OKÁNIKOVA I Unikátny staromestský 3 izbový byt s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Okánikova | 131.6 m²

OKANIKOVA - NADČASOVÝ DOMOV V STAROM MESTE BD OKÁNIKOVA je komorný projekt so šiestimi bytmi, k

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,300 € 3794 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývanie povýšené na umenie. Nekompromisný štandard a mestská oáza na Záhradníckej

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 106 m²

Táto nehnuteľnosť, situovaná na 5. poschodí vyhľadávanej adresy Záhradnícka 62, s celkovou ploc

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

475,000 € 4481 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Byt A12 – dokonalé mestské bývanie so zimnou záhradou a terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 94.3 m²

Bytový dom sa nachádza na hranici historického centra Starého Mesta a novovznikajúceho bratisla

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,700 € 5288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Symbióza svetovej architektúry a privátneho minimalizmu: Rezidencia v srdci SKY PARK-u

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 90 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE s úctou uvádza do ponuky nehnuteľnosť, ktorá je manifestom sofistikov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

559,000 € 6211 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NOVANTA PRIEVOZ - exkluzívne predpredajové ceny v prémiovej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Strojnícka | 111.97 m²

Predstavujeme limitovanú edíciu moderných bytov navrhnutých pre tých, čo očakávajú viac než len

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

369,999 € 3304 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Strojnícka | 75.57 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,999 € 3970 €/m²

KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 84 m²

Jedinečné luxusné apartmány Kuszmannov bazár napĺňajú predstavu elegantného a luxusného bývania

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

1,056,759 € 12580 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

893,771 € 11314 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

849,170 € 11322 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

OKÁNIKOVA I Unikátny staromestský 3 izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Okánikova | 112 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

589,400 € 5263 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HAUSBERG 3 izbový byt s terasou B103

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Partizánska | 156 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje výnimočný bytový dom HAUSBERG ,ktorý je víťazom v kategór

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,120,640 € 7184 €/m²

Exkluzívne: 3 izbový slnečný byt s balkónom Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. ku Bratke | 73 m²

Moderný, slnečný a priestranný: 3-izbový byt s novou dispozíciou v srdci Levíc. Máme pre vás p

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Levice

115,000 € 1575 €/m²

Priestranný 3i byt v pôvodnom stave – ul. J. Jesenského, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | J. Jesenského | 75 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Ponúkam vám na predaj

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Zvolen

145,000 € 1933 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT

Reality Sečovce

3 izbový byt | SNP | 69 m²

Master Finance s.r.o. ponúka na predaj 3 -izbový byt s balkónom v Sečovciach na ulici SNP. Lok

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Sečovce

95,999 € 1391 €/m²

Rezervácia 3-izbový byt Žilina Hliny

Reality Žilina

3 izbový byt | Salezianska | 65 m²

Rezervácia Romdom Reality ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáva

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

195,000 € 3000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3izbový byt Vrútky.

Reality Vrútky

3 izbový byt | 60 m²

Romdom Reality ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí tehlov

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Vrútky

133,500 € 2225 €/m²

PLNOHODNOTNÝ 3i BYT V BLÍZKOSTI ŽELEZNEJ STUDNIČKY - PIVNICA - 2x PARKING

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kysucká | 88 m²

Vo vyhľadávanej lokalite Staré Mesto, v bezprostrednej blízkosti rekreačnej oblasti Železná stu

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4886 €/m²

Nestor Capital-Moderný 4-izbový byt s loggiou po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajecká | 83 m²

Nehnuteľnosť, ktorá vám dá priestor bývať hneď a zároveň si ju dokončiť presne podľa vlastných

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

234,900 € 2830 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj Slnečného 3 izb. bytu s loggiou na ul. T. Vansovej

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | T.Vansovej | 74 m²

Ponúkame na predaj pekný, slnečný 3 - izbový byt v OV, s loggiou, 74 m2, na ulici T. Vansove

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

109,000 € 1473 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou – Žiar nad Hronom, ul. D. Hrdinov 2B711ZL

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Dukelských hrdinov | 85.1 m²

OVERENÉ REALITY – exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt, ulica D. Hrdinov, Žiar

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Info v RK

REZERVOVANÉ !!!!!!3-izbový byt – Pribylina – 12 min od LM

Reality Pribylina

3 izbový byt | Hlavná ulica | 67.4 m²

NOVÁ CENA: 89 900 € Ponúkame na predaj útulný 3-izbový (67,4m2) byt po rekonštrukcii v obci

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Pribylina

89,900 € 1334 €/m²

Bývajte podľa seba: 3-izbový byt s loggiou v TOP lokalite Poprad – Okružná

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 73 m²

Hľadáte byt, ktorý si môžete prerobiť presne podľa vlastných predstáv v jednej z najžiadanejšíc

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Poprad

169,990 € 2329 €/m²

Na predaj - 3i byt – pokojné bývanie - Istebné

Reality Istebné

3 izbový byt | Nezadaná | 62 m²

Miesto, kde sa budete tešiť domov – slnečný 3-izbový byt v Istebnom Predstavte si ráno, keď vá

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Istebné

152,000 € 2452 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny veľkometrážny 3-izbový byt 118 m² v centre Popradu (Tatranské námestie)

Reality Poprad

3 izbový byt | Tatranské námestie | 118 m²

OVERENÉ REALITY Vám exkluzívne ponúkajú na predaj veľkometrážny, svetlý a elegantne riešený 3-

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Byty na predaj Poprad

348,000 € 2949 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1379)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23106)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30342)
Upresniť hľadanie