1521 inzerátov v ponuke
Vidiecky dom | 1,200 m²
TUreality ponúka na predaj EXKLUZÍVNE – rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej lokalite | 25 k
180,000 € 150 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
TUreality Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v centre Martina o rozlohe 35 m² (+ 5 m² loggia, vr
Cena dohodou
2 izbový byt | 52 m²
TUreality predáva 2,5 izbový byt v Spišskej Teplici… a toto nie je len tak hocijaký byt, priat
176,900 € 3402 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality pripravuje na predaj stavebný pozemok Žilna-Bitarová o výmere 1500m2. Nachádza sa pri
100 €/m2
Rodinný dom | 1,375 m²
TUreality ponúkajú na predaj: V obci Mýto pod Ďumbierom na pozemku 1375m2 kde je už jeden dom
59,500 € 43 €/m²
1 izbový byt | 42 m²
TUreality ponúka na predaj moderný 1-izbový byt v kvalitnej novostavbe v jednej z najžiadanejší
229,000 € 5452 €/m²
1 izbový byt | 37 m²
TUreality ponúka na predaj útulný a funkčne riešený 1-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy –
172,999 € 4676 €/m²
2 izbový byt | 54 m²
TUreality ponúka na predaj štýlový a útulný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný
74,999 € 1389 €/m²
3 izbový byt | 63 m²
TUreality ponúka na predaj útulný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit
169,000 € 2683 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
TUreality ponúkajú prenájom 1 izbového zrekonštruovaného bytu s výmerou 40 m2 vo vyhľadávanej l
198,999 € 4975 €/m²
4 izbový byt | 85 m²
TUreality ponúka na prenájom priestranný, čiastočne prerobený 4-izbový byt s rozlohou 85 m², k
530 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Záhradná chatka | 483 m²
TUreality ponúka na predaj naozaj veľmi príjemnú záhradnú chatu, nachádzajúcu sa v záhradkárske
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúka na predaj krásny rovinatý pozemok v obci Raková, s celodenným slnkom. Prípojky
59,000 €
Rodinný dom | 1,000 m²
TUreality ponúka na predaj RD v centre Čadce, zastavaná plocha domu 97m2.užitková plocha 307m2,
359,000 € 359 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
TUreality ponúkajú na predaj 3-izbový byt v Myjave TUreality ponúkajú na predaj priestranný 3-
105,990 € 1559 €/m²
3 izbový byt | 91.41 m²
Kremnica. Byt má celkovú výmeru 91,41 m² a prešiel kompletnou rekonštrukciou. V rámci obnovy b
220,000 € 2407 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,792 m²
TUreality ponúka na predaj Na predaj: Pozemok pre rodinný dom s veľkorysou záhradou – 2 792 m²
Cena dohodou
3 izbový byt | 60 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá je pripravená na okamžitý „check-in“? TUreality ponúka na predaj mo
209,990 € 3500 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
⏳ TUREALITY PRIPRAVUJE DO PONUKY: 2-izbový byt s balkónom (Poprad – Juh III) Máte v pláne rekon
134,990 € 2700 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
TUreality ponúka na predaj elegantný 2-izbový byt v projekte Karpatská Residence. Ideálna voľba
194,999 € 3545 €/m²
3 izbový byt | 120 m²
TU REALITY PONÚKA NA PREDAJ výnimočný byt, ktorý spája luxus, moderný dizajn a dokonalú polohu
299,999 € 2500 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality ponúka na predaj rovinatý, slnečný pozemok na Staškove, siete na hranici pozemku. Pre
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 55 m²
TUreality ponúka na predaj úplne novy 2izbovy byt na Makove v rezorte Ski Makov. Mesačné náklad
111,000 € 2018 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 699 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný pozemok s výmerou 699 m², situovaný v zastavanom území obce
76,990 € 110 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.