Priestranný 3-izbový byt s nízkymi nákladmi v zelenej časti Senca

Reality Senec

3 izbový byt | Považská | 70 m²

Hľadáte bývanie, kde máte všetko na dosah ruky, obklopené zeleňou a s nákladmi, ktoré nezaťažia

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

174,990 € 2500 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

REZERVOVANÉ - REALITY BROKER ponúka na predaj pekný priestranný 3 izb. byt v centre mesta Senec

Reality Senec

3 izbový byt | Nezadaná | 90.99 m²

Ponúkame na predaj pekný 3 izb. byt v centre mesta. Byt o rozlohe 90,99 m2 sa nachádza na 3. po

Publikované: 02.12.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Senec

179,000 € 1967 €/m²

REALITY BROKER ponúka na predaj pekný 3 izb. byt s tromi balkónmi

Reality Senec

3 izbový byt | Nezadaná | 64.33 m²

Ponúkame na predaj pekný 3 izb. byt s tromi balkónmi. Byt o rozlohe UP 64,33 m2 sa nachádza na

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Senec

170,000 € 2643 €/m²

NOVÝ 3 - IZBOVÝ BYT V ŠTANDARDE V OBCI - HORNÉ JANÍKY - POSLEDNÝ BYT V PONUKE!

Reality Senec

3 izbový byt | Šamorínska | 75.1 m²

Ponúkame na predaj nový 3-izbový byt v obci Horné Janíky, ktorý sa nachádza v modernom bytovom

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Senec

163,500 € 2177 €/m²

NOVÉ 3-IZBOVÉ BYTY V ŠTANDARDE V OBCI HORNÉ JANÍKY - POSLEDNÉ VOĽNÉ BYTY V PONUKE

Reality Senec

3 izbový byt | Šamorínska | 83.15 m²

Ponúkame na predaj nové 3-izbové byty v obci Horné Janíky, ktoré sa nachádzajú v moderných byto

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Senec

178,500 € 2147 €/m²

3 izbový byt s parkovaním, Kráľová pri Senci, novostavba

Reality Senec

3 izbový byt | Senec - Kráľová pri Senci | 85 m²

Moderný 3-izbový byt s vlastným parkovacím miestom v cene bytu. Projekt Nova Kralova, priamo v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

176,900 € 2081 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt v Senci

Reality Senec

3 izbový byt | - | 65 m²

SaleA-Váš partner v realitách ponúka na predaj krásny, kompletne prerobený trojizbová byt v Sen

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

206,000 € 3169 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU, SENEC

Reality Senec

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s balkónom a

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senec

180,000 € 2500 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izb. byty s balkónom, Senec – VILADOMY

Reality Senec

3 izbový byt | Dlhá | 69.37 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderné 3-izbové byty s balkónom v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senec

222,000 € 3200 €/m²

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izb. byt so záhradkou, Senec – VILADOMY

Reality Senec

3 izbový byt | Dlhá | 66.64 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s terasou a vl

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senec

225,000 € 3376 €/m²

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izbový byt so záhradkou, Senec

Reality Senec

3 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt nachádzajúc

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senec

210,000 € 2471 €/m²

NA PREDAJ! 3-izbový byt v centre mesta SENEC

Reality Senec

3 izbový byt | Nám. 1. mája | 80 m²

Ponúkame na predaj krásny, priestranný trojizbový byt v atraktívnej lokalite priamo v centre me

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senec

269,990 € 3375 €/m²

REZERVOVANÉ ! 3 izbový byt v obľúbenom projekte Lastovičky Nová Dedinka, na predaj

Reality Senec

3 izbový byt | Hlavná | 84 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senec

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SENEC – NA PREDAJ EXKLUZÍVNY 3 + 1 PODKROVNÝ BYT – JEDINEČNÝ PRIESTOR NA PEŠEJ ZÓNE.

Reality Senec

3 izbový byt | Lichnerová | 109 m²

Wealth Group ponúkame exkluzívne na predaj výnimočný podkrovný byt s vlastným kúrením, nachádza

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senec

299,990 € 2752 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA - SENEC - POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ 3-izbový byt

Reality Senec

3 izbový byt | Vtáčia | 83.98 m²

Ponúkame na predaj posledný skolaudovaný 3-izbový byt v bytovom dome - typ VilaDom pri jazere v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Senec

229,900 € 2738 €/m²

Moderný zariadený 3 izb byt s loggiou, pivnicou a parkovaním 20 min.od BA v krásnej lokalite

Reality Senec

3 izbový byt | Ružová | 73.05 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám ponúka na predaj moderný, kompletne zariadený 3-izbový

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senec

259,000 € 3546 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Senec, Sokolská ul. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Senec

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tatjana Čapanda, kontakt: 0944 936 425, nehnuteľnosť s ID: S

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senec

188,000 € 2892 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Senec

Reality Senec

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Katarína Dúbravská, kontakt: 0944 546 504, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

182,900 € 2690 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Senec

Reality Senec

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária HALO reality a Viliam Smerek, kontakt: 0918 913 772, nehnuteľnosť s ID: SS-

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

182,000 € 2800 €/m²

GRAVITAS | POSLEDNÝ VOĽNÝ BYT! Na predaj 3-izb.byt, Nová Tehelňa-Senec

Reality Senec

3 izbový byt | Vtáčia | 74.98 m²

!!!POSLEDNÝ VOĽNÝ BYT!!! Ponúkame na predaj skolaudovaný 3-izbový byt s priestranným balkónom

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

229,900 € 3066 €/m²

Developerský projekt SRDCE GROBU!

Reality Senec

3 izbový byt | Senec | 67 m²

SRDCE GROBU – MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE OBCE Realitná kancelária JKV REAL ako exkluzívny partne

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Senec

160,000 € 2388 €/m²

TOP CENA! Nový 3-izbový byt s dvomi terasami spolu až 100 m²

Reality Senec

3 izbový byt | . | 67.55 m²

✨ Bývanie s rytmom života v dokonalej rovnováhe Predstavte si bývanie, kde sa interiér prirodz

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Senec

166,400 € 2463 €/m²

TOP CENA!! Nový 3-izbový byt s dvomi terasami spolu až 94 m²

Reality Senec

3 izbový byt | . | 67.6 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Senec

164,700 € 2436 €/m²

Zrekonštruovaný 3 izbový byt s loggiou vo výbornej lokalite s výhľadom do parku

Reality Senec

3 izbový byt | Sokolská | 0 m²

Ponúkame na predaj prerobený 3 izbový byt na Sokolskej ulici v Senci. Byt má rozlohu 62,33 m2 p

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

190,000 €

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie