1522 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 895 m²
TUreality, Vám ponúka na predaj zachovalý rodinný dom /895 m2/ na periférii mesta Lučenec. Dom
85,550 € 96 €/m²
Rekreačný pozemok | 510 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok o výmere 510 m² nachádzajúci sa v tichej časti Dubnice nad V
65,000 € 127 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Pred tým ako si pozriete fotky, skopírujte si nasledujúci link na prezentačné video: youtube.co
187,900 € 940 €/m²
Rodinný dom | 400 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si 3D vizualizáci
243,000 € 608 €/m²
Rodinný dom | 321 m²
TUreality ponúka na predaj veľký dvojpodlažný rodinný dom so siedmymi izbami v obci Rovinka. Do
489,999 € 1526 €/m²
4 izbový byt | 128 m²
TUreality ponúka na predaj 4-izbový byt v rodinnom dome, kde sa nachádzajú tri bytové jednotky.
223,800 € 1748 €/m²
Záhrada | 400 m²
TUreality ponúkajú 400 m2 záhradu v dosahu mestskej časti Bratislava-Čunovo, pri maďarských hra
49,000 € 123 €/m²
Rodinný dom | 601 m²
TUreality vám ponúkajú na predaj. POPIS: Ponúka na predaj výnimočný rodinný dom v tichej a bez
399,000 € 697 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 10,000 m²
TUreality ponúkajú pozemok s výmerou 10 000 m2. Pozemok má obdĺžnikový tvar s rozmermi 89 x 112
175,000 € 18 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 6,000 m²
TUreality ponúkajú pozemok s výmerou 6000 m2. Pozemok má obdĺžnikový tvar s rozmermi 53 x 112m.
118,000 € 20 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
Výnimočná príležitosť – rodinný dom s veľkým pozemkom vo Farnej Na predaj ponúkame výnimočnú
53,900 € 385 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,279 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Lubina, časť Hrnčiarové. Nachádza sa v príje
65,000 € 51 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU V NESVADOCH Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť na kúpu polovice
189,000 € 1575 €/m²
Vidiecky dom | 2,842 m²
TUreality ponúka na predaj útulný vidiecky dom v malebnom prostredí v dedinke Lubina neďaleko N
180,000 € 63 €/m²
Rekreačný pozemok | 716 m²
TUreality Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok vo vinohradníckej oblasti Hronský Beňadik. Ide
18,500 € 26 €/m²
Vidiecky dom | 611 m²
TUreality ponúka na predaj sedliacky dom so stodolou a rozsiahlymi pozemkami v okrese Nové Mest
84,000 € 137 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²
TUreality ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok o výmere 600 m² nachádzajúci sa v jedne
138,999 € 232 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 500 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok v obci Skýcov s rovinatým terénom a výmerou 500 m². Pozemok
19,500 € 39 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
TUreality ponúka na predaj tento priestranný 3i byt typu VNKS, ktorý sa nachádza na sídlisku Sá
159,980 € 2285 €/m²
Administratívny objekt | 464 m²
TUreality ponúka na predaj firemnú budovu vo vyhľadávanej lokalite mesta Žiliny - Malá Praha, u
519,000 € 1119 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 271 m²
TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj túto nehnuteľnosť, ktorá je na liste vlastníctva evid
169,000 € 624 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
═══════════════════════════════════════════════════ TUreality ponúka na predaj ═══════════════
76,040 €
Obchodné priestory | 4,221 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok v priemyselnej časti obce Čierny Brod, vhodný na komerčné vy
221,602 € 52 €/m²
Rodinný dom | 146 m²
TUreality ponúka rodinný dom za cenu bytu! Dnes za akciovú cenu za 189.000EUr vrátane 2 parkova
189,900 € 1301 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.