BOSEN | Moderný 3 izbový byt s 2x balkónom, 82m2

Reality Lučenec

3 izbový byt | ulica Mieru | 82 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt s dvomi balkónmi ,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

122,000 € 1488 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj slnečný 3-izbový byt s loggiou v Poprade

Reality Poprad

3 izbový byt | Jesenná | 75 m²

Bosen Group Poprad Vám prináša do ponuky slnečný 3-izbový byt. Veľkým benefitom tejto nehnuteľn

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

174,999 € 2333 €/m²

člen NARKS

ARISE | Priestranný 3,5-izbový byt – Partizánske

Reality Partizánske

3 izbový byt | Veľká Okružná | 75 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group, vám exkluzívne ponúka na predaj 3,5-izbový b

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Partizánske

95,000 € 1267 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ | 3 izbový byt vo výbornej lokalite, Legerského, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Legerského | 74.24 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite blízko centra mesta

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 3502 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Dizajnový 3-izb. byt, terasa, dvojgaráž, Záhorská Bystrica, 108m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Štefana Majera | 107.9 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s veľkou terasou, situovaný v modernom

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

370,000 € 3429 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÝ BOSEN | Investičný 3 izbový byt v centre, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | Za hradbami | 70.07 m²

REZERVOVANÝ / BOSEN Group Vám ponúka na preda investičný 3 izbový byt v centre Pezinka. Žiť v c

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pezinok

185,000 € 2640 €/m²

člen NARKS

BOSEN |3 Izb byt v novostavbe, 60,3 m2 Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

3 izbový byt | 60.3 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v novostavbe v obci ZLATÉ KLASY AKTUÁLNY STAV 3

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

136,240 € 2259 €/m²

člen NARKS

BOSEN| zariadený 3 izbový byt s predzáhradkou, novostavba Rohožník

Reality Malacky

3 izbový byt | 78 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt v 7 ročnej novostavbe, s vlas

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Malacky

235,000 € 3013 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN |Priestranný 3-izbový byt s garážovým státím, Ružinov – Trnávka, Na križovatkách

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na križovatkách | 80.08 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s lodžiou vo vyhľadávanej lo

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 3995 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ 3- izbový priestranný byt, Beňadická ulica - Petržalka, 74 m2, dve lodžie

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Beňadická | 73.95 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s dvomi lodžiami nachádzajúci sa v Bra

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 3178 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3i mezonet v štandarde v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 106.97 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezi

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

534,990 € 5001 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN I 3-izbový byt s loggiou v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lietavská | 68.3 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v Bratislave

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

229,000 € 3353 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3 izbový 85m2 byt s terasou a záhradou, 177m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Ota Holúska 2 | 85.18 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka výnimočnú nehnuteľnosť – na predaj 3-izbový byt s vlastným sú

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

364,000 € 4273 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 3 izbový byt s krásnym výhľadom B60_07, Banka, Piešťany, 154.92 m2

Reality Banka

3 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 96.4 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 3 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banka

350,000 € 3631 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 3 izbový byt so záhradou a parkovacím miestom, Rovinka

Reality Rovinka

3 izbový byt | Rovinka | 90.77 m²

BOSEN Group ponúka na predaj priestranný a svetlý 3 izbový byt v tichej časti obce Rovinka, na

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rovinka

280,000 € 3085 €/m²

člen NARKS

BOSEN | BLUEWAVE _ 4 izbový byt s krásnym výhľadom B60 + A61_07, Banka, Piešťany, 199.42 m2

Reality Piešťany

3 izbový byt | 129.82 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

484,000 € 3728 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 3- izbový priestranný byt, Budatínska ulica - Petržalka, 84 m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 84 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3- izbový byt v Petržalke s rýchlym prí

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

298,000 € 3548 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Bosen / 3 izbový byt s výhľadom na les v Projekte Byty Altum

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²

Realitná kancelária Bosen Realicity vám ponúka krásny 3 izbový byt priamo na dosah prírody. BY

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

290,500 € 3263 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3-izbový atypický byt s priznaným krovom-Vila Sandberg

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na Hriadkach | 88 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezidenčnom projekte Vil

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

379,990 € 4318 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj byt v centre Trenčína o výmere 78m2 s parkovaním

Reality Trenčín

3 izbový byt | Legionárska | 79 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj byt v centre Trenčína na ulici

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

208,000 € 2633 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Bývanie v RD s veľkou záhradou a vlastným parkoviskom, len 13 km od Bratislavy

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | 83 m²

Hľadáte dom alebo byt? Čo tak kompromis? BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj komfortne veľký 3-izb

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

329,900 € 3975 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - MODERNÝ APARTMÁN V TOP LOKALITE

Reality Bojnice

3 izbový byt | Ulica Podskalné | 117 m²

Snívate o bývani v lukratívnej časti mesta Bojnice v novom bytovom dome s parkovaním? Expert

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Byty na predaj Bojnice

349,890 € 2991 €/m²

BUDÚCI 3 IZBÁK (MOŽNO 4) V STAVE HOLOBYTU ČAKÁ NA DOKONČENIE, ZVOLEN

Reality Zvolen

3 izbový byt | Jedľová | 79 m²

Obhliadky robím aj cez víkend a neskôr večer, tak neváhajte a volajte za obhliadku. Ponúkame Vá

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

156,900 € 1986 €/m²

PINK reality Na predaj 3-izbový byt – Narcisová ulica, Šaľa

Reality Šaľa

3 izbový byt | Narcisová | 78 m²

PINK reality ponúkame na predaj priestranný a udržiavaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Šaľa

122,900 € 1576 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23111)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie