné domy na predaj (23096)
Upresniť hľadanie