1 izbový byt | - | 20.51 m²
Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 1-izbový apartmán, ktorý sa nachádza na Du
87,990 € 4290 €/m²
1 izbový byt | - | 42 m²
Moderný maklér ponúka na predaj slnečný 1-izbový kompletne zariadený byt, ktorý sa nachádza na
72,900 € 1736 €/m²
1 izbový byt | M.Čulena | 36 m²
(F727-111-ANM) Budete pozerať s veľkými očami na tento 1izb byt (SII) 7/7p., po čerstvej komle
137,900 € 3831 €/m²
1 izbový byt | Švábska | 43 m²
(F722-111-ANM) Predané 1,5izbový panelový byt na sídlisku Šváby v aktuálnom pôvodnom stave je
127,900 € 2974 €/m²
1 izbový byt | Baštová | 53.79 m²
F495-111-ANMi Výmera app 53,79m2 m2. Luxusný apartmán s krytou terasou v hotely v centre mesta
168,500 € 3133 €/m²
1 izbový byt | Prostejovská | 42 m²
Exkluzívne na sídlisku III. (F415-111-ANM) 1,5 izb. byt, staršia rekonštrukcia bez novej el., 2
138,900 € 3307 €/m²
1 izbový byt | 41 m²
(F738-111-ANM) Predané Ihla medzi 1 izbovými bytmi (vynikajúca dispozícia), plnohodnotné 1. po
127,900 € 3120 €/m²
1 izbový byt | Slovenská | 39 m²
F732-111-ANM Strategická poloha úplne v centre mesta 1izb byt na bývanie aj prenájom. Poschod
126,000 € 3231 €/m²
1 izbový byt | 17. novembra | 27 m²
Tento byt je už rezervovaný! Zavolajte a dostaňte sa do zozonamu mojich klientov a budete u
125,000 € 4630 €/m²
1 izbový byt | Kúpeľná | 40 m²
Predám 1 izbový byt oproti Novumu - centrum mesta Prešov Výmera 40 m2 Poschodie: 1. (nie príz
Cena dohodou
1 izbový byt | 28 m²
Hľadáš výhodnú investíciu do bytu? Využi jedinečnú príležitosť kúpiť byt v pripravovanom projek
111,000 € 3964 €/m²
1 izbový byt | Bernolákova 13 | 41 m²
Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 1 izbový byt na ulici Bernolákova 13 v
145,900 € 3559 €/m²
1 izbový byt | Kúpeľná 3912/1 | 40 m²
Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti
160,000 € 4000 €/m²
1 izbový byt | Prostějovská | 40 m²
Ponúkame na predaj 1 izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite na ul. Prostějovská, na sidl.
131,900 € 3298 €/m²
1 izbový byt | Engelsova | 39 m²
Zaujímavá ponuka v perfektnej lokalite na ul. Engelsova Prešov 1-izbový tehlový byt v atraktívn
134,000 € 3436 €/m²
1 izbový byt | 53.79 m²
Jednopriestorový byt s podlahovou plochou 49 m2 sa nachádza v kompletne zrekonštruovanej budove
173,149 € 2873 €/m²
1 izbový byt | Prostějovská | 40 m²
Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na predaj 1 izbový byt na Sídlisku 3, na Pros
131,900 € 3298 €/m²
1 izbový byt | Tarjányiho | 28.61 m²
Rezerované_Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti ponúka na predaj moderný byt s otvorenou disp
108,336 € 3787 €/m²
1 izbový byt | Kysucká | 24 m²
Rezervované Ponúkam na predaj modernú garsónku v kvalitne zrekonštruovanom bytovom dome na Kysu
126,990 € 5291 €/m²
1 izbový byt | Ďumbierska | 40 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý 1-izbový byt na
144,990 € 3625 €/m²
1 izbový byt | Kúpeľná | 40 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o. Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj kompletne za
163,000 € 4075 €/m²
1 izbový byt | 17. novembra | 24 m²
GH Real ponúka na predaj štýlový a slnečný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na ulici 17
130,000 € 5417 €/m²
1 izbový byt | Čergovská | 42.7 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt o výmere 41,14 m² nachádzajúci sa na 3. poschodí bytového domu
129,500 € 3033 €/m²
1 izbový byt | Vlada Clementisa | 34 m²
Predaj 1-izbový byt, ul. Vlada Clementisa, Prešov – Sídlisko III Cena: 139 000 € Plocha: 34 m²
139,000 € 4088 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.