Predaj: 3i-byt s veľkou lodžiou, kumbálom a pivnicou vo vyhľadávanej lokalite Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 66.5 m²

Predaj: Ponúkame na predaj 3i-byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy v Karlovej Vsi v zelenom

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

269,900 € 4059 €/m²

3- izbový byt v blízkom centre Bardejova

Reality Bardejov

3 izbový byt | Bezručova | 69 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt o výmere 69 m2 s veľkou loggiou. Byt sa nachádza na ul. Bezruč

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bardejov

153,000 € 2217 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NOVINKA - 3 a pól izbový byt o výmere spolu až 93m² - NOVÁ DUBNICA

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | Nezadaná | 86 m²

AM LIVING realitná kancelária, Vám ponúka NA PREDAJ exkluzívne 3 a pól izbový byt o veľkorysej

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

164,900 € 1917 €/m²

Na predaj 3 izbový byt na sídlisku ll.

Reality Prešov

3 izbový byt | Levočska | 67 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na preddaj 3 izbový byt . Byt sa

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Prešov

175,000 € 2612 €/m²

Predaj bytu 3-izbový 65 m²

Reality Trebišov

3 izbový byt | 65 m²

***Garáž je zahrnutá v cene bytu*** Dobrý deň, ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trebišov

145,000 € 2231 €/m²

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 3 izbový byt

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný veľkometražný 3 izbový byt v Dunajskej Strede (tichá, obľúbená lok

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 1818 €/m²

3 IZBOVÝ BYT SO ŠATNÍKOM PÔVODNÝ STAV BALKÓN + LOGGIA BRATISLAVA RUŽINOV ŠALVIOVÁ ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 69 m²

Na predaj 3 izbový byt s loggiou a balkónom, výborná lokalita Bratislava – Ružinov časť Trávnik

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,900 € 3549 €/m²

BOSEN | Zrekonštruovaný, ešte neobývaný, 3izbový byt, Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Varte 4B | 74 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj ešte neobývaný 3-izbový byt s terasou a súkromnou predzáhradko

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

429,000 € 5797 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

**NOVINKA** Košice-sever, Watsonova ul., 3-izb. byt, NOVOREKONŠTRUOVANÝ

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Watsonova | 76 m²

**NOVINKA** Ponúkame Vám na predaj NOVOREKONŠTRUOVANÝ pôvodne 4-izbový byt dispozične zmenený

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

259,980 € 3421 €/m²

PREDAJ - 3 izbový byt, Dénešova, Košice-KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Dénešova | 65 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na Dénešovej ulici v Košiciach - KVP.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

226,900 € 3491 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina E1

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 77.2 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Vrbina v kúpeľnom meste Piešťan

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

245,000 € 3174 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina F5

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 77.2 m²

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

235,000 € 3044 €/m²

3 izbový byt v novostavbe v Piešťanoch projekt Byty Vrbina A3

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 82 m²

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

242,000 € 2951 €/m²

3 izbový byt v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina A4

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 82 m²

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

245,000 € 2988 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina E4

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 77.2 m²

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

230,000 € 2979 €/m²

BOSEN | Lukratívny, priestranný byt v Spišskej Sobote

Reality Poprad

3 izbový byt | Pod Bránou | 120 m²

Bosen Group Poprad Vám ponúka výnimočný podkrovný byt s veľmi veľkorysou rozlohou 130 m² v hist

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

287,000 € 2392 €/m²

člen NARKS

Krásny slnečný byt, ktorý si zamilujete

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 81 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt situovaný priamo v centre mesta s balkónom. Byt prešiel

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

157,000 € 1938 €/m²

VÝMENA 3-izbového bytu na Strede za 1-izbový byt v Povaýskej Bystrici s doplatkom

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 83 m²

TUreality ponúka na výmenu 3-izbový byt za 1-izbový byt v rámci Považskej Bystrice (dohoda možn

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Na predaj 3. Izbovy byt v centre Trenčina

Reality Trenčín

3 izbový byt | 74 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt po rozsiahlej rekonštrukcii, situovaný vo v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

210,000 € 2838 €/m²

ARETÉ REAL- PONÚKAME NA PREDAJ PRIESTRANNÝ, SLNEČNÝ 3 IZB.BYT S VEĽKOU TERASOU, VNÚTORNÝM PARKOVACÍM STÁTÍM, KOMOROU, V MALEBNEJ DEDINKE SLOVENSKÝ GROB

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Koceľova | 76.52 m²

Areté real- V zastúpení klienta Vám ponúkame veľmi pekný, tehlový 3 izbový byt s veľkorysou vým

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

235,000 € 3071 €/m²

Na predaj veľkometrážny 3-izbový byt v Martine - Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Zelená | 81.5 m²

Moderný maklér ponúka na predaj veľkometrážny 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Marti

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Martin

165,900 € 2036 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v centre Martina

Reality Martin

3 izbový byt | Novomestského | 68.5 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt v centre Martina. Byt je v pôvodnom stave, vhodný

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Martin

159,900 € 2334 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v centre Martina

Reality Martin

3 izbový byt | Novomestského | 68.5 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Martin

159,900 € 2334 €/m²

| HF&HD | NA PREDAJ | 3izb. byt vo výbornej lokalite v Bratislave – Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 70 m²

HF&HD realitná kancelária Vám ponúka na predaj veľmi pekný 3izb. byt vo výbornej lokalite v Bra

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

286,000 € 4086 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23105)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (735)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Upresniť hľadanie