1520 inzerátov v ponuke
1 izbový byt | 39 m²
TU reality ponúka na predaj 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s výmerou 39 m², nachádzaj
171,999 € 4410 €/m²
Rodinný dom | 600 m²
Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom s výborným potenciálom bývania aj podnikania, situo
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 56 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Sever, Národná trieda
205,999 € 3679 €/m²
5 a viac izbový byt | 196.3 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 8-izbový rodinný dom situovaný v tichej a vyhľadávanej l
290,000 € 1477 €/m²
Rodinný dom | 159 m²
TUreality ponúka na predaj moderný 4-izbový bungalov v štádiu na kľúč – Čakajovce Predstavte si
284,000 € 1786 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
TUreality ponúka na predaj krásny, rovinatý a slnečný pozemok o výmere 3 672 m² v obľúbenej obc
90 €/m2
Záhradná chatka | 1,800 m²
TU reality ponúka Vinica s murovanou chatou pri Zádielskej doline – 1 688 m² Ponúkame na preda
Cena na vyžiadanie
Obchodné priestory | 200 m²
Na predaj priestor na podnikanie 200 m2 v centre mesta Košice , 5 minut od Auparku . Umiest
49,900 € 250 €/m²
Garáž | 16 m²
TU reality Vám ponúka na predaj murovanú garáž na Krakovskej ulici, na Železnikoch v Košiciach
26,000 € 1625 €/m²
Rodinný dom | 981 m²
TUreality Vám ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom so samostatnou garážou na poze
95,000 € 97 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave. Byt sa nachádza na 4.poschodí bytovéh
76,999 € 1375 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
TUreality ponúkajú na predaj lukratívny, moderne riešený 2-izbový byt s výmerou 55 m², nachádza
156,000 € 2836 €/m²
3 izbový byt | 63 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 63 m² v obľúbenej lokalite mesta Piešťany. By
133,000 € 2111 €/m²
1 izbový byt | 29.4 m²
Skopírujte si link na videoprehliadku bytu youtu.be/lo4n8LulPdU TU reality, vo výhradnom zast
110,000 € 3741 €/m²
Rodinný dom | 820 m²
EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkame na predaj veľkorysý rodinný dom situovaný v obľúbenej a tic
439,000 € 535 €/m²
2 izbový byt | 37.6 m²
TUreality ponúka exkluzívne na predaj slnečný kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v obľúbene
187,000 € 4973 €/m²
2 izbový byt | 64 m²
TUreality ponúka na predaj svetlý zrekonštruovaný 2-izbový byt 64 m2 s parkovacím miestom – Ru
264,999 € 4141 €/m²
Polyfunkčný objekt | 820 m²
Ponúkame na predaj priestranný polyfunkčný objekt v mestskej časti Pereš, situovaný na pozemku
439,000 € 535 €/m²
Reštaurácia | 31 m²
TUreality ponúka na predaj odstúpenie zabehnutej gastro prevádzky v Košiciach na hlavne ulici,
24,000 € 774 €/m²
3 izbový byt | 67 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej lokalite Liptovs
149,900 € 2237 €/m²
Rodinný dom | 113 m²
TUreality vám exkluzívne ponúka moderné bývanie pre tých, ktorí hľadajú pokoj, priestor a kvali
236,000 € 2088 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 905 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok situovaný v pokojnej časti mesta Ilava, len
174,300 € 193 €/m²
Objekt pre obchod | 60 m²
TUreality ponúka podnik v centre mesta na predaj. Všetko potrebné informácie nájdete na fridman
Cena dohodou
2 izbový byt | 56 m²
TUreality ponúka na predaj svetlý a prakticky riešený 2-izbový byt situovaný v prestížnej rezid
250,000 € 4464 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.