Jan Pinka | VEĽKORYSÝ 5-IZBOVÝ BYT S FUNKČNOU DISPOZÍCIOU NA HRADNOM KOPCI S DYCHVYRÁŽAJÚCIM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Mudroňova | 150 m²

Ponúkame na predaj výnimočný byt v prestížnej časti Bratislavy – Staré Mesto, Mudroňova ulica.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

689,000 € 4593 €/m²

Top
Top

Unikátny byt v historickom centre Košíc| Mäsiarska ul | 110 m²

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Mäsiarska | 110 m²

Existujú byty, ktoré ponúkajú „bývanie“. A potom sú tu nehnuteľnosti, ktoré majú atmosféru, cha

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

364,990 € 3318 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Príjemný 2 - izbový byt v širšom centre

Reality Žilina

2 izbový byt | Radlinského | 61 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt situovaný v tichej ulici, len pár minút pešo od priameh

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,000 € 3033 €/m²

Top
Top

3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, Nitra – Petzwalova, 79 m²

Reality Nitra

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Nitra, na Petzwalovej ul

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

167,000 € 2114 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na predaj 3-izbový rodinný dom, Zobor Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 110 m²

Na predaj 3 izbový dvojpodlažný rodinný dom na Zobore v tichej uličke pod lesom. Na pozemku o

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

205,000 € 1864 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Veľký rodinný 3-izbový byt | 91 m² | 2 balkóny | garážové státie | RUSTICA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 91 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma balkónmi, situovaný na 2. nadzemnom podlaží

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

345,000 € 3791 €/m²

Top
Top

2 izb. byt v novostavbe, NÁMESTIE PRI SÝPKE

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 61 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostredí bratislavských J

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

229,000 € 3754 €/m²

Top
Top

Na predaj rodinný dom v Nitre - Šúdol

Reality Nitra

Rodinný dom | Šúdolská | 268 m²

Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom v tichej časti Nitry – Šúdol. Nehnuteľn

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

499,000 € 1862 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Moderný 2-izbový byt s veľkou terasou 16 m² | parkovacie státie | Bratislava – Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Hradská | 46.21 m²

Ponúkame na predaj slnečný a moderne riešený 2-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným par

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

209,000 € 4523 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Úplne nové a elegantné 2 izbové byty na prenájom Bratislava Nivy / Downtown

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Votrubova | 60 m²

Realitná kancelária BONDREALITY ponúka na prenájom úplne nové, elegantné 2 izbové byty v novost

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

Slnečný 4 - izbový byt Hliny VI

Reality Žilina

4 izbový byt | Bajzova | 82 m²

Slnečný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite – ideálny pre rodinné bývanie Ponúkame na predaj pri

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

224,000 € 2732 €/m²

Top
Top

mezonetový 3 izb. byt v novostavbe Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 77 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný 3 izbový, MEZONETOVÝ byt v nov

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,990 € 4610 €/m²

Top
Top

Absolútna novinka! Moderné päťizbové rodinné domy v Hainburg an der Donau

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

V meste Hainburg an der Donau ponúkame na predaj 5-izbovú tehlovú novostavbu s úžitkovou plocho

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

483,000 € 3895 €/m²

člen NARKS
Top
Top

CreeX Reality - Priestranný, zariadený, svetlý 3-i byt s bezproblémovým parkovaním - Cottbuská - KVP Košice

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Cottbuská | 81 m²

CreeX Reality a Ing. Matúš Jarný vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

214,900 € 2653 €/m²

Top
Top

CreeX Reality - exkluzívne iba u nás na predaj 3i priestranný a slnečný byt - Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | 74 m²

CreeX Reality a Marek Pecár vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj priestranný a slnečný 3 i

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Sereď

146,600 € 1981 €/m²

Top
Top

Unikátny 4-izb. byt s výhodami RD so slnečnou terasou, krbom a súkromnou záhradou.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Zátišie | 120 m²

Spoločnosť DOMOVINA real ponúka exkluzívne na PREDAJ unikátny 4-izbový byt na 2NP. s výhodami r

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,000 € 3742 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Výnimočný 3-izbový byt 75,5 m² + 3 balkóny | kompletná rekonštrukcia | Košická ulica – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 75.5 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt na Košickej ulici v bratislavskej časti Nivy. Lokal

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

383,888 € 5085 €/m²

člen NARKS
Top
Top

NOMA | ZÁLUŽICKÁ- Poctivý 3-izbový BYT v zelenej časti ŠTRKOVCA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 73 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby vám ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,600 € 3268 €/m²

Top
Top

NOMA | SLATINSKÁ- Veľký 4-izbový BYT s perfektnou DISPOZÍCIOU

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Slatinská | 80 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby vám ponúkajú na PREDAJ tento priestranný 4-izbový byt v bra

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

231,750 € 2897 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

BOSEN | Na predaj rekreačná chata pri starom Dunaji – Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Prístav | 82.12 m²

BOSEN GROUP Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadenú rekreačnú chatu

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

170,000 € 2070 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ - RODINNÝ DOM, GALANTA-KOLÓNIA, CELKOVÁ ROZLOHA 851 M²

Reality Galanta

Rodinný dom | Fialková | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný rodinný dom v pokojnej časti mesta Galanta (časť Kolónia) na kon

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Galanta

320,000 € 2909 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj vidieckeho domu v centre Cífera s veľkým pozemkom

Reality Cífer

Rodinný dom | 122 m²

Ponúkame na predaj starší 5-izbový rodinný dom so záhradou v obci Cífer na ulici Ľudovíta Pavet

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Cífer

221,000 € 1811 €/m²

Top
Top

BOSEN GROUP | Elegantný 2 izbový byt v prestížnej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Páričkova | 67 m²

BOSEN GROUP Vám exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardný, štýlovo zariadený 2-izbový byt po

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

Reštauračné priestory | Saratovská | 81.2 m²

Developerská spoločnosť Sekyra Group ponúka vo svojom projekte Saratovská 22 v Dúbravke nebytov

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Dúbravka

339,000 € 4175 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie