1522 inzerátov v ponuke
Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v obci Dvorec, okr. Bánovce
60,000 € 60 €/m²
3 izbový byt | 77 m²
TUreality ponúka na prenájom priestranný, prerobený a štýlovo zrekonštruovaný 3-izbový byt s ro
550 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 99 m²
Tureality ponúka na predaj pre záujemcov veľký 3-izbový byt v Ilave v tehlovom bytovom dome. By
Cena na vyžiadanie
Kancelárie, administratívne priestory | 296 m²
TUreality ponúka prenájom modernej administratívnej budovy – Tuchyňa (cca 300 m²) Ponúkame na p
2,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 70 m²
TUreality ponúka na predaj 3izbový byt v Topoľčanoch, na sídlisku Mravenisko, v pokojnej a tich
179,999 € 2571 €/m²
3 izbový byt | 83 m²
VIDEO https://youtu.be/5CQIPVg9eh8 VIZUALIZÁCIA https://my.matterport.com/show/?m=5traFaaE96
92,000 € 892 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,642 m²
TUreality ponúka na predaj jedinečný pozemok so starým rodinným domom v meste Stará Turá. Exkl
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
TUreality ponúka na predaj výnimočný pozemok v meste Stará Turá. Jedná sa o pozemok na výstavbu
86,875 €
1 izbový byt | 40 m²
TUreality ponúkajú 1 izbový priestranný byt s úžitkovou plochou 40 m2 po staršej kompletnej rek
179,999 € 4500 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 500 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v Malých Vozokanoch. Rozloha je 550 m2, rozmery:
36,000 € 72 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,547 m²
TU Reality - Vám ponúka na predaj Veľký pozemok s celkovou rozlohou 3547m2 v obci Horná Maríkov
17,000 € 5 €/m²
Polyfunkčný objekt | 792 m²
TUreality ponúka na predaj významnú polyfunkčnú budovu v bezprostrednej blízkosti centra mesta
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 160 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný, podpivničený 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v mes
139,999 € 875 €/m²
4 izbový byt | 77 m²
TUreality ponúka na predaj neštandartne riešený 4-izbový byt v Partizánskom. Byt sa nachádza na
133,000 € 1727 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave s výmerou 300 m2 a výmer
119,000 € 397 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,400 m²
TUreality EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pozemok v Myjave časť Turá Lúka. Pozemok je slnečný, mier
69,000 € 49 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,257 m²
TUreality ponúka na predaj rovinatý pozemok určený na výstavbu rodinného domu v obci Doľany. Po
112,500 € 89 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 400 m²
TUreality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú rekreačnú chatu v tichom prostredí pri Dev
124,900 € 312 €/m²
2 izbový byt | 70 m²
TUreality Vám ponúka na prenájom tento krásny, moderný a priestranný 2i byt, ktorý môže slúžiť
Cena na vyžiadanie
Garáž | 63 m²
TUreality exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne veľkú garáž o výmere 63 m² vo výbornej loka
84,000 € 1333 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 500 m²
Hľadáte miesto, kde môžete začať stavať bez čakania, vybavovačiek a kompromisov? Tento rovinatý
92,000 € 184 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
Bývanie s dušou, garážou a vlastnou záhradkou: Vaša oáza medzi Popradom a Tatrami! Hľadáte domo
179,900 € 2499 €/m²
Rodinný dom | 773 m²
Skopíruje si link na videoprehliadku domu https://youtu.be/m1-iQxOYwqo TU reality, vo výhrad
239,000 € 309 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 200 m²
TUreality ponúka na predaj chatu v srdci prírody nachádzajúcu sa v tichom a krásnom prostredí p
115,990 € 580 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.