Na predaj priestranný 1-izbový byt na Hájiku – ul. Baničova

Reality Žilina

1 izbový byt | Banicova | 42 m²

Hľadáte priestranný slnečný domov s výhľadom? Tento byt na ulici Baničova v Žiline (sídlisko Há

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

144,900 € 3450 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Alternatíva k 1-izbovému bytu: Dom v Žiline (centrum)

Reality Žilina

1 izbový byt | Jána Milca | 38 m²

Hľadáte 1-izbový byt v centre? Získajte viac – útulný domček s vlastným kúrením a potenciálom r

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

145,000 € 3816 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.301" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 1-izbový apartmán o celkovej rozlo

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na predaj Žilina

152,900 € 3918 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.307" /37m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 37 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

151,900 € 4024 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.206" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

151,900 € 3918 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apartmán "č.101" /33m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 33 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Žilina

142,900 € 4088 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.306" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na predaj Žilina

151,900 € 3918 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apartmán "č.105" /33m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 33 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Žilina

142,900 € 4088 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.207" /37m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 37 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

151,900 € 4024 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.407" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Žilina

158,900 € 4076 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.406" /39m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 39 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Žilina

158,900 € 3972 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.302" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

152,900 € 3945 €/m²

Predaj: Jednoizbový byt, 36m2, Žilina (252-111-MACHa)

Reality Žilina

1 izbový byt | Pittsburgská | 36 m²

(252-111-MACHa) Ponúkame na predaj jednoizbový byt vo vyhľadávanej časti mesta Žilina. Byt je

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

139,900 € 3886 €/m²

1 - izbový byt Žilina - Vlčince 2

Reality Žilina

1 izbový byt | 36 m²

Kompletne zrekonštruovaný 1 - izbový byt o výmere 36m2 + (4m2 balkón) sa nachádza na 7./10p. na

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

148,000 € 4111 €/m²

1 - izbový byt Žilina - Hliny 4

Reality Žilina

1 izbový byt | 36 m²

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj zrekonštruovaný byt nachádzajúci sa na 1/4 poschodí zatepleného

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

154,900 € 4303 €/m²

1 - izbový byt Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

1 izbový byt | 48 m²

Ponúkame na predaj priestranný 1 – izbový byt nachádzajúci sa na 5/5 poschodí bytového domu s v

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

135,000 € 2813 €/m²

Predaj, jednoizbový byt, Vlčince, Žilina, Exluzívne RIQ

Reality Žilina

1 izbový byt | Trnavská | 41 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj jednoizbový byt, ktorý sa nachádza na sídlisku Vlčince v Žili

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Predaj, jednoizbový byt, Vlčince, Žilina, Exluzívne RIQ REZERVOVANE

Reality Žilina

1 izbový byt | Tulská | 36 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny jednoizbový byt, ktorý sa nachádza na sídlisku Vlčince

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

REZERVÁCIA - ŠTÝLOVÝ 1 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S 2 LODŽIAMI, VLČINCE I, ŽILINA

Reality Žilina

1 izbový byt | 35 m²

Ponúkame na predaj moderný a štýlovo zariadený 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Vlč

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

145,500 € 4157 €/m²

Na predaj priestranný 1 izbový byt Žilina Vlčince - 39,5m2

Reality Žilina

1 izbový byt | Levočská | 39.5 m²

PREHĽAD: Dnes vám na predaj prinášame pekný a priestranný, čiastočne zrekonštruovaný 1 izbový b

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Žilina

144,000 € 3646 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jednoizbový byt, Žilina - Vlčince

Reality Žilina

1 izbový byt | Pittsburská | 36 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na obľúbenom Žilinskom sídlisku

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

124,900 € 3469 €/m²

1-izbový byt v Žiline s potenciálom vysokého zhodnotenia

Reality Žilina

1 izbový byt | Závodská cesta 8 | 28 m²

Resido Concept Vám exkluzívne ponúka na predaj investičný 1 izbový byt na ulici Závodská cesta

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

114,900 € 4104 €/m²

Štýlový 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii - Závodie

Reality Žilina

1 izbový byt | Pod Sadom | 37 m²

Ponúkame na predaj štýlový 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Hľadáš byt bez starostí v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Žilina

155,000 € 4189 €/m²

Na predaj štýlový 1-izbový byt na Hôreckej ulici v Žiline

Reality Žilina

1 izbový byt | Hôrecká | 39.19 m²

Moderný maklér ponúka na predaj štýlové 1-izbové byty v novom projekte na Hôreckej ulici v Žili

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

154,900 € 3953 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie