4 izbový byt | Rusínska | 148.67 m²
Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej
421,000 € 2832 €/m²
4 izbový byt | Dilongova | 90 m²
Predstavujeme Vám Rezidenciu Dilongova, ktorá je situovaná v pokojnej lokalite na Dilongovej ul
259,000 € 2681 €/m²
4 izbový byt | Marka Čulena | 90 m²
EXKLUZÍVNE – Atraktívny 4-izbový byt v jednej z najlepších lokalít Prešova – Sídlisko II., ul.
198,900 € 2210 €/m²
4 izbový byt | 88 m²
F452-114-ANM Exkluzívny 4izb bezbariérový vkusne zariadený, skolaudovaný byt 1/3 na ulici Pod K
350,000 € 3977 €/m²
4 izbový byt | Kúpeľná | 83 m²
F439-114-ANM Ponúkame na predaj exkluzívny byt v centre mesta (prízemie) na Kúpeľnej ul. v 4 po
350,000 € 4217 €/m²
4 izbový byt | Hlavná ul. | 130 m²
(F717-114-ANM) V meštianskom dome priamo v srdci šariša na námestí 4 izbový loftový byt o výme
350,000 € 2692 €/m²
4 izbový byt | Hlavná | 94.5 m²
F440-114-ANMi Nadštandartný podkrovný nový 4 izb. byt so samostatným výťahom 94,5m2 na Hlavnej
249,000 € 2635 €/m²
4 izbový byt | Tomášikova | 85 m²
Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti
269,000 € 2812 €/m²
4 izbový byt | Lesnícka | 80 m²
*REZERVOVANÉ* Ponúkame na predaj 4 – izbový tehlový byt nachádzajúci sa na Lesníckej ulici v P
187,990 € 2350 €/m²
4 izbový byt | Ďumbierska | 99.21 m²
Základné údaje: Dispozícia: 4 izbový byt + balkón (4,8 m2) Poschodie: 2.NP, 3.NP, 4.NP, 5.NP, 6
308,136 € 3106 €/m²
4 izbový byt | Sibírska | 77 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt v Prešove sídlisko Sekčov, ul. Sibírsk
188,000 € 2442 €/m²
4 izbový byt | Jurkovičova | 105 m²
Ponúkame na predaj 4,5 izbový byt o luxusnej výmere 105 m2 /vrátane pivnice/ + lodžia 4,31 m2 n
279,000 € 2657 €/m²
4 izbový byt | Tomášikova | 85 m²
EXKLUZÍVNE – 4 izbový byt s balkónom, Tomášikova ulica, 85 m², najvyhľadávanejšia loklaita Sídl
199,900 € 2352 €/m²
4 izbový byt | Vansovej | 88 m²
Ponúkame na predaj výnimočný priestranný 4-izbový byt na ul. Vansovej, sídlisko Sekčov v Prešov
206,000 € 2341 €/m²
4 izbový byt | Tomášikova | 85 m²
P R E D A N É Ponúkame exkluzívne na predaj 4-izbový byt v zateplenom bytovom dome na Tomášiko
169,900 € 1999 €/m²
4 izbový byt | Pod Táborom | 274.8 m²
Nadštandardný mezonetový 4 izbový byt na predaj v širšom centre Prešova – moderné a komfortné b
435,600 € 1585 €/m²
4 izbový byt | Pod Táborom | 217.58 m²
355,000 € 1632 €/m²
4 izbový byt | Pavlovičovo námestie | 80.3 m²
Bývajte v priestrannom byte a možnosťami využívať všetky služby v centre mesta, ktoré máte v pe
194,000 € 2416 €/m²
4 izbový byt | Nižná Šebastová | 105 m²
Ponúkame na predaj 4 -izbový byt, horné podlažie v rodinnom dome o výmere 105 m2, s loggiou, s
158,900 € 1513 €/m²
4 izbový byt | Vyšná Šebastová | 75 m²
Ponúkame na predaj posledný rodinný dom v projekte IBV Vyšná Šebastová – Za Záhumním, len 3 km
219,000 € 2920 €/m²
4 izbový byt | 102.74 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový mezonet v rodinnom dome typ A3 vo výstavbe s úžitkovou plochou 102,
299,000 € 2910 €/m²
4 izbový byt | 102.74 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový mezonetový byt s terasou a balkónom v rodinnom dome typ A vo výstav
299,000 € 2910 €/m²
4 izbový byt | Solivarská 14 | 97 m²
Predstavujeme Vám III. etapu projektu Byty Solivarská situovanú v tichej zadnej časti areálu me
259,000 € 2670 €/m²
4 izbový byt | Pražská | 203.34 m²
II. ETAPA projektu PRAŽSKÁ v predaji. Projekt Pražská prichádza s tým najlepším čo na trhu s r
476,647 € 2449 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.