1521 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | 65 m²
3-izbový byt na KVP – príjemné bývanie po rekonštrukcii, 65 m² Ponúkame na predaj útulný 3-izbo
216,999 € 3338 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
3-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite Terasa – ideálny na úpravu podľa vlastných predstáv
185,999 € 2862 €/m²
Rodinný dom | 530 m²
Krátka upútavka k domu: youtube.com/shorts/N948w7TEbGw Hľadáte dom, ktorý si môžete dotvoriť
132,000 € 249 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Krátka upútavka na pozemok: https://youtube.com/shorts/j_9juyoEw40?feature=share Na predaj je s
128,000 €
Rodinný dom | 342 m²
Skopírujte si link na video: https://youtu.be/BM5kMsaGV_c _____________________________________
240 € 1 €/m²
Iný stavebný pozemok | 993 m²
EXKLUZÍVNE v TUreality ponúkame na predaj pozemok o výmere 993 m² v pokojnej obci Vlachy – časť
74 €/m2 74 €/m2
Rodinný dom | 900 m²
TUreality ponúka na predaj útulný dom z pálenej tehly v tichej obci Hubina ( 10 min od Piešťan)
75,000 € 83 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Skôr, ako začnete čítať text inzerátu, pozrite si video: https://youtu.be/9Cyak6a4tXs Tureality
159,990 € 2909 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 1,965 m²
EXKLUZÍVNE TUreality ponúka na predaj rekreačný dom situovaný v tichom a vyhľadávanom prostredí
137,000 € 70 €/m²
Rodinný dom | 781 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom v Novom Meste nad Váhom. Dom je postavený na rovinatom
279,900 € 358 €/m²
3 izbový byt | 81 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt situovaný priamo v centre mesta s balkónom. Byt prešiel
157,000 € 1938 €/m²
Rekreačný pozemok | 0 m²
TUreality ponúka na predaj krásne slnečné pozemky v katastrálnom území Beluša-Hloža. Nachádzajú
Cena na vyžiadanie
4 izbový byt | 91 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v Považskej Bystrici V tichej a vyhľadávan
171,000 € 1879 €/m²
3 izbový byt | 83 m²
TUreality ponúka na výmenu 3-izbový byt za 1-izbový byt v rámci Považskej Bystrice (dohoda možn
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | 14,000 m²
TUreality pripravuje do ponuky skutočne výnimočnú investičnú príležitosť, aká sa na trhu objavu
Cena dohodou
Záhradná chatka | 500 m²
TUreality ponúka na predaj chatu, ktorá ponúka všetko, čo aj rodinný dom. Žarnovica-Lukavica. C
60,000 € 120 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 100 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom s možnosťou rekreačného využitia v pokojnej obci Bartošo
76,000 € 760 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt po rozsiahlej rekonštrukcii, situovaný vo v
210,000 € 2838 €/m²
Obchodné priestory | 41 m²
TU reality Vám ponúka exkluzívne na predaj Obchodný priestor s rozlohou 41 m², ktorý sa nachádz
163,999 € 4000 €/m²
Rodinný dom | 152 m²
TU reality Vám ponúka na predaj novostavbu Rodinného domu v lukratívnej obci blízko Košíc, v o
336,000 € 2211 €/m²
2 izbový byt | 45 m²
TU reality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt, kompletne zrekonštruovaný na sídlisku Dargovskýc
218,999 € 4867 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 549 m²
TU reality Vám ponúka na predaj investičný pozemok o výmere 549m2 plus podiel na prístupovej c
52,000 € 95 €/m²
Obchodné priestory | 41 m²
163,999 € 4000 €/m²
Rodinný dom | 1,500 m²
Tu reality ponúka na predaj 2 krasne domčeky na Olešnej/priečnica/,jeden má podlahovú plochu 87
259,000 € 173 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.