3 izbový byt | Bottova | 69.34 m²
HERRYS - Na prenájom krásny, svetlý, úplne nový 3-izbový zariadený byt v novostavbe Metropolis
2,000 €/mesiac 29 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bottova | 69 m²
HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metrop
520,000 € 7536 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Frankovská | 6,212 m²
HERRYS – Na predaj developerský pozemok pre rezidenčný projekt v lokalite Ahoj – Briežky Reali
Cena dohodou
3 izbový byt | Zochova | 77 m²
HERRYS – Na predaj krásny 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii na Zochovej ulici s výhľadom
329,000 € 4273 €/m²
1 izbový byt | Banskobystrická | 62.01 m²
HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade Realitná kance
330,000 € 5322 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 69 m²
HERRYS - Na prenájom krásny úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metro
1,500 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Kupeckého | 433.13 m²
HERRYS - Na predaj exkluzívny 6-izbový rodinný dom s bazénom a tenisovým kurtom v Pezinku Real
Cena dohodou
3 izbový byt | Bajkalská | 75.18 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt v obľúbenom projekte III Veže s parkovacím miestom
335,000 € 4456 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Regrútska | 8,565 m²
HERRYS - Na predaj pozemok určený na výstavbu, Regrútska - Vajnory Realitná kancelária HERRYS
Cena dohodou
Priemyselná zóna | Malacká | 2,097 m²
HERRYS - na predaj pozemok pre občiansku vybavenosť Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzív
269,900 € 129 €/m²
2 izbový byt | Bezručova | 60.87 m²
HERRYS - Na prenájom 2 izbový byt v Bezručova Residence s možnosťou garážového státia na nabíja
910 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Búdková | 138 m²
FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáv
627,000 € 4543 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 41.73 m²
Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj štýlový a veľmi príjemný 2-izbový byt s balkóno
164,900 € 3952 €/m²
3 izbový byt | Konopárenská | 70 m²
V2 Real Estate Ponúkame na Predaj: Moderný 3-izbový byt s balkónom v novostavbe – komfort, pok
159,990 € 2286 €/m²
Rodinný dom | Pohranická ulica | 120 m²
Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Ponúkam
Cena dohodou
Rodinný dom | Šuranská | 70 m²
Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka
149,000 € 2129 €/m²
Garáž | Koceľova | 17 m²
UPHILL INVESTMENTS ponúka exkluzívne na predaj samostatnú murovanú garáž 17m2 vo vyhľadávanej l
17,000 € 1000 €/m²
4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 275 m²
Nie je to štandardný byt. A nie je to ani dom. Na predaj je výnimočný 4-izbový penthouse v pro
Cena dohodou
Rodinný dom | 215 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Dolné Orešany, len 15 km od Trnavy, na úpätí Malých K
75,000 € 349 €/m²
Rodinný dom | Krajinská | 122 m²
Realitná kancelária Metrixreal Vám ponúka na predaj samostatne stojaci tehlový rodinný dom s ga
279,900 € 2294 €/m²
Rodinný dom | Kpt. Jaroša | 324 m²
Ponúkame na predaj 7-izbový dvojgeneračný rodinný dom s pozemkom o celkovej rozlohe 716 m2 na u
389,990 € 1204 €/m²
2 izbový byt | Petra Jilemnického | 60 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt s terasou a balkónom na ulici Petra Jilemnického v No
179,000 € 2983 €/m²
3 izbový byt | Okružná | 86.4 m²
Príjemná a tichá lokalita, celodenný štebot vtákov, kvalitný projekt ZIPAVA, priestranné izby,
275,000 € 3183 €/m²
2 izbový byt | Rusínska | 61.28 m²
Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej
204,000 € 3329 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.