1521 inzerátov v ponuke
Chalupa, rekreačný domček | 777 m²
TUreality ponúka na predaj novostavbu rekreačnej chaty v krásnom a pokojnom prostredí obce Horn
259,000 € 333 €/m²
2 izbový byt | 36 m²
TU REALITY PONÚKA NA PREDAJ výnimočnú príležitosť bývať štýlovo a bez starostí. Tento kompletne
135,000 € 3750 €/m²
Polyfunkčný objekt | 400 m²
TUreality ponúka na predaj výnosnú polyfunkčnú budovu vo výbornej lokalite, ktorá je plne obsad
1,280,000 € 3200 €/m²
Obchodné priestory | 44 m²
TUreality ponúka na predaj atraktívny objekt bývalej technickej budovy, ktorý v súčasnosti slúž
48,000 € 1091 €/m²
4 izbový byt | 79 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt o výmere 79 m² v tichej lokalite
153,000 € 1937 €/m²
1 izbový byt | 38 m²
TUreality ponúka na predaj 1-izbový byt o výmere 38 m² orientovaný na juh v tichej lokalite Pod
58,000 € 1526 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok situovaný v pokojnej časti obce Slivník, ktorý pred
33,000 €
Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²
TATRY NA DLANI A POPRAD ZA ROHOM: POZEMOK, KTORÝ CHCETE VLASTNIŤ! Hľadáte miesto pre svoj vysní
144,990 € 242 €/m²
3 izbový byt | 79 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt (79 m2) s terasou, garážou a pivnicou. Byt preš
150,000 € 1899 €/m²
2 izbový byt | 62 m²
TU reality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt, zariadený, Košice – Juh. Byt sa nachádza na 6.
244,999 € 3952 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 62 m²
TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačnú chatu v tichej lokalite Domaša – Dobrá. Cha
69,999 € 1129 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 2,750 m²
LEGENDÁRNA ŠANCA V TATRÁCH: PRENAJMITE SI PENZIÓN, KTORÝ JE PRIPRAVENÝ NA SEZÓNU! ✨ Máte víziu,
5,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 60.42 m²
TUreality ponúka na prenájom 2izbový, kompletne zariadený a vybavený byt v bytovom komplexe Ďat
680 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 561 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom na slnečnom pozemku o výmere 561 m² v obci Orešany, s v
140,000 € 250 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 418 m²
Tureality ponúka na predaj záhradnú chatu so záhradou v obľúbenej obci Kostoľany nad Hornádom,
66,099 € 158 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
TU reality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt, zariadený, Košice – Juh v blízkosti Ryby. Byt
224,999 € 4018 €/m²
3 izbový byt | 57.77 m²
Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://www.youtube.com/watch?v=fkc1Isyo5LE__________
150,000 € 2597 €/m²
Rodinný dom | 5,161 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom s veľkým potenciálom, ktorý sa nachádza v tichej a príje
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 128 m²
TUreality ponúka na predaj útulný rodinný domček situovaný v nádhernom a pokojnom prostredí Pod
65,000 € 508 €/m²
Garáž | 17 m²
TUreality ponúka na predaj garáž na Sihoti v Trenčíne o výmere 17m2. Garáž je suchá a nachádza
37,000 € 2176 €/m²
Rodinný dom | 48 m²
Tureality ponuka na predaj kompletne zariadený apartmán (48 m²) pre až 5 osôb, pripravený na ok
66,000 € 1375 €/m²
3 izbový byt | 56 m²
TUreality ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt na obľúbenom sídlisku Terasa s
203,999 € 3643 €/m²
3 izbový byt | 67 m²
Tureality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na obľúbenom sídlisku KVP -Košice, ideálny
230,099 € 3434 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúka na predaj krásny rovinatý a slnečný pozemok v pokojnej obci Vaňovka, ktorý je
51,990 €
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.