WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 43.75 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

209,900 € 4798 €/m²

Top
Top

2 izbový byt, Košice - Sever, Hlinkova ul.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Hlinkova | 52 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Košice – S

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

199,900 € 3844 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 2 IZBOVÝ BYT - BYT A

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 57.25 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novom projekte s n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

228,888 € 3998 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 2 IZBOVÝ BYT - BYT B

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 57.25 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novo

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

261,590 € 4569 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1.5 izbový byt Vodárenská kompletná rekonštrukcia

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Vodárenská | 35 m²

Bývanie v srdci mesta s dušou prírody Byt je navrhnutý s dôrazom na komfort, kvalitu a príjemn

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,000 € 4829 €/m²

2-izbový tehlový byt – Národná trieda, Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 54 m²

Nie každý byt v pôvodnom stave ponúka dobrý základ na rekonštrukciu. Tento 2-izbový tehlový byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

175,000 € 3241 €/m²

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 2 IZBOVÝ BYT - BYT E

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 58.4 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,072 € 3854 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izb byt Sever, spolu 56 m2, 5.p., ihneď voľný, pôvodný stav

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Odborárska | 56 m²

Reality 321 - LICENCOVANÁ REALITNÁ KANCELÁRIA Ponúkame 2 izbový priestranný byt v dobrej loka

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

159,900 € 2855 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

"REZERVOVANÉ" Exkluzívne na predaj 2i Byt Košice - Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Tolstého | 60 m²

REZERVOVANÉ .. EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Realitná kancelária ELI REAL Vám ponúka na predaj priestran

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

186,000 € 3100 €/m²

2+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.25 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

254,900 € 5283 €/m²

Lacnejšie ako u developera 2 izbový byt v projekte WatsoNova

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Watsonova | 61.65 m²

Spoločnosť PROXIMITYREAL vám ponúka na postúpenie zmluvu na priestranný 2-izbový byt v modernom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

257,900 € 4183 €/m²

REZERVOVANÉ! 1,5 izbový byt Košice - Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Jakobyho | 42 m²

Proximityreal ponúka na predaj 1,5 izbový byt v Košiciach , v mestskej časti Košice-Sever, na J

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

152,990 € 3643 €/m²

Rezervované - 2 izbový tehlový byt s balkónom - Národná Trieda

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná Treida | 59 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový tehlový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Pa

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

166,000 € 2814 €/m²

Ponúkam Vám 2i tehlový byt s balkónom na Podhradovej

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Cesta pod Hradovou | 54 m²

ZÁKLADNE ÚDAJE Dispozícia: 2 izbový byt Úžitková plocha: 54m2 s príslušenstvom + balkón Posc

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

149,990 € 2778 €/m²

Rezidencia PODHRADOVÁ - priestranný 1i byt s balkónom

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Podhradová | 37.26 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám 2i byt v novostavbe Podhradová – Košice – Sever Výstavba p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

179,990 € 4831 €/m²

Rezidencia PODHRADOVÁ - 2i byt s balkónom

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Podhradová | 49.25 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

239,990 € 4873 €/m²

***REZERVOVANÉ*** 2-izbový TEHLOVÝ byt s balkónom, výťahom, 54 m², Košice-SEVER-Gerlachovská

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Gerlachovská | 52.77 m²

***REZERVOVANÉ*** Nie každý byt si zaslúži pomenovanie „ideálny. Tento áno. Fungujúca dispozíc

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

199,000 € 3771 €/m²

2+kk byt - WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 49.5 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

263,900 € 5331 €/m²

REZERVOVANÉ Hľadáte príjemný svetlý byt vo výbornej lokalite? Máme pre Vás taký! Košice - Sever, Odborárska ul.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Odborárska | 57 m²

MARTA VAJSOVÁ, certifikovaná realitná maklérka, mám pre Vás príjemný 2-izbový byt vo vyhľadávan

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Košice-Sever

175,880 € 3086 €/m²

Rezervované. Ponúkame 2 izb. byt na adrese Komenského, blízko Centra mesta

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Komenského | 55 m²

V ponuke na predaj byt a parkovacie miesto vo vyhľadávanej lokalite blízko centra mesta a námes

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

232,000 € 4218 €/m²

ANIČKA RESIDENCES – moderné bývanie - 2-izbový byt

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Vodárenská | 47.52 m²

Hľadáte štartovací byt alebo výhodnú investíciu s potenciálom rastu len pár minút od centra mes

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

219,900 € 4628 €/m²

NA PREDAJ,2-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT,KOŠICE-SEVER,LOMNICKÁ UL.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Lomnická | 40 m²

Byt, ktorý pracuje za Vás. Stabilná investícia s okamžitým výnosom. Realitná kancelária RELCOM

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,990 € 4250 €/m²

2-izbový tehlový byt, Gerlachovská ul., Košice-Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Gerlachovská | 55 m²

Realitná kancelária PRONECA, s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj 2 – izbový, tehlový byt, Ge

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

184,900 € 3362 €/m²

REZERVOVANÉ - 2,5 i byt, Národná trieda, nová rekonštrukcia, Košice-Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 52.9 m²

REZERVOVANÉ. Na predaj 2,5 izbový byt S BALKÓNOM, na ulici Národná Trieda, Košice - Sever. Ko

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

229,000 € 4329 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Rodinné domy na predaj (23087)
Upresniť hľadanie