3 izbový byt | Antona Bernoláka | 60 m²
Hľadáte moderné bývanie v centre diania, no zároveň s praktickou dispozíciou a nízkymi nákladmi
249,000 € 4150 €/m²
3 izbový byt | Pod kaštieľom | 65 m²
Sú byty, ktoré sú hotové. A potom sú byty, ktoré čakajú na niekoho, kto im vdýchne nový život.
117,920 € 1814 €/m²
3 izbový byt | Hlinská | 66 m²
TARGETreal | ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s veľkou loggiou. Hľadá
175,000 € 2652 €/m²
3 izbový byt | Adámiho | 66.5 m²
Predaj: Ponúkame na predaj 3i-byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy v Karlovej Vsi v zelenom
269,900 € 4059 €/m²
3 izbový byt | Bezručova | 69 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt o výmere 69 m2 s veľkou loggiou. Byt sa nachádza na ul. Bezruč
153,000 € 2217 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 86 m²
AM LIVING realitná kancelária, Vám ponúka NA PREDAJ exkluzívne 3 a pól izbový byt o veľkorysej
164,900 € 1917 €/m²
3 izbový byt | Levočska | 67 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na preddaj 3 izbový byt . Byt sa
175,000 € 2612 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
***Garáž je zahrnutá v cene bytu*** Dobrý deň, ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt na
145,000 € 2231 €/m²
3 izbový byt | Nová Ves | 77 m²
Ponúkame Vám na predaj pekný veľkometražný 3 izbový byt v Dunajskej Strede (tichá, obľúbená lok
140,000 € 1818 €/m²
3 izbový byt | Šalviová | 69 m²
Na predaj 3 izbový byt s loggiou a balkónom, výborná lokalita Bratislava – Ružinov časť Trávnik
244,900 € 3549 €/m²
3 izbový byt | Na Varte 4B | 74 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj ešte neobývaný 3-izbový byt s terasou a súkromnou predzáhradko
429,000 € 5797 €/m²
3 izbový byt | Watsonova | 76 m²
**NOVINKA** Ponúkame Vám na predaj NOVOREKONŠTRUOVANÝ pôvodne 4-izbový byt dispozične zmenený
259,980 € 3421 €/m²
3 izbový byt | Dénešova | 65 m²
Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na Dénešovej ulici v Košiciach - KVP.
226,900 € 3491 €/m²
3 izbový byt | Bratislavská | 77.2 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Vrbina v kúpeľnom meste Piešťan
245,000 € 3174 €/m²
3 izbový byt | Bratislavská | 77.2 m²
235,000 € 3044 €/m²
3 izbový byt | Bratislavská | 82 m²
242,000 € 2951 €/m²
3 izbový byt | Bratislavská | 82 m²
245,000 € 2988 €/m²
3 izbový byt | Bratislavská | 77.2 m²
230,000 € 2979 €/m²
3 izbový byt | Pod Bránou | 120 m²
Bosen Group Poprad Vám ponúka výnimočný podkrovný byt s veľmi veľkorysou rozlohou 130 m² v hist
287,000 € 2392 €/m²
3 izbový byt | 81 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt situovaný priamo v centre mesta s balkónom. Byt prešiel
157,000 € 1938 €/m²
3 izbový byt | 83 m²
TUreality ponúka na výmenu 3-izbový byt za 1-izbový byt v rámci Považskej Bystrice (dohoda možn
Cena dohodou
3 izbový byt | 74 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt po rozsiahlej rekonštrukcii, situovaný vo v
210,000 € 2838 €/m²
3 izbový byt | Koceľova | 76.52 m²
Areté real- V zastúpení klienta Vám ponúkame veľmi pekný, tehlový 3 izbový byt s veľkorysou vým
235,000 € 3071 €/m²
3 izbový byt | Zelená | 81.5 m²
Moderný maklér ponúka na predaj veľkometrážny 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Marti
165,900 € 2036 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.