1521 inzerátov v ponuke
Priestor pre výrobu | 25 m²
TUreality ponúkajú na predaj obchodný stánok nachádzajúci sa na najväčšom sídlisku Podbreziny v
14,000 € 560 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 780 m²
Pozemok s výhľadom, ktorý si zamilujete – Veľká Čierna (780 m²) Hľadáte miesto pre svoj nový d
59,000 € 76 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 890 m²
TUreality ponúka na predaj atraktívny, rovinatý a celodenne slnečný pozemok nachádzajúci sa v t
89,000 € 100 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 816 m²
Postavte si svoj domov tam, kde slnko nezapadá – Veľká Čierna Hľadáte únik z mestského zhonu?
79,000 € 97 €/m²
1 izbový byt | 37 m²
REZERVOVANÉ-TUreality vám ponúka na prenájom praktický, kompletne prerobený 1 izbový byt vo vyh
600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 780 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný pozemok v obci Veľká Čierna, okres Žilina. Pozemok je vedený
59,000 € 76 €/m²
Rodinný dom | 828 m²
TUreality ponúka veľmi pekný rodinný dom v obci Budča len 5 min od Zvolena s výbornou dostupnos
299,000 € 361 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúka na predaj rovinatý a slnečný pozemok v obci Liesek, ktorý je ideálny na výstav
84,000 €
Obchodné priestory | 400 m²
Skopírujte si link na video vizualizáciu:https://youtu.be/vWYqkPl_ZCs _________________________
Cena dohodou
2 izbový byt | 54 m²
2-izbový byt na sídlisku F 47 m² + balkón 7 m² | Ideálny pre mladý pár Ponúkame útulný 2-izbový
520 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 65 m²
Na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt s loggiou na KVP, ulica Húsková. Priestranné bývan
210,900 € 3245 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Drahovce neďaleko Piešťan. Hľadáte ideálne
47,000 €
3 izbový byt | 65 m²
V TUreality ponúkame na predaj štýlový 3-izbový tehlový byt v lokalite Staré Mesto – ul. Národn
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 1,800 m²
V TU reality ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom v obľúbenej obci Rozhanovce H
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | 54 m²
V TUreality ponúkame na predaj kompletne zariadený 1-izbový byt na ulici Národná trieda. Hľadá
164,999 € 3056 €/m²
Obchodné priestory | 70 m²
TUreality ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 70 m² nachádzajúci sa na Bezručovej uli
840 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 42 m²
Tureality ponúka na predaj byt obľúbenej lokalite Košice – Furča. Byt s výmerou 42 m² ponúka pr
154,999 € 3690 €/m²
Záhradná chatka | 30 m²
TUreality ponúka na predaj V nádhernej lokalite Čermel pozemok - 400m2 s chatou so súpisným čís
85,990 € 2866 €/m²
Garsónka | 27 m²
TUreality ponúka na predaj príjemnú a veľmi zachovalú garsónku s výmerou 27 m² v jednej z najob
85,000 € 3148 €/m²
3 izbový byt | 75 m²
TUreality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe, situovaný vo vyhľadávanej lokalit
249,999 € 3333 €/m²
2 izbový byt | 38 m²
TUreality exkluzívne ponúka na predaj 2+KK byt v Trenčíne, ul. k Výstavisku. Video tu: https://
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | 38 m²
TUreality exkluzívne ponúka na predaj 1 izbový byt v Trenčíne, ul. k Výstavisku. Video tu: http
Cena na vyžiadanie
Garsónka | 23 m²
TU reality Vám ponúka na predaj už čiastočne zariadenú a kompletne novú garsónku s loggiou a fr
129,099 € 5613 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
TUreality ponúka na prenájom 2. izbový byt v novostavbe THURZOVE SADY - Bytča. Byt sa nachádza
690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.