1522 inzerátov v ponuke
Rekreačný pozemok | 220 m²
TUreality ponúkajú zaujímavý rekreačný pozemok s výmerou 220 m2 v intraviláne mesta Senec. Poze
66,000 € 300 €/m²
3 izbový byt | 62 m²
TUreality ponúkajú na predaj: Hľadáte príjemné bývanie s výbornou dostupnosťou do Bratislavy?
175,000 € 2823 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 65 m²
TUreality ponúkajú čarovné miesto s 2 izbovým rekreačným domčekom s úžitkovou plochou 65 m2, po
244,000 € 3754 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 65 m²
TUreality ponúka 3 izbový murovaný rekreačný dom na 530 m2 rovinatom pozemku v krásnej lužnej p
199,000 € 3062 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 685 m²
TUreality pripravuje na predaj výnimočný pozemok v meste Stará Turá. Jedná sa o pozemok na výst
85,625 € 125 €/m²
Rodinný dom | 320 m²
TUreality ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný drevo-dom v obľúbenej a vyhľadávanej lokali
339,933 € 1094 €/m²
Garsónka | 18 m²
TUreality Vám ponúka na prenájom suitu - apartmán s kúpelňou v blízkosti mesta Poprad a pod Vys
400 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 105 m²
TU reality Vám ponúka na prenájom 3izbový byt - apartmán na dlhodobé rekreačné bývanie na úpätí
750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 629 m²
TUreality pripravuje na predaj rozostavaný nový dom v obci Mlynica. Znížená cena!!! Pozemok 62
135,000 € 215 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
Hľadáte pokojné bývanie s priestranným pozemkom v obľúbenej obci, no zároveň chcete mať blízko
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre bytovú výstavbu | 425 m²
NA PREDAJ POSLEDNÉ STAVEBNÉ POZEMKY V NAOZAJ NÁDHERNOM PROSTREDÍ : ► SKOPÍRUJTE TENTO ODKAZ A
95 €/m2 95 €/m2
Polyfunkčný objekt | 498 m²
VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE NA PREDAJ POLYFUNKČNÝ BYTOVÝ DOM - Lipt. Hrádok - Lipt. Porúbka ► PODR
450,000 € 904 €/m²
4 izbový byt | 98.8 m²
Skopírujte si link na videoprehliadku bytu https://youtu.be/BcNANbk7Fe8 TU reality, exkluzív
204,990 € 2075 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 45 m²
TUreality ponúka na predaj útulnú drevenú chalupu v srdci Liptova – Liptovská Kokava Len 5 mi
84,990 € 1889 €/m²
Rodinný dom | 557 m²
Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://youtu.be/YJKrfuxvPhc ________________________
Cena dohodou
Garáž | 17 m²
• Hľadáte bezpečné miesto pre svoje auto alebo motorku, prípadne skladový priestor? TUreality
30,999 € 1823 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Priestranný rodinný dom v Spišskej Novej Vsi – Ferčekovce Tichá lokalita, skvelá dostupnosť, p
199,990 € 1111 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
TUreality Vám ponúka na predaj pekný menší rodinný domček /80m2/ s dvorom /120m2/ na tichom mie
71,000 € 355 €/m²
Rodinný dom | 895 m²
TUreality, Vám ponúka na predaj zachovalý rodinný dom /895 m2/ na periférii mesta Lučenec. Dom
85,550 € 96 €/m²
Rodinný dom | 456 m²
TUreality ponúka na predaj starší rodinný dom s pozemkom 456 m² v malebnej lokalite Závada pod
48,000 € 125 €/m²
Rodinný dom | 500 m²
TUreality ponúka na predaj rodinné domy v Trečíne, časť Záblatie. Majú pozemok o rozlohe 500m2.
320,990 € 642 €/m²
3 izbový byt | 82 m²
TUreality exkluzívne ponúka na predaj krásny 3-izbový byt (82m2), nachádzajúcu sa v novostavbe
219,990 € 2683 €/m²
Obchodné priestory | 4,000 m²
TUreality ponúka na predaj výnimočný objekt s pozemkom 4000 m2, vhodný na podnikateľské účely s
Cena dohodou
1 izbový byt | 36 m²
TUreality pripravuje do ponuky prenájom 1-izbového bytu v mimoriadne vyhľadávanej lokalite – So
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.