Na predaj prerobený, zariadený 3 izbový byt v Ružinove BA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 93 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt na Zálužickej ul. v Ružinove -

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

355,000 € 3817 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

PRIESTRANNÝ 3,5 IZBOVÝ BYT, ZLATÝ POTOK, ZVOLEN,84M2

Reality Zvolen

3 izbový byt | Rázusova | 84 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj nadštandardne priestranný 3,5 izbový byt o výmere 84 m² na ul

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Zvolen

160,000 € 1905 €/m²

Arvin & Benet | Nadštandardný byt v obľúbenej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sputniková | 70 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj štýlovo zariadený 3i byt v príjemnom komornom bytovom dome v pok

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4271 €/m²

3-izbový ,,PRAŽSKÝ" byt so 6 m loggiou, 75 m², STARÉ MESTO - Magurská ulica

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Magurská | 68 m²

Byt, ktorý si vieš spraviť presne podľa seba – bez kompromisov. Výborná dispozícia, tri svetové

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

224,990 € 3309 €/m²

Na predaj 3-izbový byt, Martin centrum

Reality Martin

3 izbový byt | 57.77 m²

TUreality vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Tajovského ulici v Mar

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

3izbovy byt na terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 56 m²

TUreality ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt na obľúbenom sídlisku Terasa s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

203,999 € 3643 €/m²

Na predaj 3 izbový byt KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | 67 m²

Tureality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na obľúbenom sídlisku KVP -Košice, ideálny

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

230,099 € 3434 €/m²

CREDA | predaj zrekonštruovaný 3-izb. byt Nitra - centrum, Chalupkova č. 18

Reality Nitra

3 izbový byt | Chalupkova | 91 m²

CREDA REAL ESTATE vám exkluzívne ponúka na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt na Chalupkovej u

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

190,000 € 2088 €/m²

Čerešne Plaza - výhodný predpredaj novej etapy, 3-izbových bytov s prémiovým nadštandardom, Dúbravka - Polianky

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 58.98 m²

Najnovšia etapa známych Čerešní ktorá prináša ešte väčší komfort bývania. Ponúkame Vám na pred

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

298,093 € 3720 €/m²

Na predaj 3i byt v skvelej lokalite Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Hrobákova | 72 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný, svetlý a prakticky riešený 3-izbový byt s dostatkom úložného

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,900 € 3888 €/m²

BOSEN | Moderný 3-izbový byt s terasou v novostavbe ALTUM – komfort, príroda a komunitná atmosféra

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Bosen Group Vám ponúka moderný 3-izbový byt v jedinečnom projekte ALTUM v

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

297,000 € 3720 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3i byt s vysokým štandardom v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 78.03 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezi

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

474,990 € 6087 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 3i slnečný byt v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 69.95 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

279,990 € 4003 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 3 izbový byt v projekte Nová Hviezdoslavova

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 83.17 m²

Bosen Group Vám prináša výnimočné bývanie v projekte Nová Hviezdoslavova – tam, kde sa mestský

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

249,000 € 2994 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3i mezonet so záhradkou v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 110.5 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

494,990 € 4480 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÝ ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, GALANTA

Reality Galanta

3 izbový byt | Mierová | 61.44 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj ZARIADENÝ, PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU – MIEROVÁ UL., G

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Galanta

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Priestranný 3 izbový mezonet, novostavba Tomášikovo

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | Tomášikovo | 71.12 m²

Popis nehnuteľnosti Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zariadený 3-izbový m

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

130,800 € 1839 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN| zariadený 3 izbový byt s predzáhradkou, novostavba Rohožník

Reality Rohožník

3 izbový byt | Školské Námestie 672/53 | 78 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt v 7 ročnej novostavbe, s vlas

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rohožník

235,000 € 3013 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN| 3 izbový byt, 114m2, vlastný plynový kotol, Leškova ul., Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 114 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 3 izbový byt s veľkorysou výmerou 114m2.

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3500 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Mestské bývanie s priestorom a svetlom – 3 izb. byt, Polárna, Ružinov, 83m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Polárna | 82.94 m²

Realitná kancelária BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s l

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 3846 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÝ_ 3 izbový byt s krásnym výhľadom B1_02, Banka, Piešťany, 131.94 m2

Reality Piešťany

3 izbový byt | 78.71 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 3 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

252,000 € 3202 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | A01 | Nízkoenergetický 3 izbový apartmán, Liptovský Mikuláš - Ondrašová, 80.25 m2

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Ondrašovská | 65.21 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj úplne nový 3 izbový apartmánový byt v srdci krásneho mesta Lip

Publikované: 28.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

218,000 € 3528 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE 3 izbový byt v nádhernej lokalite, Banka Piešťany, 102,9 m2

Reality Piešťany

3 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 102.9 m²

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

262,000 € 2546 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Rodinné domy na predaj (23098)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie