Krásny 3 izbový byt v projekte Europalace.

Reality Žilina

3 izbový byt | 80 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Vlčince v Žiline, nachádzajúci sa

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Žilina

278,000 € 3475 €/m²

Prerobený 3 izbový byt s lódžiou 7,5 m2 - Dubnica nad Váhom Centrum II

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Centrum II | 68 m²

Ponúkame na predaj pekný trojizbový byt s výmerou 68 m2 v jednej z najobľúbenejších lokalít mes

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

165,000 € 2426 €/m²

🏡 REZERVOVANÉ! moderný 3-izbový byt v novostavbe - Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Mikovíniho | 79.25 m²

REZERVOVANÉ! CASMAR Reality, vo výhradnom zastúpení klienta, ponúka na predaj štýlový, priest

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

259,900 € 3279 €/m²

Exkl. 3 iz byt pri centre s lódžiou v Piešťanoch REZERVOVANÉ

Reality Piešťany

3 izbový byt | Krajinská | 65 m²

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt s balkónom o veľkosti 6

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Piešťany

135,000 € 2077 €/m²

Exkl. predaj 3 iz bytu blízko centra v Piešťanoch REZERVOVANÝ

Reality Piešťany

3 izbový byt | Krajinská | 76 m²

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný 3 izbový veľký byt s balkónom o veľk

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Piešťany

135,000 € 1776 €/m²

PREDAJ| Priestranný 3i byt na 43poschodí v Eurovea Tower

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 117.9 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3izbový luxusný byt na 43.poschodí v prvom mrakodrape na Sl

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Na predaj 3-izbový byt v Humennom.

Reality Humenné

3 izbový byt | Košická | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký trojizbový byt v osobnom vlastníctve na Košickej ulici v Humenn

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Humenné

115,000 € 1494 €/m²

člen NARKS

3-izb. byt v rekonštrukcii, Ľubochňa okres Ružomberok

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 81 m²

FatraReal ponúka na predaj 3-izbový byt v príjemnom prostredí dolného Liptova v strede klimatic

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

120,000 € 1481 €/m²

Slnečný 3-izbový byt orientovaný do tichého dvora

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 123 m²

Slnečný 3-izbový klimatizovaný mezonetový byt s rozlohou 123 m² je situovaný na Tomášikovej uli

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,990 € 3902 €/m²

MAXIS REAL: NA PREDAJ: Veľký 3,5 izbový byt v 20 r. stavbe pri Tesco Express

Reality Trnava

3 izbový byt | Na Hlinách | 82 m²

Predstavte si bývanie, kde po náročnom dni zavriete dvere a ocitnete sa v oáze pokoja, ďaleko o

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Trnava

209,000 € 2549 €/m²

člen NARKS

Jedinečné 3 izbové byty v projekte MAGNÓLIA v Liptovskej Teplej. Už skolaudované!

Reality Liptovská Teplá

3 izbový byt | 77 m²

Predstavujeme vám jedinečný bytový projekt MAGNÓLIA, ktorý prináša do obce Liptovská Teplá nový

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Liptovská Teplá

199,000 € 2584 €/m²

REZERVOVANÉ-3 izbový byt v Jahodníkoch, v širšom centre mesta

Reality Martin

3 izbový byt | Jána Fraňa | 72 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkam na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Jaho

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Martin

145,000 € 2014 €/m²

Predaj 5 bytových jednotiek v novoobnovenom tehlovom bytovom dome v obci Ďurďošík v okrese Košice - okolie

Reality Ďurďošík

3 izbový byt | Hlavná | 70 m²

Hľadáte pekné bývanie v novostavebe bytového domu v blízkosti Košíc ? Tak keď áno , tak tu

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Ďurďošík

Cena dohodou

Exkluzívny predaj 3 izbový byt, rekonštrukcia, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 82 m²

Skyline reality ponúka na predaj útulný 3 izbový slnečný byt, podlahová plocha 82 m2, Nábrežná

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

134,900 € 1645 €/m²

3 izbový byt s loggiu s úžitkovou plochou 72 m2, v zabývanej lokalite Bratislava – Petržalka – Ovsište

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 72 m²

TUreality ponúkajú byt s výmerou 72 m2 vo vyhľadávanej zabývanej lokalite Bulíková ulica. Byt j

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

243,999 € 3389 €/m²

PREDANÉ Na predaj 3-izbový byt, Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | 74 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 74 m², nachádzajúci sa na 1. posch

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vráble

142,000 € 1919 €/m²

Garantovaný výnos_nový rodinný 3-izbový mezonet s 2 kúpeľňami, s vlastnou terasou

Reality Demänovská Dolina

3 izbový byt | Autocamping | 65 m²

Bezstarostná investícia do nehnuteľnosti, možnosť odpočtu DPH. Obľúbený rodinný rekreačný rezor

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

350,000 € 5385 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ ! ŠTÝLOVÝ, KOMPLET PREROBENÝ 3-IZ BYT (72 m2), DUBNIČKA - BÁNOVCE N/B.

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Husitská | 72 m²

⨳⨳⨳ KOMPLETNE PREROBENÝ BYT NADČASOVÝ DIZAJN VÝBORNÁ LOKALITA ⨳⨳⨳ ⇒ V Bánovciach n/Bebr. na

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

152,000 € 2111 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V DUBNICI NAD VÁHOM S VÝMEROU 68M2

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt na 3./7. poschodí v zateplenom bytovom dome s výťahom v

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

146,090 € 2148 €/m²

:::::REZERVOVANÉ::::::Na predaj 3-izbový byt, Záturčie

Reality Martin

3 izbový byt | 74.09 m²

IBA u nás! Pozrite si videoobhliadku!__________TUreality vám ponúka na predaj 3 izbový byt v me

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt s balkónom – Mládežnícka ulica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Mládežnícka | 68.55 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, svetlý a udržiavaný 3-izbový byt situovaný vo tichej lokalite Stro

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

149,000 € 2174 €/m²

3-izbový byt s garážou a veľkým úložným priestorom – Šalgočka.

Reality Šalgočka

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Realitná kancelária Prvý domov s.r.o. Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj priestranný 3-i

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šalgočka

108,000 € 1500 €/m²

REZERVOVANÉ!!!EXKLUZÍVNY PREDAJ VEĽKORYSÉHO 3-IZBOVÉHO BYTU S LOGGIOU VO VYHĹADÁVANEJ LOKALITE SÍDLISKA KVP-KOŠICE

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | 74 m²

Bývanie, ktoré má všetko – 3-izbový byt s loggiou na KVP, Čordákova ulica Hľadáte priestranné

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

212,900 € 2877 €/m²

ŠTÝLOVÝ 3,5-IZBOVÝ BYT S NÁBYTKOM NA MIERU (REZERVOVANÉ)

Reality Zvolen

3 izbový byt | 65.22 m²

Hľadáte byt, do ktorého sa stačí len nasťahovať, bez ďalších investícií? Tento kompletne zrekon

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Zvolen

189,900 € 2912 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Rodinné domy na predaj (23111)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30365)
Upresniť hľadanie