1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý
129,000 € 4448 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²
Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /
750,000 € 600 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
CreeX Reality a Michal Gašparík ponúkajú na predaj rodinný dom – bungalov z roku 2011, nachádza
255,000 € 1700 €/m²
3 izbový byt | Moyzesova | 96.6 m²
Keď sa mestský život stretne s čarom vidieckeho pokoja... Objavte skrytý klenot v priamom cent
274,900 € 2846 €/m²
4 izbový byt | Tulská 89 | 83.27 m²
Ponúkame na predaj príjemný, 4-izbový byt, ktorý vás zaujme svojou vzdušnosťou, praktickou dis
230,000 € 2762 €/m²
2 izbový byt | Vlárska | 55 m²
Ponúkame na prenájom slnečný, moderne riešený 2-izbový byt v prestížnej a tichej lokalite na Vl
1,050 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3
399,990 € 3921 €/m²
4 izbový byt | Béžová | 87 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-
449,990 € 5172 €/m²
Rodinný dom | Údolná | 500.91 m²
DETAILNÁ 3D PREHLIADKA K DISPOZÍCII NA VYŽIADANIE Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívno
1,699,990 € 3394 €/m²
3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²
339,990 € 4613 €/m²
3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²
469,990 € 3546 €/m²
Objekt pre obchod | Jelenia | 1,000 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažnú administratívnu budov
1,750,000 € 1750 €/m²
5 a viac izbový byt | Mudroňova | 150 m²
Ponúkame na predaj výnimočný byt v prestížnej časti Bratislavy – Staré Mesto, Mudroňova ulica.
689,000 € 4593 €/m²
2 izbový byt | Mäsiarska | 110 m²
Existujú byty, ktoré ponúkajú „bývanie“. A potom sú tu nehnuteľnosti, ktoré majú atmosféru, cha
364,990 € 3318 €/m²
2 izbový byt | Radlinského | 61 m²
Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt situovaný v tichej ulici, len pár minút pešo od priameh
185,000 € 3033 €/m²
3 izbový byt | 79 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Nitra, na Petzwalovej ul
167,000 € 2114 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Na predaj 3 izbový dvojpodlažný rodinný dom na Zobore v tichej uličke pod lesom. Na pozemku o
205,000 € 1864 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 91 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma balkónmi, situovaný na 2. nadzemnom podlaží
345,000 € 3791 €/m²
2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 61 m²
Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostredí bratislavských J
229,000 € 3754 €/m²
Rodinný dom | Šúdolská | 268 m²
Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom v tichej časti Nitry – Šúdol. Nehnuteľn
499,000 € 1862 €/m²
2 izbový byt | Hradská | 46.21 m²
Ponúkame na predaj slnečný a moderne riešený 2-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným par
209,000 € 4523 €/m²
2 izbový byt | Votrubova | 60 m²
Realitná kancelária BONDREALITY ponúka na prenájom úplne nové, elegantné 2 izbové byty v novost
790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Bajzova | 82 m²
Slnečný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite – ideálny pre rodinné bývanie Ponúkame na predaj pri
224,000 € 2732 €/m²
3 izbový byt | Labutia | 77 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný 3 izbový, MEZONETOVÝ byt v nov
354,990 € 4610 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.