Rodinný dom | 215 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Dolné Orešany, len 15 km od Trnavy, na úpätí Malých K
75,000 € 349 €/m²
Rodinný dom | Krajinská | 122 m²
Realitná kancelária Metrixreal Vám ponúka na predaj samostatne stojaci tehlový rodinný dom s ga
279,900 € 2294 €/m²
Rodinný dom | Kpt. Jaroša | 324 m²
Ponúkame na predaj 7-izbový dvojgeneračný rodinný dom s pozemkom o celkovej rozlohe 716 m2 na u
389,990 € 1204 €/m²
2 izbový byt | Petra Jilemnického | 60 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt s terasou a balkónom na ulici Petra Jilemnického v No
179,000 € 2983 €/m²
3 izbový byt | Okružná | 86.4 m²
Príjemná a tichá lokalita, celodenný štebot vtákov, kvalitný projekt ZIPAVA, priestranné izby,
275,000 € 3183 €/m²
2 izbový byt | Rusínska | 61.28 m²
Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej
204,000 € 3329 €/m²
3 izbový byt | Rusínska | 75.4 m²
243,000 € 3223 €/m²
4 izbový byt | Rusínska | 148.67 m²
421,000 € 2832 €/m²
3 izbový byt | Rusínska | 85.38 m²
262,000 € 3069 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²
Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj rodinný dom 15 minút od krajského mest
239,000 € 1258 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²
Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj nádherný 3-izbový byt v srdci Topoľčia
Cena dohodou
Rodinný dom | Jánošíková | 180 m²
Hľadáte bývanie v lone prírody, alebo víkendové sídlo pre seba a svoju rodinu ? Tak si určite p
96,900 € 538 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 53 m²
Hľadáte bývanie, kde jedinou vašou starosťou bude vybaliť si kufre ? Ponúkame Vám exkluzívne ko
189,900 € 3583 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 4,099 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký pozemo
145,000 € 35 €/m²
Objekt pre obchod | Donovaly | 200 m²
Realitná kancelária Pavlik & Partners vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny priestor vhodn
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Pod Kalváriou | 160 m²
Okres: Čadca, Obec: Oščadnica, Rozloha pozemku: 253 m2, Cena: 149.000 €. Uvedená drevenica sa
149,000 € 931 €/m²
3 izbový byt | 120 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľkometrážny 3i byt v komplexe Europalace, v novom downtowne
361,241 € 3010 €/m²
3 izbový byt | Komenského | 56 m²
Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v novostavbe KOMENSKÉHO REZIDENCIA. Butikový byt v NOVOS
990 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Adamiho | 71 m²
Directreal Doma - Ponúkame na predaj praktický a svetlý 3-izbový byt s výmerou 64 m² (+7 m2 lo
268,000 € 3775 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 953 m²
Na predaj ponúkame stavebný pozemok s vydaným a právoplatným stavebným povolením, vďaka čomu je
99,000 € 104 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Solinky, v bezprostre
185,500 € 2811 €/m²
2 izbový byt | 61.4 m²
Na predaj luxusný 2-izbový byt v projekte Zelené Vlčince, Žilina Hľadáte nadštandardné, moderne
224,000 € 3648 €/m²
3 izbový byt | 100 m²
Na predaj mezonetový byt v meste Žilina, k.ú Závodie. Byt je dispozične riešený 2 plnohodnotným
239,900 € 2399 €/m²
Rodinný dom | Žltá | 127 m²
Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis
789,000 € 6213 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.