EXKLUZÍVNE│ Elegantný 2-izbový byt s balkónom v luxusnom štandarde

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Banská | 48 m²

TARGETreal Vám ponúka Royal Marie – elegantné bývanie a investíciu priamo na pešej zóne kúpeľné

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

140,569 € 2929 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Na predaj priestranný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Turčianskych Tepliciach

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Partizánska | 56 m²

Ponúkame Vám na predaj svetlý, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt o výmere 56m² vo vyhľadáv

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

127,000 € 2268 €/m²

ROYAL MARIE│Elegantný 2-izbový byt s balkónom v luxusnom štandarde

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Školská | 53.3 m²

TARGETreal Vám predstavuje Royal Marie - projekt, ktorý spája prémiové mestské bývanie s invest

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

166,900 € 3131 €/m²

ROYAL MARIE │ Elegantný 2-izbový apartmán s balkónom v luxusnom štandarde

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Školská | 69.4 m²

TARGETreal Vám ponúka projekt Royal Marie - bývanie a investícia priamo na pešej zóne Turčiansk

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

194,900 € 2808 €/m²

2 izbový byt na predaj v stave rekonštrukcie, Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | - | 53 m²

Beplan reality ponúka na predaj 2-izbový byt v lokalite Turčianske Teplice. V byte práve prebie

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

117,000 € 2208 €/m²

VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÁ DIZAJNOVÁ NEHNUTELNOSŤ – REZIDENCIA OPERA

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | 47.16 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2 izbový apartmán s úžasnou atmosférou o celkovej výmere 47.16m2 s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

244,000 € 5174 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

KÚPEĽNÝ 2-izb. BYT - TURČIANSKE TEPLICE | VÝBORNÝ AJ AKO INVESTIČNÝ BYT | developer IDEÁLNE BÝVANIE s.r.o.

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Horné Rakovce | 40.1 m²

** SKOLAUDOVANÝ BYTOVÝ DOM ** PONUKA DVOCH POSLEDNÝCH VOĽNÝCH BYTOV v novopostavenom skolaudova

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

123,800 € 3087 €/m²

Predaj bytov/apartmánov v Turčianskych Tepliciach

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | - | 42 m²

Sprostredkujem predaj prvej etapy 4 investičných apartmánov v Turčianskych Tepliciach v blízkos

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

164,900 € 3926 €/m²

**SKVELÁ INVESTÍCIA**REZIDENCIA OPERA**KÚPELE TURČIANSKE TEPLICE**

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Školská | 47.27 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny, KOMPLETNE ZARIADENÝ apartmán v prestížnej novostavbe Reziden

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

244,000 € 5162 €/m²

Kompletne dokončený 2-izbový byt v novostavbe s balkónom, kuchynskou linkou a parkovacím miestom v cene – Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | 42 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novom rezidenčnom developerskom projekte na ulici Somolického

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (771)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Upresniť hľadanie