1 izbový byt | Pri zátoke | 29 m²
EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka na predaj 1 IZBOVÝ APARTMÁN (ŠTÚDIO) v apartmáno
92,600 € 3193 €/m²
1 izbový byt | Za luhami | 32 m²
RK SPIRIT Vám ponúka na predaj moderný 1-izbový byt v novostavbe s prakticky predelenou spálňou
Cena dohodou
1 izbový byt | Hlavná | 35 m²
Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol
1 € 0 €/m²
1 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 53.07 m²
Ponúkame na predaj praktický 1 izbový byt s terasou a predzáhradkou v úplne novom projekte TRI
151,588 € 2856 €/m²
1 izbový byt | Kpt. Nálepku 1390 | 37.39 m²
185,000 € 4948 €/m²
1 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 53.07 m²
156,588 € 2951 €/m²
1 izbový byt | Kapitána Nálepku | 51 m²
Directreal LMCity - NOVÉ BYTY, KDE SA KOMFORT STRETÁVA S MODERNÝM ŠTÝLOM Predstav si miesto,
151,795 € 2976 €/m²
1 izbový byt | Pri Zátoke | 31 m²
Investičný apartmán pri Liptovskej Mare - Rezort MALADINOVO Michal Palko z Reality s VAMI vám
Cena dohodou
1 izbový byt | 56 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Monika Rusiňáková, kontakt: 0902 820 000, nehnuteľnosť
187,500 € 3348 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID
129,900 € 3711 €/m²
1 izbový byt | Kpt. Nálepku | 60 m²
AstonReal ponúka na predaj štýlový, slnečný a priestranný apartmán s terasou v Liptovskom Mikul
163,000 € 2717 €/m²
1 izbový byt | 1. mája | 22.61 m²
Ponúkame na predaj atypický byt s vyvýšeným podlažím ktorý sa nachádza v zrekonštruovanom histo
99,000 € 4379 €/m²
1 izbový byt | Štúrova | 55.68 m²
Hľadáte štýlové bývanie, ktoré si dotvoríte podľa vlastných predstáv? V projekte Tatra City Res
189,063 € 3396 €/m²
1 izbový byt | Ráztocká | 39 m²
Hľadáte bývanie, kde sa každý deň budete cítiť ako na dovolenke? Ponúkame vám exkluzívnu prílež
118,500 € 3038 €/m²
1 izbový byt | Palúčanská | 40 m²
Ponúkame na predaj momentálne už 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v PALUDZKEJ – holobyt
Cena dohodou
1 izbový byt | 34 m²
TUreality ponúka na predaj jedinečný 1-izbový byt o výmere 34 m² s balkónom a pivnicou, nachádz
125,000 € 3676 €/m²
1 izbový byt | 1. mája | 36 m²
Ponúkame na predaj byt ktorý sa nachádza v zrekonštruovanom historickom dome v centre Liptovské
129,000 € 3583 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.