Na predaj 3 izbový byt s BALKÓNOM, Berehovská ulica, Trebišov

Reality Trebišov

3 izbový byt | Berehovská | 70.29 m²

Vaša šanca na bývanie v srdci mesta – 3-izbový byt s potenciálom podľa vašich predstáv. Poonúk

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trebišov

97,990 € 1394 €/m²

NOVÁ CENA | NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V ROŽŇAVE

Reality Rožňava

3 izbový byt | Zakarpatská | 74 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám prináša na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rožňava

117,900 € 1593 €/m²

PREDANÝ - Na predaj pekný 3-izbový byt po rekonštrukcii na ulici Šafárikova trieda, Košice - Západ.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Šafárikova trieda | 60 m²

PREDANÝ Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Šafárikova trieda, v obľúbenej lokalite Košic

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

239,999 € 4000 €/m²

ARTHUR - Ste kreatívec s vidinou nových perspektív a hľadáte „iný „ byt?

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 100 m²

Byt vymykajúci sa štandardnej dispozícii pýta inovatívnu ruku, iné vnímanie. Neobvyklý veľkomet

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

450,000 € 4500 €/m²

Jedinečný 3-izbový apartmán s balkónom a vysokými stropmi – Medzihradská, Dolný Kubín (56,26 m²)

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Medzihradská | 56.26 m²

Predstavujeme vám exkluzívny 3-izbový apartmán č. 206 – jediný svojho druhu v projekte Medzihra

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

Predám 3+1 bytovú jednotku, Svrčinovec, iba u nás

Reality Svrčinovec

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Predám exkluzívne 3+1 bytovú jednotku v RD v obci Svrčinovec, kompletne zariadené. Veľmi dob

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Svrčinovec

87,000 € 1088 €/m²

3-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jaskový rad | 75.43 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 3-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

329,900 € 4374 €/m²

Novostavba 3 izb. bytu s terasou a predzáhradkou, A2 Somotor

Reality Somotor

3 izbový byt | 85.7 m²

Realitná kancelária VISUAL REAL ponúka na predaj 3 izbový byt 85,7 m2 + terasa + predzáhradka.

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Somotor

110,000 € 1284 €/m²

Novostavba 3 izbového bytu s predzáhradkou, B1 Somotor

Reality Somotor

3 izbový byt | 82.8 m²

Realitná kancelária VISUAL REAL ponúka na predaj 3 izbový byt 82,8 m2 + predzáhradka. Obec Somo

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Somotor

91,080 € 1100 €/m²

Na predaj 3 izbový byt (77 m²) na 12. p. – KVP, ZOMBOVA

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | 77 m²

Realitná kancelária VISUAL REAL & FINANCES s.r.o. Košice Vám ponúka na predaj výnimočný 3-izbov

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

245,300 € 3186 €/m²

Veľký 3-izbový byt s balkónom v Top lokalite!!

Reality Rožňava

3 izbový byt | Okružná | 64.5 m²

Priestranný 3-izbový byt na sídlisku Juh - Váš nový domov čaká! Vaša príležitosť na komfor

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Rožňava

99,999 € 1550 €/m²

Posledný 3-izbový byt s predzáhradkou, parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vlčie hrdlo | 114 m²

Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája pohodlie bytu s luxusom vlastnej záhrady? Ponúkame na pred

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

205,990 € 1807 €/m²

Na predaj 3-izbový byt Čermeli

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Črmeľská cesta | 100 m²

Projekt Na Baránku prináša moderné bývanie v srdci prírody pre tých, ktorí nechcú robiť komprom

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

3 izb. byt s veľkorysou loggiou v ATRAKTÍVNEJ NOVOSTAVBE, ul. Cédrová

Reality Košice-Vyšné Opátske

3 izbový byt | Jelšová | 191.34 m²

CENTURY 21 Lištiak Team Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt vo výstavbe s rozlohou 82

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

314,019 € 2600 €/m²

Predaj 3 izb. bytu s loggiou na G. Bethlena v NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | G. Bethlena | 74.54 m²

NOVINKA ! Na predaj: 3-izbový byt s lóggiou v skvelej lokalite – Nové Zámky, ul. G. Bethlena

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,000 € 1596 €/m²

‼️ NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT PREROBENÝ NA 4 IZBOVÝ, PARTIZÁNSKE ‼️

Reality Partizánske

3 izbový byt | Horská | 77 m²

Center Reality. sk - ponúka so súhlasom majiteľa na predaj 3 izbový byt, ktorý bol rekonštrukci

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Partizánske

Cena dohodou

TUreality ponúka na predaj veľký 3-izbový byt v Košiciach, na Jakobyho ulici.

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | 70 m²

Byt sa nachádza na 2. poschodí tehlového bytového domu bez výťahu a je v pôvodnom stave, pričom

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena na vyžiadanie

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt B6.30

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 70.52 m²

Žilinský investor Istrofinal spustil už 3. etapu výstavby bytových domov Kasárne Brezno - bytov

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Brezno

167,500 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt A1.1 S PREDZÁHRADKOU

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 122.65 m²

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Brezno

168,900 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt A1.5 s PREDZÁHRADKOU

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 116.52 m²

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Brezno

157,900 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - PINK reality - štýlový 3-izbový byt v centre Šale na PREDAJ

Reality Šaľa

3 izbový byt | Hlavná | 64 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa prináša jedinečnú príležitosť – štýlový 3-izbový byt s ro

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Šaľa

119,000 € 1859 €/m²

REZERVOVANÉ: 3-izbový byt s loggiou na predaj

Reality Žilina

3 izbový byt | Jedlíkova | 72 m²

REZERVOVANÉ: Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v príjemnej časti sídliska Hájik v ŽIl

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Žilina

169,000 € 2347 €/m²

Domov pripravený na bývanie – 3-izbový byt Lomnica Vranov n/T

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Lomnická | 56 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný trojizbový tehlový byt v obci Čemerné, časť Lomnic

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

73,000 € 1304 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Prémiovo zrekonštruovaný byt s loggiou blízko Štrkovca

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 91 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj 3i byt v projekte Octopus po kompletnej, nadštanda

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

449,000 € 4934 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Reality v Martine (737)
Rodinné domy na predaj (23099)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie