Na predaj veľký 3 izbový byt s komorou v centre mesta Detva, 15min autom od Zvolena - 3B011JP

Reality Detva

3 izbový byt | Obrancov Mieru | 76.46 m²

Realitná kancelária OVERENÉ REALITY ponúka na predaj slnečný, priestranný 3-izbový byt nachádz

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Detva

120,000 € 1569 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Útulný 3-izbový byt – ideálny na štart, prácu z domu aj ako investícia

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | 58.2 m²

ID:P3B118DAHE Pri prvom vstupe do tohto bytu, okamžite ma oslovila jeho pokojná atmosféra. Je t

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

Cena dohodou

Priestranný 3-izbový byt s terasou v Košiciach

Reality Košice-Vyšné Opátske

3 izbový byt | Kosatcova | 89 m²

TOP PONUKA: Zrekonštruovaný 3-izbový byt v blízkej dostupnosti do centra mesta Ponúkame na pre

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

299,000 € 3360 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SLOVREAL: Predaj 3 - izbového bytu v Detve

Reality Detva

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 72 m², situovaný na 4. p

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Detva

119,999 € 1667 €/m²

3-izbový byt na KVP – príjemné bývanie po rekonštrukcii, 65 m²

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | 65 m²

3-izbový byt na KVP – príjemné bývanie po rekonštrukcii, 65 m² Ponúkame na predaj útulný 3-izbo

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

216,999 € 3338 €/m²

REZERVOVANÉ 3-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite Terasa – ideálny na úpravu podľa vlastných predstáv

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 65 m²

3-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite Terasa – ideálny na úpravu podľa vlastných predstáv

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

185,999 € 2862 €/m²

Na predaj útulný trojizbový byt priamo v centre obce

Reality Selice

3 izbový byt | Revolučná | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt v obci Selice priamo v centre dediny. Byt sa nachádza n

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Selice

Info v RK

Na predaj priestranný 3 izbový byt so zasklenou lodžiou, ul. Kpt. Nálepku Svit

Reality Svit

3 izbový byt | Kpt. Nálepku | 78 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, situovaný na 8. poschodí z 8 v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Svit

154,900 € 1986 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán + štúdio- Ideálna investícia v srdci Tatier

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Starý Smokovec | 85 m²

Veľkorysý trojizbový apartmán a samostatné štúdio – sa nachádzajú v ikonickej Vile Mudroň, ktor

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

350,000 € 4118 €/m²

PREDAJ 3-izb. byt s balkónom (70m2), ul. Horská, Nová Lesná.

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 3 izbový byt s balkónom na Horskej ulici v obci Nová Lesná. VIRTU

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

174,900 € 2499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNY APARTMÁN PRIAMO NA ZJAZDOVKE – Biela púť, Jasná

Reality Demänovská Dolina

3 izbový byt | Nezadaná | 55 m²

Luxus, komfort a Ski-in/Ski-out poloha, akú hľadáte! Exkluzívne Vám predstavujeme na predaj jed

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 29.12.2025
Byty na predaj Demänovská Dolina

335,000 € 6091 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 3-izb.byt s vlast. kúrením, garážou a záhradkou, Poprad - Matejovce

Reality Poprad

3 izbový byt | Továreňská štvrť | 77 m²

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom, s vlastným kúrenín, so záhradkou a garážou priam

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Poprad

155,000 € 2013 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt s balkónom - Tatranská Štrba.

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Ponúkame Vám na predaj rekonštruovaný 3 izbový byt so zaskleným balkónom, ktorý sa nachádza na

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 28.08.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

199,000 € 2970 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový 81m2, slnečný, mezonetový byt s francúzskym balkónom, blízko centra Spišská Nová Ves.

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | M. Gorkého | 81 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový priestranný, slnečný, mezonetový byt s francúzskym balkónom v

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

146,000 € 1802 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom - Tatranská Štrba

Reality Štrba

3 izbový byt | Štúrova | 67 m²

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 26.09.2025
Byty na predaj Štrba

199,000 € 2970 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Apartmán v Jasnej priamo pri zjazdovke Biela púť

Reality Demänovská Dolina

3 izbový byt | Demänovska Dolina | 77 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj štýlový a priestranný podkrovný apartmán s rozlohou 77 m², situov

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 02.09.2025
Byty na predaj Demänovská Dolina

495,000 € 6429 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ 3-izb.byt s balkónom po rekonštrukcii, ul. Hraničná, Poprad - Západ

Reality Poprad

3 izbový byt | Hraničná | 69 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom po rekonštrukcií na Hraničnej ulici

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Poprad

155,000 € 2246 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ 3 izbový holobyt s terasou 35 m2, novostavba, Nové Nábrežie Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 29. augusta | 85 m²

REZERVOVANÉ 3 izbový slnečný holobyt 85 m2 s kobkou, terasou 35 m2, 2 parkovacími miestami - z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ 3 izbový holobyt s terasou 48 m2, novostavba, Nové Nábrežie Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 29. augusta | 77 m²

REZERVOVANÉ 3 izbový slnečný holobyt 77 m2 s kobkou, terasou 48 m2, 2 parkovacími miestami - z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový 75m2 slnečný, mezonetový byt s lodžiou, blízko centra Spišská Nová Ves.

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | M. Gorkého | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový priestranný, slnečný, mezonetový byt s lodžiou v blízkom centre

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

138,000 € 1840 €/m²

VEĽKÝ SLNEČNÝ 3 IZB. BYT 76 M2, 4 LÓDŽIE, NAJVYHĽADÁVANEJŠÍ TYP BYTOV V TICHEJ A TOP LOKALITE, BREZNO S VÝHĽADMI

Reality Brezno

3 izbový byt | 76 m²

IBA U NÁS!! Licencovaná realitná maklérka Dáša Frgelcová Vránska, tel.: 0907666687 Vám ponúka n

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Brezno

133,200 € 1753 €/m²

Predám pekný 3+1 byt, Krásno nad Kysucou, iba u nás

Reality Krásno nad Kysucou

3 izbový byt | Nezadaná | 61 m²

Predám pekný 3+1 byt, Krásno nad Kysucou, k tomu pivnica, parkovacie státie, výťah, balkón. Vý

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Krásno nad Kysucou

158,800 € 2603 €/m²

Predaj 3-IZB. BYT - BA, MANHATTAN

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 82 m²

Panoramatický výhľad na Malé Karpaty a Kolibu definuje atmosféru tohto 3-izbového bytu vo vyhľa

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

389,000 € 4744 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Bývanie s pocitom rodinného domu – 3-izbový byt s pozemkom a terasou, Bernolákovo (Pšeničná ulica)

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Pšeničná | 81 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort bytu s výhodami rodinného domu? Vitajte na Pšeničnej ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,000 € 3198 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1379)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23106)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30342)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Upresniť hľadanie