PREDANÉ! 3- izb. byt na ul. L. Svobodu v Rimavskej Sobote

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | L. Svobodu | 70 m²

Na predaj je 3- izb. byt v Rimavskej Sobote na ul. L. Svobodu. Byt je po rekonštrukcii. Byt má

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

83,000 € 1186 €/m²

Na predaj 3-izbový byt – Vráble, sídlisko Lúky

Reality Vráble

3 izbový byt | 74 m²

TUreality ponúka 3-izbový byt na predaj – Vráble Na predaj je 3-izbový byt po rekonštrukcii v

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vráble

143,000 € 1932 €/m²

BV REAL Na predaj 3 izbový byt obec Horná Ves FM2368

Reality Horná Ves

3 izbový byt | - | 73.89 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt po

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Horná Ves

128,750 € 1742 €/m²

Ticho, priestor a pohoda – 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii (2025)-NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA

Reality Senica

3 izbový byt | 64 m²

Hľadáte byt, kde si po náročnom dni naozaj oddýchnete? Miesto, kde vás ráno zobudí ticho a veče

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senica

110,000 € 1719 €/m²

NA PREDAJ 3-izbový zariadený byt s parkovaním v projekte Kubániho dvory – moderné bývanie v centre Zvolena

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 78.13 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, nachádzajúci sa v obľúbenom rezidenčnom projekte Kubániho dvor

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Zvolen

255,000 € 3264 €/m²

Ponúkame na predaj 2,5-i byt, dispozične upravený na 3-izb.

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko I. | 55 m²

Ponúkame na predaj 2,5-izbový byt, ktorý bol dispozične upravený na 3-izbový. Nehnuteľnosť sa n

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

73,990 € 1345 €/m²

REZERVOVANÉ 3 izbový byt na 1.poschodí s balkónom pri zdravotnom stredisku v Brezovej pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | 69 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3izbový tehlový byt o výmere 69m2, na 1.poschodí s balkónom v cen

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

Cena dohodou

PROJEKT BUKOVINA: Moderné holobyty - Turzovka

Reality Turzovka

3 izbový byt | Nezadaná | 92 m²

Nepremárnite túto príležitosť – v projekte Bukovina sú k dispozícii LEN 4 BYTY. Nie desiatky je

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 24.01.2026
Byty na predaj Turzovka

1,990 €/m2 22 €/m2

3-IZBOVÝ BYT , 74 M2 BANSKÁ BYSTRICA (REZERVOVANÉ)

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Pieninská | 74.7 m²

Predstavte si bývanie, kde sa každé ráno zobúdzate s výhľadom na zeleň, deti majú bezpečný prie

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

179,900 € 2408 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3i byt v pôvodnom stave na ulici SNP v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v Žiari nad Hronom, ktorý čaká na váš nápad Hľadáte by

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

104,000 € 1387 €/m²

3-izb. byt s garážovým státím - Colorhouse 2, TO

Reality Topoľčany

3 izbový byt | M. Benku | 85 m²

V projekte Colorhouse II na sídlisku Juh v Topoľčanoch sa nachádza tento 3-izbový byt s rozsiah

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Topoľčany

265,000 € 3118 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NADŠTANDARDNÝ 3 IZBOVÝ BYT, 72 M2 + BALKÓN, SÍDLISKO 3, PREŠOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Prostějovská | 72 m²

Hľadáte bývanie, kde sa stretáva dizajn s kvalitou a skvelou lokalitou? Ponúkame Vám čerstvo zr

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ - Rýchlo, bezpečne a výhodne PREDÁM aj váš byt.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tulská | 83 m²

*Vivatt Real* Milan Šiška. Veľký 3,5 izbový byt vo vyhľadávanej banskobystrickej lokalite na Fo

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

215,000 € 2590 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám 3 izbový byt s balkónom v obci Selice

Reality Selice

3 izbový byt | Selice | 79 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj tehlový 3 izbový byt s b

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Selice

82,000 € 1038 €/m²

Predám 3 izbový byt v obci Dubník

Reality Dubník

3 izbový byt | Dubník | 57 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt s francúzsk

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dubník

29,900 € 684 €/m²

Nový 3 izbový byt na predaj pri Nitre 120m2

Reality Nitra

3 izbový byt | 120 m²

TUreality vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt / apartmán s veľkou terasou v obci Mojm

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

174,500 € 1454 €/m²

PREDAJ/ JASNÁ- Nadčasový 3i apartmán priamo na zjazdovke

Reality Demänovská Dolina

3 izbový byt | Nezadaná | 93.2 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj moderný a nadčasový 3 izbový apartmán v Nízkych Tatrách, Ja

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

339,000 € 3637 €/m²

REZERVOVANÉ - Plnohodnotné 3-izbové bývanie v Ružinove – rozumná voľba pre rodinu aj investora.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 68 m²

Na základe poverenia vlastníka ponúkame na predaj svetlý, veľmi dobre dispozične riešený 3-izbo

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt B1.1 s Balkónom

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 75.65 m²

Žilinský investor Istrofinal spustil už 3. etapu výstavby bytových domov Kasárne Brezno - bytov

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Brezno

164,000 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - štýlový 3i 61 m2 + balkón - Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod kaštieľom | 61 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3 izbový byt o výmere 61 m² nachádzajúci sa

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

149,800 € 2456 €/m²

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt B6.30

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 70.52 m²

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Brezno

167,500 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt B5.25

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 70.52 m²

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Brezno

167,000 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt B2.6

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 75.65 m²

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Brezno

169,900 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt A2.6

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 75.65 m²

Žilinský investor Istrofinal spustil už 2. etapu výstavby bytových domov Kasárne Brezno - bytov

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Brezno

169,900 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30367)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8524)