BOSEN | Na predaj byt v centre Trenčína o výmere 78m2 s parkovaním

Reality Trenčín

3 izbový byt | Legionárska | 79 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj byt v centre Trenčína na ulici

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

208,000 € 2633 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Bývanie v RD s veľkou záhradou a vlastným parkoviskom, len 13 km od Bratislavy

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | 83 m²

Hľadáte dom alebo byt? Čo tak kompromis? BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj komfortne veľký 3-izb

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

329,900 € 3975 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - MODERNÝ APARTMÁN V TOP LOKALITE

Reality Bojnice

3 izbový byt | Ulica Podskalné | 117 m²

Snívate o bývani v lukratívnej časti mesta Bojnice v novom bytovom dome s parkovaním? Expert

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Byty na predaj Bojnice

349,890 € 2991 €/m²

BUDÚCI 3 IZBÁK (MOŽNO 4) V STAVE HOLOBYTU ČAKÁ NA DOKONČENIE, ZVOLEN

Reality Zvolen

3 izbový byt | Jedľová | 79 m²

Obhliadky robím aj cez víkend a neskôr večer, tak neváhajte a volajte za obhliadku. Ponúkame Vá

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

156,900 € 1986 €/m²

PINK reality Na predaj 3-izbový byt – Narcisová ulica, Šaľa

Reality Šaľa

3 izbový byt | Narcisová | 78 m²

PINK reality ponúkame na predaj priestranný a udržiavaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Šaľa

122,900 € 1576 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VEĽMI ÚTULNÝ, SVETLÝ 3 - IZB.BYT S BALKÓNOM VO ZVOLENE

Reality Zvolen

3 izbový byt | Balkán | 62 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Zvolen

139,000 € 2242 €/m²

3 izbový byt, 77m2, lodžia, Košice-Ťahanovce

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na sídlisku Ťahanovce v Košiciach.

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

190,000 € 2375 €/m²

3 izbový byt, Košice I - Sídlisko Ťahanovce, ul. Bukureštská - REZERVOVANÝ

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

3 izbový byt | Bukureštská | 61 m²

Ponúkame na predaj 3 izb. byt, Košice I - Sídlisko Ťahanovce, 61 m2, 6.p., loggia, výťah. Byt j

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

195,000 € 3197 €/m²

N O V I N K A - VEĽKOPLOŠNÝ 3 izbový byt Komárno - Komenského ul.

Reality Komárno

3 izbový byt | 82 m²

N O V I N K A - VEĽKOPLOŠNÝ 3 izbový byt Komárno - Komenského ul. PREDAJ ● ELADÁS ● SALE Cena:

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Komárno

135,000 € 1646 €/m²

jedna z ponúk, ktorá stojí za pozornosť! 3izb. byt Trebišov.

Reality Trebišov

3 izbový byt | M.R. Štefánika | 72.91 m²

Rodinný byt, kde dáva zmysel nielen samotný priestor, ale aj lokalita okolo neho. Ak hľadáte

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trebišov

131,900 € 1809 €/m²

Len u nás! DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Smetanov Háj | 72 m²

DIAMOND HOME s.r.o. - Marian Petrovič maklér ponúka Vám na predaj 3 izbový byt vo vyhladávanej

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

155,000 € 2153 €/m²

Nenechajte si újsť zarezervovať si pre Vás ideálný 3 izbový byt v novostavbe meste v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Panonský Háj | 86 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám novovstavané byty na Pannónskom háje vo vyhľadávanej časti Dunaj

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 € 2304 €/m²

Nenechajte si újsť zarezervovať si pre Vás ideálný 3 izbový byt v novostavbe v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Panonský Háj | 0 m²

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 €

Rezervovaný/DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj priestranný 3 izbový byt s parkovacím státím v obci Blatná na Ostrove , ktorý sa nachádza priamo R7

Reality Blatná na Ostrove

3 izbový byt | 126 m²

Len u nás! DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj priestranný 3 izbový byt s parkovacím

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Blatná na Ostrove

1 € 0 €/m²

Rezervované/DIAMOND HOME s.sr.o. ponúka Vám pekne rekonštruovaný veľkometrážny 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81 m²

DIAMOND HOME s.r.o. Vám ponúka na predaj krásny rekonštruovaný 3 -izbový veľkometrážny byt v D

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

1 € 0 €/m²

Na predaj | 3-izbový byt so záhradou a chatkou | 2x veľké murované pivnice | 73 m² | Ilava

Reality Ilava

3 izbový byt | 73 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám exkluzívne ponúka na predaj unikátny, starší 3-izbový byt

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Ilava

149,990 € 2055 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KOŠICKÁ ul. - NADSTAVBA 3i MEZONET - 105M2 - LOGGIA - TERASA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 105 m²

V tesnej blízkosti OC NIVY CENTRUM, v bezprostrednom susedstve ZWIRNU a DULOVHO námestia Vám po

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

328,800 € 3131 €/m²

Zrekonštruovaný 3 izb.byt Komárno!

Reality Komárno

3 izbový byt | Sústružnícka ul. | 58 m²

Zrekonštruovaný 3-izbový byt po rekonštrukcii Komárno – Sústružnícka ul. čaká svojho nového m

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Komárno

87,900 € 1516 €/m²

Na predaj 3 izbový tehlový byt Komárno !

Reality Komárno

3 izbový byt | Ul. priateľstva | 62.5 m²

Jedinečná príležitosť pre bývanie s nízkymi réžiami ! Nehnuteľnosť vhodná pre pohodlné bývani

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1358 €/m²

3i byt ꓲ 70 m² ꓲ PEZINOK ꓲ byt pripravený na bývanie, vedľa parku s detským ihriskom

Reality Pezinok

3 izbový byt | Svätoplukova | 69.7 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Osobne si myslím, že tento byt je vhodný

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Pezinok

179,900 € 2581 €/m²

Villasis / PREDAJ 3-izbový byt s veľkou terasou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Puškinova | 73 m²

Projekt Villasis prináša novú rezidenčnú štvrť do mestskej časti Biskupice. Predstavuje moderné

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Trenčín

299,542 € 4103 €/m²

Villasis / PREDAJ 3-izbový byt s predzáhradkou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Puškinova | 80 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Trenčín

313,667 € 3921 €/m²

Villasis / PREDAJ 3-izbový byt

Reality Trenčín

3 izbový byt | Puškinova | 80 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Trenčín

278,280 € 3479 €/m²

3-izbový byt v Turni nad Bodvou

Reality Turňa nad Bodvou

3 izbový byt | Sídlisko Cementár | 54.3 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt situovaný v pokojnej časti obce Turňa nad Bodvou. Nehnuteľnosť

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Turňa nad Bodvou

31,000 € 571 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23112)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie