Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Šalgočka

Reality Šalgočka

Rodinný dom | - | 90 m²

Moderný maklér exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s obrovským potenciálom v tichej a vyhľa

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šalgočka

110,000 € 1222 €/m²

PNORF – Zariadený 4i bungalov s garážou | bazén | terasa | garsónka |Šalgočka

Reality Šalgočka

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

Exkluzívne v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj kompletne zariadenú novostavbu 4 izbového r

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Šalgočka

276,000 € 2359 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pôvabný domček s očarujúcou záhradou na PREDAJ

Reality Šalgočka

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Realitná kancelária Dobré Reality s r. o. ponúka na predaj vidiecky domček s očarujúcou záhrado

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šalgočka

239,000 € 1593 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA 15Á POZEMKU,ŠALGOČKA

Reality Šalgočka

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový rod

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Šalgočka

229,000 € 1527 €/m²

REZERVOVANÉ. 3 izb byt Šalgočka, okres Galanta

Reality Šalgočka

3 izbový byt | Galanta | 71 m²

F027-113-PEB REZERVOVANÉ 3 izb byt, 2 balkóny, 3 pivnice, garáž, záhrada, v Šalgočke, okres G

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Šalgočka

1 € 0 €/m²

Rodinný dom

Reality Šalgočka

Rodinný dom | Nezadaná | 115.34 m²

Rodinný dom na predaj – Šalgočka Cena: 148 000 € Ponúkame na predaj útulný rodinný dom nachád

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Šalgočka

148,000 € 1283 €/m²

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK S RODINNÝM DOMOM ŠALGOČKA.

Reality Šalgočka

Pozemok pre rodinné domy | 980 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, stavebný pozemok o celkovej výmere 980.00 m2 napojený na všetky i

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Šalgočka

99,900 € 102 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Nové stavebné pozemky vo Váhovciach. Výstavba ukončená. Kolaudujeme!

Reality Šalgočka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 413 m²

WEB STRANKA PROJEKTU: www.pozemkyvahovce.sk VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=aQc6MVsF1Ig

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Šalgočka

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Voňavá novostavba v krásnom prostredí. Dom č.5 pravý

Reality Šalgočka

Rodinný dom | Šalgočka | 97 m²

Orgovány pod Čaládom Allrisk Slovakia Vám v exkluzívnom zastúpení predstavuje krásny moderný p

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 24.03.2025
Domy na predaj Šalgočka

205,300 € 2116 €/m²

Predaj stavebných pozemkov v obci Šalgočka. Pozemok číslo. 22

Reality Šalgočka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 727 m²

Predaj stavebných pozemkov v obci Šalgočka. Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Pozemky na predaj Šalgočka

74,200 € 102 €/m²

Predaj stavebných pozemkov v obci Šalgočka. Pozemok číslo. 23

Reality Šalgočka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 726 m²

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Pozemky na predaj Šalgočka

74,100 € 102 €/m²

Krásna voňavá novostavba v Šalgočke za skvelú cenu. Dom č.3 pravý

Reality Šalgočka

Rodinný dom | Šalgočka | 97 m²

Publikované: 01.06.2024 Aktualizované: 24.03.2025
Domy na predaj Šalgočka

180,000 € 1856 €/m²

Nová cena. Moderná 4.izbová novostavba v krásnom prírodnom prostredí. Dom č.2 ľavý

Reality Šalgočka

Rodinný dom | Nezadaná | 96.85 m²

Publikované: 30.10.2023 Aktualizované: 03.07.2025
Domy na predaj Šalgočka

Cena dohodou

Moderný 4.izbový dom v Šalgočke ktorý neprehliadnete. Dom č.4 ľavý

Reality Šalgočka

Rodinný dom | Nezadaná | 96.85 m²

Publikované: 31.10.2023 Aktualizované: 24.03.2025
Domy na predaj Šalgočka

214,300 € 2213 €/m²

Predaj stavebných pozemkov v obci Šalgočka. Pozemok číslo. 21

Reality Šalgočka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 727 m²

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Pozemky na predaj Šalgočka

74,200 € 102 €/m²

3-izbový byt s garážou a veľkým úložným priestorom – Šalgočka.

Reality Šalgočka

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Realitná kancelária Prvý domov s.r.o. Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj priestranný 3-i

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šalgočka

108,000 € 1500 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23050)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie