1521 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | 70 m²
TU reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt, čiastočne zariadený na ulici
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 62 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v meste Medzev, okres Košice-okolie. Byt má výmeru 62 m
85,000 € 1371 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 593 m² v obci Dargov, okres Trebiš
63,000 €
Polyfunkčný objekt | 122 m²
Hľadáte príležitosť na podnikanie bez zdĺhavého budovania značky a hľadania zákazníkov? TU Real
67,000 € 549 €/m²
4 izbový byt | 64 m²
TUreality ponúka na predaj 4-izbový byt na Myjave o rozlohe 64m2, nachádzajúci sa na 1. poschod
145,000 € 2266 €/m²
2 izbový byt | 67 m²
TUreality vám ponúkajú exkluzívne na predaj štýlový a priestranný 2-izbový byt o výmere 67 m²,
179,000 € 2672 €/m²
Rodinný dom | 1,435 m²
Super cena!!! Na predaj: 3-izbový rodinný dom s potenciálom dvojgeneračného bývania – Veľké Rip
125,000 € 87 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a prakticky riešený 3-izbový byt s výmerou 70 m² vrátane
126,000 € 1800 €/m²
Obchodné priestory | 600 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú historickú budovu po kompletnej rekonštrukcii, ktorá predstavuje i
1,700,000 € 2833 €/m²
Rodinný dom | 418 m²
Exkluzívne v TUreality ponúkame na predaj nehnuteľnosť, ktorá sa na trhu objavuje len výnimočne
329,000 € 787 €/m²
Záhrada | 362 m²
TUreality PONÚKA NA PREDAJ jedinečnú záhradu v pokojnej mestskej časti Poprad – Stráže, ktorá p
45,000 € 124 €/m²
3 izbový byt | 67 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave o výmere 67m2, k bytu prináleží aj piv
224,999 € 3358 €/m²
2 izbový byt | 58 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave o rozlohe 58m2, k bytu prináleží aj pi
219,999 € 3793 €/m²
Obchodné priestory | 97 m²
TUreality ponúka na prenájom obchodný priestor, ktorý je riešený formou mezanín. Priestor o roz
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 1,311 m²
Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://youtu.be/x_b9wnhzOUM ________________________
349,900 € 267 €/m²
Rodinný dom | 624 m²
Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://youtu.be/9k1boPkO_PA ________________________
179,000 € 287 €/m²
Garsónka | 27 m²
TUreality ponúka na predaj investičný apartmán v apartmánovom dome Bia Jasná, v Demänovej – čas
115,990 € 4296 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 594 m²
Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://youtu.be/t4unNkS553w ________________________
86,000 € 145 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 5,137 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk
329,000 € 64 €/m²
Rodinný dom | 91 m²
ZNÍŽENÁ CENA ! Váš nový domov pod Malými Karpatmi iba 30 minút od Bratislavy. Moderný interiér,
229,000 € 2516 €/m²
3 izbový byt | 69 m²
Skopírujte si link na video: https://youtu.be/KbUmg8WPdiw _____________________________________
147,000 € 2130 €/m²
Rodinný dom | 1,964 m²
Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://youtu.be/37kLOl2ZNg4_________________________
Cena dohodou
Rodinný dom | 700 m²
Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 1
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 90 m²
TUreality predáva exkluzívne sexi apartmán v Tatrách. Niektoré miesta len navštíviš. Iné ťa poh
249,999 € 2778 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.