3 izbový byt | Leškova | 114 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 3 izbový byt s veľkorysou výmerou 114m2.
399,000 € 3500 €/m²
3 izbový byt | Polárna | 82.94 m²
Realitná kancelária BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s l
319,000 € 3846 €/m²
3 izbový byt | 78.71 m²
Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 3 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU
252,000 € 3202 €/m²
3 izbový byt | Ondrašovská | 65.21 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj úplne nový 3 izbový apartmánový byt v srdci krásneho mesta Lip
218,000 € 3528 €/m²
3 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 102.9 m²
262,000 € 2546 €/m²
3 izbový byt | Račianska | 69.2 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s priestrannou zasklenou loggiou, nach
269,990 € 3902 €/m²
3 izbový byt | Kozia | 114.79 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v atraktívnej loka
399,000 € 3476 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj byt v centre Trenčína na ulici
172,900 € 2470 €/m²
3 izbový byt | 76 m²
✨ZNÍŽENÁ CENA ✨ Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám exkluzívne ponúka na predaj veľmi pekne
114,900 € 1512 €/m²
3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²
POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Bosen Group Vám ponúka moderný 3-izbový byt v jedinečnom projekte ALTUM v
310,500 € 3889 €/m²
3 izbový byt | 81.58 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka príležitosť na kúpu 3 izbového bytu v projekte IDEAL Homes v meste Dunaj
175,990 € 1826 €/m²
3 izbový byt | Nám 1. Mája | 82 m²
LOYALTERS | Predaj 3-izbového apartmánu s balkónom | Projekt interiéru v cene | Kesselbauer – B
439,000 € 5354 €/m²
3 izbový byt | Podzáhradná | 70.44 m²
Bosen Group Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s klimatiz
163,900 € 2327 €/m²
3 izbový byt | Okružná | 74 m²
Bosen Group Poprad Vám ponúka na predaj 3 izbový byt , ktorý je aktuálne využívaný ako kancelár
179,999 € 2432 €/m²
3 izbový byt | Tomášikovo | 71.12 m²
BOSEN | Priestranný 3 izbový mezonet, novostavba Tomášikovo Bosen Group Vám exkluzívne ponúka
120,400 € 1693 €/m²
3 izbový byt | Tupého | 104 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou terasou na ulici Tupého v me
385,000 € 3702 €/m²
3 izbový byt | Krajinská | 84.23 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a príjemný 3-izbový byt s balkónom a garážou
310,000 € 3680 €/m²
3 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 79.4 m²
262,000 € 2692 €/m²
3 izbový byt | Tomášikova | 90.37 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou lodžiou a garážovým parkovac
319,000 € 3530 €/m²
3 izbový byt | Na Hriadkach | 88 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezidenčnom projekte Vil
349,990 € 3977 €/m²
3 izbový byt | Čsl.tankistov | 102.45 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný 3,5 izbový dom ktorý je súčasťou dvojd
419,000 € 4090 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbovvý byt v meste Dunajská Streda BYT: Má roz
119,000 € 1797 €/m²
3 izbový byt | 81.58 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka príležitosť na kúpu 1, 2, a 3 izbových bytov v projekte IDEAL Homes v me
119,900 € 1470 €/m²
3 izbový byt | Hurbanovo námestie | 163.64 m²
Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový mezonet s 2 terasami a
499,990 € 3055 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.