Iba u nás - Na predaj 1 izbový byt Martin Jahodníky

Reality Martin

1 izbový byt | 28 m²

Exkluzívne iba u nás - Ponúkame na predaj útulný, slnečný a dispozične dobre riešený 1-izbový b

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

96,500 € 3446 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 1 izbový byt Martin-Podháj s veľkou loggiou

Reality Martin

1 izbový byt | Timravy | 30 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo investičnú príležitosť? Vo výhradnom zastúpení ponúkame na p

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Iba u nás - Priestranný 1-izbový byt, 35 m2 – Martin, Predná Priekopa

Reality Martin

1 izbový byt | 35 m²

Exkluzívne v našej ponuke: Hľadáte štartovacie bývanie, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

1-izbový byt na predaj, Kollárova, Jahodníky, Martin

Reality Martin

1 izbový byt | 36 m²

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt s výmerou 36 m², nachádzajúci sa v polyfunkčnom objekte

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

116,000 € 3222 €/m²

1 izbový byt 37,87 m2 na predaj novostavba vo výstavbe Martin Tomčany

Reality Martin

1 izbový byt | Tomčany | 34.27 m²

Ponúkam Vám 1 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavba v súčasnosti vo výstavbe

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

86,000 € 2763 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový byt na predaj novostavba Martin Tomčany výstavba začatá

Reality Martin

1 izbový byt | Tomčany | 50 m²

Ponúkam Vám 1 izbový byt na predaj novostavba s balkónom Martin Tomčany, novostavba , začatá pr

Publikované: 27.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 1 izbový byt, Martin - Priekopa, A.Medňanského

Reality Martin

1 izbový byt | A. Medňanského | 37.91 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka na predaj nádherný

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na predaj Martin

116,000 € 3060 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 1-izbového bytu po čiastočnej rekonštrukcii, Martin – Podháj

Reality Martin

1 izbový byt | Timravy | 30 m²

B10 Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v žiadanej lokalite Martin – Podháj, na ulici Timravy. Te

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

95,000 € 3167 €/m²

1 izbový byt na predaj v Martine

Reality Martin

1 izbový byt | - | 29 m²

Beplan reality ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt v Martine, v obľúbenej lokalite Podháj

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

106,000 € 3655 €/m²

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE - Slnečný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin – Ľadoveň

Reality Martin

1 izbový byt | 28 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Martin – Ľa

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

95,000 € 3393 €/m²

Veľkometrážny 1 izbový byt s balkónom v Martine v Priekope

Reality Martin

1 izbový byt | Zelená | 38 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj veľkometrážny 1 izbový byt vo vyhľadávan

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Martin

106,000 € 2789 €/m²

REZERVOVANÉ - Štartovací byt byt alebo výhodná investícia - veľký 1. izbový byt Martin - Priekopa

Reality Martin

1 izbový byt | Uzlovská | 35 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo skvelú investičnú príležitosť v lokalite, kde vás ráno budí s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Martin

88,000 € 2514 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

1 izbový byt v centre Martina

Reality Martin

1 izbový byt | 35 m²

TUreality Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v centre Martina o rozlohe 35 m² (+ 5 m² loggia, vr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

1-izbový byt s výhľadom na Martinské hole – Martin, Záturčie

Reality Martin

1 izbový byt | A. Stodolu | 35 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt o výmere 35 m2, ktorý sa nachádza na sídlisku Záturčie. Byt je

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Martin

85,000 € 2429 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (764)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie