PRENÁJOM Priestranný sklad BÁHOŇ 1800 m2 + Zázemie 200 m2

Reality Báhoň

Skladový objekt | Mlynská | 2,000 m²

Exkluzívne prenajmeme priestranný sklad v obci Báhoň. Nachádza sa na Mlynskej ulici a poskytuje

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Báhoň

1.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

PRENÁJOM Veľký sklad s veľkorysým pozemkom v intraviláne

Reality Báhoň

Skladový objekt | Partizánska | 1,139 m²

Ponúkame na prenájom veľký sklad s rozlohou 1139 m2 s betónovou podlahou a murovanými stenami v

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Báhoň

3,500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ráno vlak. Večer terasa - 3-izbový byt Rezidencia Potôčik

Reality Báhoň

3 izbový byt | 65.2 m²

Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. https://youtube.com/shorts/8Z03oT6qFPs?s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Báhoň

184,999 € 2837 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Posledný 2i byt s predzáhradkou v projekte Rezidencia Potôčik

Reality Báhoň

2 izbový byt | 59.9 m²

ZNOVA V PREDAJI !!! Na predaj posledný 2-izbový byt s predzáhradkou od 166 999 € v projekte Re

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Báhoň

161,999 € 2704 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Priestor pre rodinu bez bratislavskej hypotéky

Reality Báhoň

4 izbový byt | 84.6 m²

Bývanie v satelite alebo v komplet vybavenej obci s dobrou dostupnosťou na diaľnicu a vlakom do

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Báhoň

224,999 € 2660 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pokojné bývanie 35 minút od Bratislavy - Báhoň

Reality Báhoň

2 izbový byt | 40.3 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Báhoň

145,499 € 3610 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom skladu a haly, Pezinok

Reality Báhoň

Skladový objekt | Nezadaná | 1,746 m²

Ponúkame na prenájom výrobno-skladový areál s rozlohou až 4 900 m² – za cenu, akú v celom okolí

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Báhoň

1.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

AVENUE I kvalitné skladové priestory s administratívou, Báhoň

Reality Báhoň

Skladový objekt | 880 m²

Na prenájom kvalitné skladové priestory v kompletne zrekonštruovanej zateplenej, vykurovanej vý

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Báhoň

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM, skladové priestory v zateplenej, vykurovanej hale, Báhoň.

Reality Báhoň

Skladový objekt | Potočná | 600 m²

Na prenájom kvalitné skladové priestory v novovybudovanej zateplenej, vykurovanej výrobno - skl

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Báhoň

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM, výrobno-skladová zateplená, vykurovaná hala, Báhoň.

Reality Báhoň

Skladový objekt | Potočná | 1,188 m²

Na prenájom kvalitná novovybudovaná, zateplená, vykurovaná výrobno - skladová hala, ktorá sa na

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Báhoň

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DOM-REALÍT ponúka polyfunkčný objekt: 3bytové jednotky, 2 obchodné priestory a záhrada s posedením

Reality Báhoň

Rodinný dom | SNP | 923 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj polyfunkčný objekt s rodinným domom po kompletnej rekon

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Báhoň

449,000 € 486 €/m²

Veľký pozemok s murovaným domom v tichej lokalite v obci Báhoň

Reality Báhoň

Rekreačný pozemok | Mlynská | 6,397 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj + oplotený pozemok v tichej lokalite + prístup na poze

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Pozemky na predaj Báhoň

230,000 € 36 €/m²

REZERVOVANÉ - Záhrada, ticho, vlastný priestor | pozemok s chatkou - Báhoň

Reality Báhoň

Záhradná chatka | Mlynská | 32 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od mesta a zároveň ho budete mať na dosah? Tento rovinatý poz

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Báhoň

69,900 € 2184 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK v obci BÁHOŇ kúsok od Senca, výmera 480 m2

Reality Báhoň

Pozemok pre rodinné domy | Báhoň | 480 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok pre výstavbu rodinného domu v obci BÁHOŇ v blízkosti železnične

Publikované: 24.07.2024 Aktualizované: 24.01.2026
Pozemky na predaj Báhoň

155 €/m2 155 €/m2

Nestor Capital - Bývanie, podnikanie a investícia v jednom – výnimočná trojpodlažná nehnuteľnosť s okamžitým výnosom

Reality Báhoň

Rodinný dom | 1. mája | 360 m²

Predstavte si miesto, kde sa bývanie, podnikanie a investícia prirodzene prepájajú v jednej pre

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 31.01.2026
Domy na predaj Báhoň

280,000 € 778 €/m²

FOX - Pozemok - orná pôda 5632 m2 v obci Báhoň, okr. Pezinok

Reality Báhoň

Orná pôda | Cintorínska | 5,632 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - ornú pôdu v extraviláne obce Báhoň - Pánske pole. Celková plo

Publikované: 09.03.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Báhoň

60,000 € 11 €/m²

člen NARKS

STAVEBNÝ POZEMOK so starým rodinným domom

Reality Báhoň

Pozemok pre rodinné domy | SNP | 1,062 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s výmerou 1.062 m² z toho zastavaná plocha domu 329 m²

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Báhoň

133,000 € 125 €/m²

Investičná príležitosť! Gigantický pozemok 5.137 m², hotové povolenia a vlakové spojenie, Báhoň

Reality Báhoň

Pozemok pre bytovú výstavbu | 5,137 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Báhoň

329,000 € 64 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Upresniť hľadanie