Štýl, vkus a status. Trofejná nehnuteľnosť v srdci Bratislavy.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gajova | 159.57 m²

Veľkorysý 3i byt v diele architektov Aloisa Balána a Jiřího Grossmanna, tvorcov bratislavských

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,390,000 € 8711 €/m²

Predaj 3-izbového bytu neďaleko centra mesta, vlakovej stanice!

Reality Šaľa

3 izbový byt | L. Novomeského | 74 m²

Na predaj 3-izbový byt v pokojnej lokalite mesta Šaľa! Spoločnosť Allrisk Slovakia s.r.o. Vám s

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Šaľa

133,000 € 1797 €/m²

REZERVOVANÉ!!!!Dostupné bývanie v Pezinku! 3-izbový byt s parkovacím miestom na predaj v Pezinku!

Reality Pezinok

3 izbový byt | Malacká cesta | 71 m²

Možnosť odpočtu DPH! Spoločnosť Allrisk Slovakia s.r.o. Vám ponúka exkluzívne bývanie v menšom

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Byty na predaj Pezinok

229,000 € 3225 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SKOLAUDOVANÝ Moderný 3. izb byt s pozemkom na Red Oak Village - Marhuľová ulica, ľavý 1.poschodie

Reality Lužianky

3 izbový byt | Golfová | 100.8 m²

Hľadáte moderné bývanie pre mladú rodinu, v tesnej blízkosti mesta Nitra? V tomto prípade je t

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Lužianky

189,000 € 1875 €/m²

Predaj 3.izbového bytu s nádhernou terasou a vlastným parkovaním v Lužiankach na Marhuľovej

Reality Lužianky

3 izbový byt | Golfová | 94.6 m²

Hľadáte moderné bývanie pre mladú rodinu, v tesnej blízkosti mesta Nitra? V tomto prípade Vás

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Lužianky

184,900 € 1955 €/m²

Bezbariérový 3-izbový byt v tehlovej bytovke na Kukučínovej ulici

Reality Šaľa

3 izbový byt | Kukučínova | 64 m²

Hľadáte 3-izbový byt v nízkej bytovke ale všetky sú úplne hore ? Čakáte prírastok a neviete s

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Šaľa

122,000 € 1906 €/m²

Ponuka 3-izbového bytu v projekte Brezovina 2

Reality Oravské Veselé

3 izbový byt | Nezadaná | 69 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 69 m2 v novom projekte Brezovina 2, ktorý nadväzuje na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Oravské Veselé

163,900 € 2375 €/m²

Predaj priestranného 3 izbového bytu Bratislava- Geologická ul.

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Geologická | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite Bratislavy,

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

255,000 € 3188 €/m²

PREDAJ – 3-izbový byt s parkovaním a loggiou | Na Piesku

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na Piesku | 67 m²

Hľadáte praktický 3-izbový byt s vlastným parkovaním a možnosťou okamžitého bývania? Realitná k

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 4015 €/m²

3i byt s potenciálom Hemerkova, Košice - ihneď voľný

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Hemerkova | 65 m²

Exkluzívne na predaj príjemný 3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – Hemerkova ulica, Košice

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

217,900 € 3352 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt so záhradou

Reality Hrubá Borša

3 izbový byt | Jánovecká ulica | 68 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt so záhradou, nachádzajúci sa v modernom rezidenčnom kom

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Hrubá Borša

169,900 € 2499 €/m²

Metropolis - 3-izbový apartmán, 73,82 m², 2 balkóny, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 73.82 m²

Na predaj rožný, obojstranne orientovaný 3-izbový apartmán v prémiovom projekte Metropolis (kol

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 6772 €/m²

AZ. 3i byt s výmerou 90m2 + lodžia + parking

Reality Bohdanovce nad Trnavou

3 izbový byt | 90 m²

Možnosť výmeny za iný byt s doplatkom ! Pripravujeme do ponuky 3 izbový byt s výmerou 90m2 + p

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bohdanovce nad Trnavou

Cena dohodou

OCCAM | Moderný 3,5i byt s terasou, Ivanka pri Dunaji – bývanie aj investícia len 10 minút od Bratislavy

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Bernolákovská | 84.61 m²

Occam New Home ponúka na predaj priestranný 3,5i byt s pracovňou v Ivanke pri Dunaji. Byt ponúk

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

307,771 € 3638 €/m²

Veľký 3- izbový byt v tichej lokalite blízko centra - Medzilaborce

Reality Medzilaborce

3 izbový byt | 75 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Tolstého, nachádzajúcej sa v bl

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Medzilaborce

44,000 € 587 €/m²

člen NARKS

Váš rodinný apartmán na Donovaloch: Luxus a zážitky priamo pod oknami

Reality Donovaly

3 izbový byt | 80 m²

Doprajte svojej rodine prestížny 3-izbový apartmán v ikonickom komplexe Residence. Tento priest

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Donovaly

240,000 € 3000 €/m²

člen NARKS

Rezervované: Exkluzívne iba u nás: 3i. byt Tomášikova ul., loggia

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 84 m²

Predaj veľmi pekného 3i. bytu v bytovom dome na Tomašikovej ul. neďaleko Retra Výmera 84 m2, z

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3570 €/m²

REZERVOVANÝ: Priestranný 3-izbový byt s možnosťou 4 izieb, 2 lodžie

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 79 m²

REZERVOVANÉ. Na Dlhých dieloch sú byty, ktoré majú dobrú adresu… a potom sú byty, ktoré majú a

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

265,000 € 3354 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SKOLAUDOVANÝ Moderný 3. izb byt s pozemkom na Red Oak Village - Marhuľová ulica, pravý 1.poschodie

Reality Lužianky

3 izbový byt | Golfová | 101 m²

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Lužianky

189,000 € 1871 €/m²

NOVÁ CENA 3-izbový byt, Brezovec

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Ľudovíta Štúra | 73.11 m²

Predstavujeme vám nehnuteľnosť, ktorá ponúka viac než len bývanie. 3-izbový byt o výmere 73,11

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

159,897 € 2187 €/m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Ružový Háj | 64 m²

Ponúkame na predaj TEHLOVÝ 3 izbový byt v blízkosti centra mesta Dunajská Streda, Ružový háj (

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

145,000 € 2266 €/m²

Bernolákovo - 3 izbový byt s parkovacím miestom

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | 54.12 m²

RK LEGACY ponúka príjemný, 3-izbový byt o celkovej výmere 64m2 v obytnom dome v Bernolákove.Do

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

189,900 € 3509 €/m²

EXKLUZÍVNE | Svetlý 3-izbový byt v srdci Fončordy

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tulská | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný a vkusne zariadený 3-izbový byt na ulici Tulská (Banská Bystrica

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,000 € 2643 €/m²

NUERA | PREDAJ 3i byt so samostatnou kuchyňou v Starom Meste, Tabaková

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tabaková | 73.8 m²

Realitná kancelária NUERA prináša na trh slnečný 3 izbový byt v obľúbenej lokalite pri Slovensk

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 4187 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23111)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Upresniť hľadanie