Na predaj 2-izbový byt s loggiou v srdci Karlovky – ideálna príležitos

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 47.1 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt v jednej z najobľúbenejších častí Ka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

REZERVOVANÝ 2 izbový byt Jurigovo nám. Bratislava IV Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jurigovo nám. | 45 m²

Real - H, s.r.o. REZERVOVALA j dizajnový moderný 2 izbový byt Jurigovo nám. , Bratislava IV Kar

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

Predaj 2-izbový byt s pivničnou kobkou vrátane parkovacieho státia na ulici Staré Grunty, Bratislava – Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 70 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka exkluzívne na predaj priestranný 2-izbový slnečný byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

280,000 € 4000 €/m²

2-izbový byt na predaj Veternicová, Karlová Ves, Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Veternicová | 48.75 m²

ViaReality Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový slnečný byt na ulici Veternicová, Karlová V

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

209,900 € 4306 €/m²

Novinka
Novinka

HLAVÁČIKOVA, 2-i byt, 64 m2 – lokalita obklopená zeleňou !

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Hlaváčikova | 64 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

219,900 € 3436 €/m²

REZERVOVANÉ | RADO | Moderne zrekonštruovaný 2i byt | Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 47.96 m²

RADO Reality exkluzívne ponúka na predaj slnečný a vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt s výhľad

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

210,000 € 4379 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2 izbového bytu s loggiou na Dlhých Dieloch

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 51 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt v na ulici Ľ. Fullu v časti Bratislava – Karlova Ves Podlahová

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

185,000 € 3627 €/m²

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Karlova Ves ID 105816

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Bratislava | 72 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

321,900 € 4471 €/m²

DOM-REALÍT / dvojizbový byt v pôvodnom stave

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Borská | 46 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 2 izb byt v žiadanej lokalite s výbornou dostupnosťou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

189,990 € 4130 €/m²

Predaj 2 izb. bytu, 57m2, Kresánkova ul., Dlhé diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 57 m²

Predaj - 2-izbový byt v dobrej lokalite Karlovej Vsi, Dlhé diely, Kresánkova ulica. Ideálny byt

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

208,000 € 3649 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE | Priestranný 2 izbový byt | 54 m2 | kompletná rekonštrukcia | šatník | klimatizácia

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Hodálova | 54 m²

Máme pre Vás exkluzívne na predaj priestranný 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbe

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 10.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

TOP: 2- izbový byt s krásnym výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jána Stanislava | 52.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Karlova Ves, Dlhé diely, na ulici

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

209,900 € 4006 €/m²

**REZERVOVANÉ**QREAL**Novo-rekonštruovaný byt s veľkou loggiou**

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Adámiho | 56.52 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves na Adámiho ul. Byt j

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

228,800 € 4048 €/m²

Priestranný 2i byt, 2 x loggia, garážové státie, novostavba, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Majerníkova | 86.06 m²

Na predaj ponúkame priestranný a zariadený 2-izbový byt s dvoma loggiami a garážovým parkovacím

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 2788 €/m²

2-izbový byt s nadštandardným vybavením | 24 m² terasa s výhľadom na Dunaj | Karlova Ves, uzavretý areál, parkovanie

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 75.24 m²

Predstavte si bývanie, kde máte mesto na dosah, ale každodenný pokoj nad ním. Tento 2-izbový b

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 4650 €/m²

člen NARKS

Štartovací byt s veľkou terasou v Mlynskej doline

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 52 m²

BROKER CONSULTING ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj štartovací byt s veľkou terasou v Mly

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

229,000 € 4404 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE na predaj – krásny 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Dlhé diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Veternicová | 51.17 m²

Realitná kancelária Angels Real Vám exkluzívne ponúka 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratis

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

210,000 € 4104 €/m²

Predaj zariadeného 2-izbového bytu s dvomi balkónmi a garážou v Karlovej Vsi – Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jamnického | 58 m²

Realitná kancelária Wilusa Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 2-izbový byt s dvomi balkó

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

249,000 € 4293 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Útulný 2i byt po rekonštrukcii s loggiou a pivnicou

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Hlaváčikova | 41.16 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj svetlý a vkusne zariadený 2i byt po kompletnej rek

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

189,000 € 4592 €/m²

Arvin & Benet | Veľkorysý 2i byt so slnečnou predzáhradkou a s výnosnosťou 4.8%

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jána Stanislava | 144.9 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 2i byt s veľkorysou výmerou na prízemí bytového domu na Dlhých D

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

249,000 € 1718 €/m²

Rezervované - Predaj priestranného 2i bytu s loggiou v staršej novostavbe.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Majerníkova | 66 m²

Predáme slnečný 2-izbový byt s loggiou na Majerníkovej ulici , priamo oproti Billy v bytovom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

250,000 € 3788 €/m²

KeyPoint | KRESÁNKOVA - REZERVOVANÉ

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 59 m²

Nehnuteľnosť je rezervovaná Pokiaľ si želáte informácie o jej prípadnej opätovnej dostupnosti,

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

224,900 € 3812 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervované.Na predaj slnečný 2-izbový byt v Karlovej Vsi-Dlhé Diely 48m2.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 48 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Zrekonštruovaný 2.izbový byt nachádzajúci sa na Hlaváčikovej ulic

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

199,999 € 4167 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23087)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Upresniť hľadanie