Stavebný pozemok Mojmírovce - Nitra

Reality Mojmírovce

Pozemok pre rodinné domy | Mojmírovce | 1,458 m²

ARCHEUS realitná kancelária EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj slnečný rovinatý stavebný pozemok v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mojmírovce

90 €/m2 90 €/m2

NOVÝ DOMOV V MOJMÍROVCIACH: Kvalitná novostavba s flexibilnou dispozíc

Reality Mojmírovce

3 izbový byt | Nezadaná | 62 m²

NOVÝ DOMOV V MOJMÍROVCIACH: Kvalitná novostavba s flexibilnou dispozíciou. Aktuálne prebieha vý

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Mojmírovce

149,900 € 2418 €/m²

Stavebný pozemok so starším domom a predaj

Reality Mojmírovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,622 m²

SHARK REAL ponúka na predaj rozsiahly pozemok o výmere 1622 m2. Na pozemku sa nachádza poschodo

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 21.03.2026
Pozemky na predaj Mojmírovce

Cena dohodou

Predaj, stavebný pozemok - Mojmírovce (008-14-JANS)

Reality Mojmírovce

Pozemok pre rodinné domy | Sedliacka | 575 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný rodinný domček po celkovej rekonštrukcii, v kúpeľnej obci Diakovc

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Mojmírovce

69,000 € 120 €/m²

NR - RD - Mojmírovce, centrum obce, 2 bytové jednotky

Reality Mojmírovce

Rodinný dom | Mojmírovce | 300 m²

ID: 1251-12 NR - RD - Mojmírovce, centrum obce, 2 bytové jednotky, vhodný na komerčné využitie,

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mojmírovce

399,000 € 1330 €/m²

PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK - MOJMÍROVCE ID 025-14-FIJA

Reality Mojmírovce

Pozemok pre rodinné domy | Kesovský rad | 6,516 m²

Chcete bývať v centre diania uprostred rozvinutej obce? Ponúkam vám na predaj stavebný pozemok

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Mojmírovce

89 €/m2 89 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom

Reality Mojmírovce

Rodinný dom | Kesovský rad | 729 m²

MOJMÍROVCE – KESOVSKÝ RAD Priestranný rodinný dom na pozemku 729 m² Cena: 134 000 € Ponúkame

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Mojmírovce

134,000 € 184 €/m²

2-izbový rodinný dom v tichej uličke

Reality Mojmírovce

Vidiecky dom | 75 m²

začatá rekonštrukcia | nová elektroinštalácia | všetky siete | relax v Thermal Parku Nitrava H

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mojmírovce

88,000 € 1173 €/m²

Mojmírovce: 2-izbový dom v tichej uličke s veľkým pozemkom

Reality Mojmírovce

Vidiecky dom | 75 m²

začatá rekonštrukcia | nová elektroinštalácia | všetky siete | relax v Thermal Parku Nitrava

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mojmírovce

115,000 € 1533 €/m²

Stavebný pozemok v tichej uličke

Reality Mojmírovce

Pozemok pre rodinné domy | 426 m²

352 m2 | inžinierske siete v dosahu | priamy prístup z cesty | relax v Thermal Parku Nitrava H

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mojmírovce

37,000 € 87 €/m²

Stavebný pozemok v Mojmírovciach – ideálne miesto pre váš budúci dom

Reality Mojmírovce

Pozemok pre rodinné domy | Kesovský rad | 675 m²

Realitná kancelária TOP REALITY MJ ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Mojmírovce o celkov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Mojmírovce

55,000 € 81 €/m²

člen NARKS

Predaj pozemok Mojmírovce EXKLUZÍVNE

Reality Mojmírovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 979 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v ob

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Mojmírovce

100,000 € 102 €/m²

Predaj pozemok Nitra / Mojmírovce 3082 m2 EXKLUZÍVNE

Reality Mojmírovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 3,082 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj investičný pozemok v obci Mo

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Mojmírovce

200,330 €/m2 200330 €/m2

Stavebný pozemok v obci Mojmírovce

Reality Mojmírovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | 675 m²

Na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Mojmírovce, okres Nitra. ___________________________

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mojmírovce

60,000 € 89 €/m²

Nenechajte si újsť !!!

Reality Mojmírovce

Rodinný dom | Polnokesovská | 137 m²

Prinášame Vám ďalší exkluzívny projekt Vaše nové bývanie v pohode, tentoraz v Mojmírovciach.

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mojmírovce

179,000 € 1307 €/m²

MODERNE ZARIADENÝ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V MOJMÍROVCIACH

Reality Mojmírovce

Rodinný dom | Štvrtý rad | 86.1 m²

KABØ real estate vám ponúka na prenájom čerstvo skolaudovanú novostavbu 4-izbového rodinného do

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Mojmírovce

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj novostavba v malebnej obci Mojmírovce

Reality Mojmírovce

Rodinný dom | Mojmírovce | 110 m²

Hľadáte ideálny dom pre vašu rodinu? Máme pre vás jedinečnú ponuku! Tento priestranný 4-izbový

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mojmírovce

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23058)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Upresniť hľadanie