Predaj trvalého trávneho porastu Šahy

Reality Šahy

Orná pôda | 3,500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o trvalý trávny porast v katas

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Šahy

0.8 €/m2 1 €/m2

Rodinný dom v kľudnej časti obce, 130 m2, Šahy, časť Tešmak, okr. Levice

Reality Šahy

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šahy

39,900 € 333 €/m²

Rodinný dom, garáž, letná kuchyňa, 110 m2, Šahy, okr. Levice

Reality Šahy

Rodinný dom | - | 110 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 110 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šahy

103,990 € 945 €/m²

Rodinný dom v pokojnej lokalite - Šahy / Tešmák (024-12-MIMI)

Reality Šahy

Rodinný dom | Tešmák | 0 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v tichej časti mesta Šahy - Tešmák, ideálny na bývan

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Šahy

67,000 €

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Šahy - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Šahy

Rodinný dom | 195 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Jana Sláviková, kontakt: 0908 798 364, nehnuteľnosť s I

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šahy

94,990 € 487 €/m²

Novinka
Novinka

TOP PONUKA! 4 izbový byt s balkónom v širšom centre mesta Šahy

Reality Šahy

4 izbový byt | 79 m²

Shark real Vám ponúka na predaj 4 izbový byt s balkónom v širšom centre mesta Šahy okres Levice

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Šahy

67,990 € 861 €/m²

Predaj, obchodná budova v centre mesta-Šahy(N175-18-FRADE)

Reality Šahy

Kancelárie, administratívne priestory | Školská | 960 m²

N175-18-FRADE Link na video obhliadku: youtu.be/ZtPKCSPDlaU?si=BGzze-6tVbA3Z99r Ponúkame vám

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Šahy

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, obchodná budova v centre mesta-Šahy(N220-18-FRAD)

Reality Šahy

Obchodné priestory | Hlavné nám. | 0 m²

N220-18-FRAD Investícia, ktorá dáva zmysel. Uvažujete nad priestorom pre vlastné podnikanie a

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Šahy

180,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, chata po rekonštrukcií - Šahy(N035-13-FRAD)

Reality Šahy

Chalupa, rekreačný domček | 94 m²

N035-13-FRAD Ponúkam Vám na predaj poschodovú prerobenú chatu s pozemkom o výmere 546 m2 pri

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šahy

35,690 € 380 €/m²

Predaj obchodný priestor - Šahy (N049-18-FRAD)

Reality Šahy

Obchodné priestory | 294 m²

N049-18-FRAD Chceli by ste začať podnikať? Máme pre vás skvelú príležitosť! Na predaj ponúka

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Šahy

222,000 € 755 €/m²

F014-19-KATA EXKLUZIVNE na PREDAJ garáž v lokalite Šahy

Reality Šahy

Garáž | Janka Kráľa | 0 m²

Finanzpartner reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj tehlovú garáž v perfektnej lokalite Šiah

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Šahy

21,900 €

(F159-012REMA) 4-izbový rodinný dom v obci Preseľany/ Šahy

Reality Šahy

Rodinný dom | 265 m²

Finanzpartner reality ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v tichej a pokojnej obci Preseľany,

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šahy

88,700 € 335 €/m²

Predaj, zrekonštruovaný RD- Šahy / Levice (038-12-PEKR)

Reality Šahy

Rodinný dom | , | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v meste Šahy, ktorý je ideálnou vo

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Šahy

1 € 0 €/m²

Predaj, stavebný pozemok - Šahy / Tešmák (022-14-MIMI)

Reality Šahy

Pozemok pre rodinné domy | 777 m²

Znížená cena Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 777 m2 v tichej a príjemnej lokalite

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Šahy

10,000 € 13 €/m²

Predaj, prevádzkový areál - Šahy (008-18-ERGA)

Reality Šahy

Prevádzkový areál | SNP | 0 m²

008-18-ERGA Ponúkame Vám na predaj výrobné, skladové a bytové priestory v Šahách. Vo výrobných

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Šahy

1 €

Predaj, stavebný pozemok - Šahy (048-14-HEKA)

Reality Šahy

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Výnimočný stavebný pozemok v centre mesta Šahy, okres Levice – ideálne miesto pre váš nový domo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Šahy

26,000 €

Predaj, rekreačný dom - Šahy (037-13-PEKR)

Reality Šahy

Chalupa, rekreačný domček | Šahy | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj viničný, rekreačný dom v meste Šahy. Plocha: pozemku 1200m2. Domček má 3

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šahy

1 €

Predaj, zrekonštruovaný rodinný dom - Šahy (039-12-PEKR)

Reality Šahy

Rodinný dom | , | 250 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný a priestranný rodinný dom s okamžitou možnosťou nasťahovania bez ď

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Šahy

1 € 0 €/m²

HALO reality - Predaj, chalupa Šahy, viničný domček

Reality Šahy

Chalupa, rekreačný domček | 94 m²

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šahy

38,499 € 380 €/m²

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Šahy

Reality Šahy

4 izbový byt | 79 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. art. Eduard Virág, kontakt: 0949 270 834, nehnuteľnosť

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šahy

67,990 € 861 €/m²

Rodinný 4 izbový byt

Reality Šahy

4 izbový byt | 80 m²

Byt, v ktorom sa budete cítiť ako doma – Šahy Už pri vstupe vás privíta priestranná chodba s v

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Šahy

68,000 € 850 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Usadlosť s dvoma domami na 1648m2 pozemku - Šahy, časť Tešmák

Reality Šahy

Farmárska usadlosť | 265 m²

Dve samostatné nehnuteľnosti, ktoré vytvárajú funkčný celok s potenciálom na bývanie, rekreáciu

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šahy

85,000 € 321 €/m²

člen NARKS

Komerčné priestory Šahy

Reality Šahy

Objekt pre obchod | 257 m²

Vynikajúca investičná príležitosť v širšom centre mesta, vhodná na široké využitie, nie len ako

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Šahy

115,000 € 486 €/m²

člen NARKS

Gazdovský dom s veľkým pozemkom v obci Tešmák, okres Levice

Reality Šahy

Chalupa, rekreačný domček | 130 m²

Nachádza sa v strede obce, na tichej ulici mimo hlavného ťahu. Prístup je cez pozemok druhej ne

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šahy

48,000 € 369 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie