1522 inzerátov v ponuke
Záhradná chatka | 430 m²
Na predaj záhradka s murovanou chatkou v tichej lokalite s krásnym výhľadom. Pozemok má 430 m²,
32,400 € 76 €/m²
3 izbový byt | 76 m²
Najskôr si pozrite video: youtu.be/cKs4vLeppyE TUreality výhradne ponúka na predaj 3-izbový b
169,900 € 2236 €/m²
Objekt pre obchod | 42 m²
TUreality vám ponúka na predaj obchodný priestor / vináreň nachádzajúci sa v obci Mojmírovce, v
105,000 € 2500 €/m²
3 izbový byt | 73 m²
Najskôr si pozrite video: https://youtu.be/vg8HNPNq9tk TUreality ponúka na predaj 3,5 izbový b
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 244 m²
TUreality ponúka na predaj bezbariérový bungalov v stave holodomu s dvoma parkovacími miestami
165,099 € 677 €/m²
4 izbový byt | 101 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite na Kramároch. Tento by
383,999 € 4109 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 499 m²
VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE STAVEBNÝ POZEMOK UMIESTNENÝ UPROSTRED NÁDHERNEJ OKOLITEJ PRÍRODY NA LIP
60,000 € 120 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Pozrite si aj našu video upútavku: https://www.youtube.com/watch?v=30VXziSd7iE TUreality Vám po
89 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 702 m²
TUreality ponúka na predaj budúci stavebný pozemok v obci Vyšná Šebastová, s rozlohou 702 m2. V
96,000 € 137 €/m²
Obchodné priestory | 500 m²
TUreality ponúka na predaj atraktívny polyfunkčný objekt situovaný na hlavnom ťahu E50 s výborn
240,000 € 480 €/m²
3 izbový byt | 58 m²
Tiché bývanie v srdci zelene – Kalvária TU reality EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom 3-izbový by
750 €/mesiac 2897 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 600 m²
Kúpime v hotovosti 4-izbový rodinný dom v okolí Budimír-smer Prešov do 260 000€. V prípade záu
260,000 € 433 €/m²
Rodinný dom | 2,657 m²
Hľadáte dom s priestorom, potenciálom a skvelou lokalitou? Tento 3-izbový dom s rozľahlým poze
149,990 € 86 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 599 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v tichej časti Bratislavy s ideálnym miestom na výs
583,000 € 973 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 801 m²
TUreality pripravila ponuku predaja pozemku pripraveného na okamžitú výstavbu rodinného domu v
149,980 € 187 €/m²
Orná pôda | 2,565 m²
TU reality ponúka na predaj priestranný a slnečný pozemok o výmere 2565 m², nachádzajúci sa v i
48,000 € 19 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
TUreality Vám s radosťou ponúka na predaj rodinný dom v malebnej obci Jacovce, v okrese Topoľča
114,900 € 1045 €/m²
2 izbový byt | 70 m²
TUreality ponúkajú na predaj:2.izb.byt v Rači Ak hľadáte bývanie, ktoré ponúka dostatok svetla
284,990 € 4071 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 57 m²
TUreality ponúkajú celoročne obývateľnú 3 izbovú murovanú rekreačnú chatu s úžitkovou plochou 5
155,000 € 2719 €/m²
Objekt pre obchod | 100 m²
TUreality ponúka na predaj stabilné a dlhodobo budované podnikanie v segmente barefoot obuvi, k
189,000 €/rok 1890 €/rok/m²
Rodinný dom | 240 m²
TUreality exkluzívne ponúka na predaj tento priestranný rodinný dom v obci Hostie. Dom má úžitk
156,000 € 650 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom so slnečným rovinatým pozemkom o výmere 768 m², priamo s
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | 480 m²
TUrelity ponúka stavebný pozemok Pokojná lokalita • Inžinierske siete pri pozemku • Ideálne mi
48,490 € 101 €/m²
Obchodné priestory | 150 m²
TUreality v zastúpení majiteľa ponúka na prenájom komerčný priestor v centre Zlatých Moraviec.
1,200 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.