Priestranný 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Trávniky

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a presvetlený 2-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza na

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v tichom dvore Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Konventná | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lok

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,000 € 5828 €/m²

REZERVOVANÉ, 2 izbový byt v Seredi, Meander

Reality Sereď

2 izbový byt | 51 m²

SIERA realitná kancelária vám prináša na predaj 2-izbový byt v novostavbe Meander na Kukučínove

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Sereď

155,700 € 3053 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT | 56m² | STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt na

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

179,900 € 3213 €/m²

FOX * 2 izbový byt s loggiou v bytovom dome z roku 2009 * B. Smetanu

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Bedřicha Smetanu | 53 m²

Ponúkame na predaj pekný 2 izbový byt v bytovom dome z roku 2009 v Trnave na ulici B. Smetanu.

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Trnava

170,000 € 3208 €/m²

člen NARKS

BV REAL na predaj investičný 2 izbový byt Prievidza FM1939

Reality Prievidza

2 izbový byt | Štefana Králika | 51 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj investičný 2 izb

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prievidza

79,000 € 1549 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s balkónom v novostavbe v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Jazdecká ulica | 47.19 m²

Ponúkame krásny 2-izbový byt s balkónom na predaj v novostavbe v Nových Zámkoch. Jedná sa o roč

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

151,990 € 3221 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt na 5. nadzemnom podlaží – komfort pre modernú rodinu 504

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Milana Rastislava Štefánika | 99.56 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt projektu Liptov Living, ktorý spĺňa požiadavky náročnejších

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2-izbový byt s loggiou v novostavbe – ideálny štartovací byt 202

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Milana Rastislava Štefánika | 58.14 m²

Ponúkame Vám 2-izbový byt, ktorý predstavuje ideálnu voľbu pre klientov, ktorí hľadajú moderné

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,422 € 3791 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt č.406 – vyšší štandard bývania s dôrazom na svetlo a pokoj

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Milana Rastislava Štefánika | 57.76 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt č. 406, ktorý sa nachádza na vyššom podlaží projektu Liptov

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

234,284 € 4056 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj moderný 2-izbový byt v Rezidencii Majakovského, Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | Majakovského | 48 m²

Ponúkame na predaj krásny a svetlý 2-izbový byt, nachádzajúci sa v novostavbe Rezidencia Majako

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Lučenec

113,500 € 2365 €/m²

Nádherný 2 - izbový byt s veľkou terasou

Reality Trenčín

2 izbový byt | Saratovská | 69.04 m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný 2 – izbový byt s terasou v Trenčíne, na sídlisku Juh. Nachádza

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Trenčín

240,000 € 3476 €/m²

Predaj zariadeného 2-izbového bytu s dvomi balkónmi a garážou v Karlovej Vsi – Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jamnického | 58 m²

Realitná kancelária Wilusa Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 2-izbový byt s dvomi balkó

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

249,000 € 4293 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj slnečný 2i byt s terasou, parkovanie, novostavba Svinná

Reality Svinná

2 izbový byt | Nezadaná | 42.42 m²

V pokojnej lokalite Svinná, okres Trenčín, vzniká menší bytový dom s celkovým počtom 10 bytovýc

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Svinná

95,300 € 2247 €/m²

PERFEKTNÝ 2-IZBOVÝ BYT V LIPT. MIKULÁŠI, KTORÝ SPĹŇA VŠETKY POŽIADAVKY

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 62.3 m²

VÝHRADNE V PONUKE TUreality NA PREDAJ KOMPLETNE ZARIADENÝ VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ KVAL

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,000 € 2552 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Mezonet + samostatný apartmán v rezidencii ALMET | Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 87.14 m²

Ponúkame na predaj jedinečný investičný celok v obľúbenej rezidencii ALMET priamo v centre Dono

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Donovaly

209,000 € 2398 €/m²

REZERVOVANÝ_Investičný apartmán | Centrum - Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 25.58 m²

Ponúkame na predaj apartmán v rezidencii ALMET, situovaný priamo v centre Donovál. Apartmán je

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Donovaly

90,000 € 3518 €/m²

REZERVOVANÉ - Priestranný 2 izbový byt, 58 m2, sídlisko Dargovských hrdinov -Furča, Benadova

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Benadova | 58 m²

FÉNIX reality vám exkluzívne ponúka na predaj jeden z najväčších 2-izbových bytov v obľúbenej l

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

199,000 € 3431 €/m²

HĽADÁM BYT V SENCI PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA (HOTOVOSŤ)

Reality Senec

2 izbový byt | Štúrova | 50 m²

Hľadám na kúpu 2 až 3-izbový byt v Senci. Klient má jasnú predstavu a je pripravený na rýchle j

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Senec

185,000 € 3700 €/m²

Na predaj | 2- izbový byt | Dubnica nad Váhom | 61 m² | Svetlý a priestranný byt s balkónom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod kaštieľom | 61 m²

Hľadáte byt, ktorý spája ticho, zeleň a zároveň skvelú dostupnosť do centra mesta? Tento 2-izbo

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

119,900 € 1966 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Praktický a kompletne zariadený 2-izbový byt s presklenou loggiou a samostatnou kuchyňou v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Fedákova | 59.91 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj útulný a prakticky riešený 2 izbový byt s presklenou loggi

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,000 € 3989 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Posledné voľné nadštandardné byty s terasami v centre Trenčína

Reality Trenčín

2 izbový byt | Soblahovská | 64 m²

Posledné voľné nadštandardné byty s terasami v centre Trenčína 2, 3 a 4-izbové byty | Súkromné

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Trenčín

183,514 € 2867 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ - Na predaj priestranný 2 izbový byt s lodžiou v URBAN RESIDENCE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 63 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

*REZERVOVANÉ* Byt s potenciálom v lokalite s dlhodobým záujmom | Kadnárova

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 59 m²

Byt s atmosférou a potenciálom čaká na nový život. Stačí trocha vízie a vznikne z neho nadčasov

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

215,000 € 3644 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Rodinné domy na predaj (23027)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30342)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Upresniť hľadanie