Predám pekný 3+1 byt, Krásno nad Kysucou, iba u nás

Reality Krásno nad Kysucou

3 izbový byt | Nezadaná | 61 m²

Predám pekný 3+1 byt, Krásno nad Kysucou, k tomu pivnica, parkovacie státie, výťah, balkón. Vý

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Krásno nad Kysucou

158,800 € 2603 €/m²

Predaj 3-IZB. BYT - BA, MANHATTAN

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 82 m²

Panoramatický výhľad na Malé Karpaty a Kolibu definuje atmosféru tohto 3-izbového bytu vo vyhľa

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

389,000 € 4744 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Bývanie s pocitom rodinného domu – 3-izbový byt s pozemkom a terasou, Bernolákovo (Pšeničná ulica)

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Pšeničná | 81 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort bytu s výhodami rodinného domu? Vitajte na Pšeničnej ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,000 € 3198 €/m²

NA PREDAJ SENEC - AKO NA DOVOLENKE -pri pláži- kvalitný 3 izbový byt pri pláži v 8 ročnej novostavbe apartmánového domu - SLNEČNÉ JAZERÁ JUH v Senci

Reality Senec

3 izbový byt | Slnečné jazerá | 64 m²

Lokalita: Slnečné jazerá - JUH, Senec. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj: čiastočne z

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Senec

225,000 € 3516 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký 3 izbový byt s balkónom, Vrútky

Reality Vrútky

3 izbový byt | Nábrežná | 85 m²

Byt 85 m2 + balkón 5 m2. Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt s balkónom v zateplenom bytovom

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Vrútky

Cena dohodou

NA PREDAJ MEZONETOVÝ 3-IZBOVÝ BYT - TRENČÍN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 81 m²

Na predaj: Štýlový mezonetový byt s dvomi balkónmi v obľúbenej lokalite Trenčína – Halalovka A

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Trenčín

174,900 € 2159 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ | TARGETreal | Priestranný byt so záhradou a dvomi parkovacími miestami v tichej lokalite

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | 70 m²

TARGERreal ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s vlastnou predzáhradkou v tichej časti Sl

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Byty na predaj Slovenský Grob

239,990 € 3428 €/m²

TARGETreal | Investičná príležitosť! 3-izbový byt s obývateľným pivničným priestorom a garážou v srdci Turčianskych Teplíc

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | 72 m²

Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v rodinnom dome s tromi samost

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

129,000 € 1792 €/m²

TARGETreal | Svetlý 3i byt s výhľadom na zeleň v TOP lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Babuškova | 78.34 m²

TARGETreal ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt s loggiou v obľúbenej a tichej časti Ružinova

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 3574 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so záhradou a garážou na Sadovej ulici v Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | Sadová | 64 m²

Predstavte si miesto, kde majú deti priestor na hranie, vy pokoj na oddych a celé mesto na dosa

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2891 €/m²

TARGETreal | Na predaj moderný 3-izbový byt v Le Monde, Ľadoveň, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²

TARGETreal Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v Martine – mestská časť Ľadoveň, situovan

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Martin

186,900 € 2366 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TARGETreal | 3-izbové byty v projekte Lipový háj – moderné bývanie obklopené prírodou

Reality Novoť

3 izbový byt | Nezadaná | 77 m²

Ponúkame Vám priestranné 3-izbové byty s výmerou od 76,55 m² až po 88,5 m² v prémiovom projekte

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Novoť

167,000 € 2169 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TARGETreal | Na predaj, Štýlový 3-izbový byt, Solinky, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Dubová | 67 m²

TARGETreal Vám ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľadávane

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Žilina

219,900 € 3282 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TARGETreal | REZERVOVANE - NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V BANSKEJ BYSTRICI – Radvaň

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Bernolákova | 72 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v Banskej Bystrici o výmere 72 m², ktorý p

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 2431 €/m²

Na predaj, Novostavba, 3 izbový byt, Lučenec, MAJAKOVSKÉHO REZIDENCE, TARGETreal

Reality Lučenec

3 izbový byt | V. V. Majkovského | 94 m²

TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbové byty v Bytovom dome Majakovského Residence,

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Lučenec

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ : veľmi pekný 3 izbový byt po rekonštrukcii v Rudlovej

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Beskydská | 69.3 m²

TARGETreal Vám vo výhradnom zastúpení ponúka pekný troj-izbový byt v Banskej Bystrici, časť Rud

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

198,000 € 2857 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj, NOVOSTAVBA trojizbového byty v projekte Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Osloboditeľov | 102 m²

https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 3-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Martin

200,000 € 1961 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TARGETreal | Priestranný byt so spoločnou záhradou v blízkosti Kukorelliho parku

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kvačalova | 64 m²

TARGETreal ponúka na predaj slnečný byt vo vyhľadávanej lokalite plnej zelene na Kvačalovej uli

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,990 € 4062 €/m²

Predaj, NOVOSTAVBA trojizbového bytu v projekte Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Sučany

3 izbový byt | Osloboditeľov | 102 m²

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Sučany

200,000 € 1961 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TARGETreal | Na predaj 3i byt v centre Žiliny po kompletnej rekonštrukcii

Reality Žilina

3 izbový byt | Antona Bernoláka | 60 m²

Hľadáte moderné bývanie v centre diania, no zároveň s praktickou dispozíciou a nízkymi nákladmi

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Žilina

249,000 € 4150 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZĽAVA - Na predaj 3-izbový byt Pod Kaštieľom v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod kaštieľom | 65 m²

Sú byty, ktoré sú hotové. A potom sú byty, ktoré čakajú na niekoho, kto im vdýchne nový život.

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

117,920 € 1814 €/m²

TARGETreal | REZERVOVANÉ Ponúka exkluzívne na predaj, trojizbový byt Žilina, Hliny 7

Reality Žilina

3 izbový byt | Hlinská | 66 m²

TARGETreal | ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s veľkou loggiou. Hľadá

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Žilina

175,000 € 2652 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj: 3i-byt s veľkou lodžiou, kumbálom a pivnicou vo vyhľadávanej lokalite Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 66.5 m²

Predaj: Ponúkame na predaj 3i-byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy v Karlovej Vsi v zelenom

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

269,900 € 4059 €/m²

3- izbový byt v blízkom centre Bardejova

Reality Bardejov

3 izbový byt | Bezručova | 69 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt o výmere 69 m2 s veľkou loggiou. Byt sa nachádza na ul. Bezruč

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bardejov

153,000 € 2217 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23102)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (735)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Upresniť hľadanie