FOIT - STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM A STAVEBNÝM POVOLENÍM

Reality Horné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | 862 m²

Základné informácie: * výmera 862 m² (šírka 8–12 m, dĺžka cca 93 m), * stavebné povolenie a

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

94,900 € 110 €/m²

Top
Top

Predaj priestranného pozemku o rozlohe: 3882 m2 určený na výstavbu rodinných domov, obec: Horné Orešany

Reality Horné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | Dolné záhumnie | 3,882 m²

Predaj priestranného pozemku určený na výstavbu rodinných domov, obec: Horné Orešany. Veľkosť

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

80 €/m2 80 €/m2

Nadštandardná novostavba v lone prírody na Majdane

Reality Horné Orešany

Rodinný dom | Dolné záhumnie | 150 m²

Ponúkame na predaj modernú krásnu novostavbu rodinného domu situovanú nádhernom a tichom prost

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Domy na predaj Horné Orešany

459,000 € 3060 €/m²

kunareality- stavebný pozemok 509 m2, obec Horné Orešany- Majdan

Reality Horné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | 509 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Horné Orešany s výmerou 509 m

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Pozemky na predaj Horné Orešany

59,900 € 118 €/m²

kunareality- 4 izbový bungalov 133 m2, pozemok 670m2, obec Horné Orešany -Majdan

Reality Horné Orešany

Rodinný dom | Dolné záhumnie | 133 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný typu bungalov v

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Horné Orešany

244,900 € 1841 €/m²

Miesto na budovanie zážitkov s nádherným výhľadom v srdci Malých Karpát

Reality Horné Orešany

Rodinný dom | Nezadaná | 72 m²

Ideálne miesto na oddych a vytvorenie príjemných spomienok a zážitkov v práve zrekonštruovanom

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Orešany

180,000 € 2500 €/m²

Pozemok pri vode pod Malými Karpatmi, Horné Orešany.

Reality Horné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | Majdanské | 990 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok pri vode pod Malými Karpatmi, pri obci Horné Orešany, 50

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

199,900 € 202 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RE/MAX | Podnikateľské priestory za výhodnú cenu v priemyselnom areály Malých Karpát

Reality Horné Orešany

Priestor pre výrobu | Nevyplnená | 13,195 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Horných Orešanoch – Majdán

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Horné Orešany

1 € 0 €/m²

Dom na bývanie s plážou pri priehrade v Horných Orešanoch

Reality Horné Orešany

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 69 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj jedinečný rekreačný montovaný dom so súkromnou plá

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Orešany

259,600 € 3762 €/m²

RE/MAX ponúka rekreačný pozemok na predaj - priestor pre šport/zóna oddychu

Reality Horné Orešany

Komerčná zóna | Nevyplnená | 2,093 m²

RE/MAX ponúka rekreačný pozemok na predaj - priestor pre šport/zóna oddychu Predstavte si mies

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

130,000 € 62 €/m²

RE/MAX | Výhodný predaj lukratívneho pozemku v blízkosti priemysel. parku v prostredí Malých Karpát

Reality Horné Orešany

Komerčná zóna | Nevyplnená | 16,608 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj lukratívne pozemky v blízkosti priemyselného p

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

1 € 0 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU, 881 m², HORNÉ OREŠANY

Reality Horné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | Dolné záhumnie | 881 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s výmerou 881 m², ktorý sa nachádza v tichej slepej ul

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

52,860 € 60 €/m²

Kuchárek-real:Predáme stavebný pozemok 881m2 v Horných Orešanoch.

Reality Horné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 881 m²

V malebnej podhorskej dedinke Horné Orešany ponúkame na predaj krásny atypický pozemok určený

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

52,860 € 60 €/m²

Kuchárek-real:Predáme priemyselný areál areál v Horných Orešanoch na pozemkoch 29.803m2.

Reality Horné Orešany

Prevádzkový areál | Majdán | 5,000 m²

Ponúkame Vám na predaj výrobno – skladový areál v Trnavskom Okrese . Areál sa rozkladá na pozem

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Objekty na predaj Horné Orešany

1,500,000 € 300 €/m²

Kuchárek-real:Predáme výrobno skladový areál v Horných Orešanoch na pozemkoch 29.803m2.

Reality Horné Orešany

Priestor pre sklad | Majdan | 5,000 m²

CENA DOHODOU: Ponúkame Vám na predaj výrobno – skladový areál v Trnavskom Okrese . Areál sa roz

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Priestory na predaj Horné Orešany

1,500,000 € 300 €/m²

Kuchárek real: Predáme pozemky v Horných Orešanoch 29.803m2 na priemysel.

Reality Horné Orešany

Priemyselná zóna | Majdan | 29,803 m²

CENA DOHODOU: Ponúkame Vám na predaj ucelený komplet pozemkov v jednom areáli za cenu 1,5mil.

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

1,500,000 € 50 €/m²

Stavebný pozemok 1001 m² na predaj, vhodný aj na výstavbu – Horné Orešany

Reality Horné Orešany

Iný stavebný pozemok | Dolné záhumnie | 1,001 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný aj na výstavbu o rozlohe 1001m2. Pozemok sa nachádza na Pálff

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

72,500 € 72 €/m²

Na predaj záhrada s chatkou v Horných Orešanoch ( Majdánske)

Reality Horné Orešany

Chalupa, rekreačný domček | Majdánske | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku s chatkou v záhradkárskej osad

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Orešany

62,000 €

Veľký stavebný priemyselný pozemok v doline pod Karpatami

Reality Horné Orešany

Výrobný objekt | Majdán | 1,000 m²

ASGARD home reality ponúka na predaj priemyselný stavebný pozemok pod Karpatami v obci Horné Or

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Horné Orešany

650,000 € 650 €/m²

5-izbový rodinný dom na 1940 m2 pozemku pod Karpatami

Reality Horné Orešany

Rodinný dom | Rajčanka | 150 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj rodinný 5-izbový dom po čiastočnej rekonštrukci

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Horné Orešany

Cena dohodou

Stavebný pozemok nad jazerom, s krásnym výhľadom, Majdán-Horné Orešany

Reality Horné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | 2,099 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie ThamReality predávame stavebný pozemok o výmere 20

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

135,000 € 64 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Dva Stavebné Pozemky v obci Horné Orešany časť Majdán

Reality Horné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | 2,076 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie ThamReality predávame dva stavebné pozemoky (na zá

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

95,000 € 46 €/m²

člen NARKS

Privátny ranč pri Malých Karpatoch | 8634 m² súkromia, jazdiareň, vínne pivnice | 20 min od Trnavy

Reality Horné Orešany

Rodinný dom | 300 m²

V exkluzívnom zastúpení ThamReality ponúkame na predaj unikátny súkromný areál v prírode Malých

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Horné Orešany

649,000 € 2163 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Horné Orešany - sklady, kancelárie, výrobné haly

Reality Horné Orešany

Prevádzkový areál | Majdán | 5,594 m²

Ponúkam na predaj v krásnej lokalite Horných Orešian sklady, dielne, výrobnú halu, zbrojnicu s

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 05.06.2025
Objekty na predaj Horné Orešany

649,000 € 116 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (764)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie