1520 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 500 m²
Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://youtu.be/dXOSWA7aSvg ________________________
270,000 € 540 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 52.3 m²
TUreality vám ponúka na prenájom priestory vhodné na kancelárske účely, vzdelávacie aktivity, š
9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | 173 m²
UNIKÁTNA PONUKA: 2 rodinné domy na jednom pozemku v srdci Rajeckých Teplíc! Určite si pozrite a
499,000 € 2884 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 400 m²
TUreality ponúkajú ideálny 400 m2 veľký stavebný pozemok na výstavbu jednopodlažnej rekreačnej
55,000 € 138 €/m²
4 izbový byt | 77 m²
Tureality ponúka na predaj veľmi pekný 4 izbový byt na Juhu, ul. Karola Šmidkeho. Video si pozr
163,000 € 2117 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
TUreality PONÚKA - Prenájom dvojizbového bytu o výmere 60,4 m2 na 4. poschodí s pivnicou cca 3
500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Garsónka | 19 m²
Zaujímajú vás INVESTIČNÉ NEHNUTEĽNOSTI ??? Chcete bezpečne uložiť svoje financie do nehnuteľnos
59,000 € 3105 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
TU reality ponúka zaujímavú nehnuteľnosť s dvorom a záhradkou na rekonštrukciu Nehnuteľnosť v p
66,999 € 670 €/m²
Rodinný dom | 52 m²
Moderný smart dom | nízke náklady | bývanie novej generácie ___________________________________
115,000 € 2212 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | 7,210 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v Liptovských Sliačoch v blízkosti Ružomberku Poze
Cena dohodou
Priestor pre výrobu | 330 m²
TUreality ponúka priestranný 6 izbový celopodpivničený dvojpodlažný rodinný dom s kompletnou ú
399,000 € 1209 €/m²
Rodinný dom | 747 m²
TUreality Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s podkrovím, nachádzajúci sa vo významn
85,000 € 114 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 647 m²
TUreality ponúka na predaj rekreačnú chatu na slnečnom pozemku o výmere 647m2 v srdci Liptova.
104,990 € 162 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
TUreality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Jilemnického, nachádzajúci sa na 11. posch
147,000 € 2100 €/m²
2 izbový byt | 239 m²
► PRE TÝCH, KTORÍ NECHCÚ BÝVAŤ V BYTE, ALE DOM SI NEMÔŽU DOVOLIŤ ! ◄ ► ÚPLNE INÁ ALTERNATÍVA B
173,500 € 726 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,655 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 2 700 m² v malebnej obci Pavči
350,000 € 132 €/m²
Rodinný dom | 3,885 m²
Znížená cena!!! TUreality ponúka na predaj starší rodinný dom z nepálenej tehly, vhodný na komp
44,000 € 11 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,032 m²
TUreality vám ponúka v exkluzívnom zastúpení pozemok o výmere 1032 m², nachádzajúci sa v zastav
99,000 € 96 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúka na predaj krásny, rovinatý a slnečný pozemok v obci Liesek, ktorý je ideálny n
80,000 €
Rekreačný pozemok | 404 m²
Krátke video si môžete pozrieť ak si skopírujte nasledovný link. *****************************h
100,000 € 248 €/m²
3 izbový byt | 62 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Starého sídliska v
98,000 € 1581 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 327 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok v zastavanej časti mesta Senec s rozlohou 327 m², na ktorom
155,000 € 474 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúka na predaj stavebné pozemky v obci Dvorec, ktoré predstavujú ideálnu voľbu pre
39 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,430 m²
Tureality ponúka na predaj pozemok, ktorý má praktický tvar a zabezpečený prístup priamo z asfa
45 €/m2 45 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.