Stavebný pozemok s právoplatným stavebným povolením Žilina - Žilinská Lehota

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 953 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok s vydaným a právoplatným stavebným povolením, vďaka čomu je

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

99,000 € 104 €/m²

Top
Top

Investičný stavebný pozemok / 3167 m2/ Žilina - Bytčica

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 3,167 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj pozemok o výmere 3167 m2 v katastri obce Bytčica, - k poz

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

80 €/m2 80 €/m2

Slnečný pozemok / 735 m2 / Žilina - Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj krásny pozemok pre rodinný dom / 735 m2 / v Žiline - mests

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

Slnečný stavebný pozemok 623 m² - Mojšová Lúčka (17m x 39m)

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Mojšova Lúčka | 623 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj stavebný pozemok s rozlohou 623 m² (približne 17 m x 39

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

240 €/m2 240 €/m2

Slnečný stavebný pozemok v Žiline – Trnové, Slnečnicová ulica

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicová | 550 m²

Ponúkam na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok o výmere 522 m² + 28 m² podiel v prístupo

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

121,000 € 220 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný, stavebný pozemok č.1 so stavebným povolením a so všetkými IS /1655m2/ Žilina - Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Hnedá | 1,655 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jedinečný, stavebný pozemok so stavebným povolením a so všetk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Žilina

195 €/m2 195 €/m2

Rovinatý, stavebný pozemok s nádhernými výhľadmi /633m2/ Žilina - Trnové

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Do Mažiarca | 633 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný, rovinatý pozemok v čoskoro novobudovanej prímest

Publikované: 09.06.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Žilina

200 €/m2 200 €/m2

Stavebný pozemok č.2 /1654m2/ Žilina - Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 1,654 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1.654m2 v najvyhľadávanejšej, príme

Publikované: 18.05.2024 Aktualizované: 28.11.2025
Pozemky na predaj Žilina

140 €/m2 140 €/m2

ŽILINA HÁJIK - EXKLUZÍVNY POZEMOK PRE RD - VÝMERA 788m2

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | - | 788 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj stavebný rovinatý, slnečný, pozemok v loka

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

Stavebný pozemok 1811 m² – Považský Chlmec, Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 1,811 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1811 m², nachádzajúci sa v prímestskej časti mesta

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

210,000 € 116 €/m²

člen NARKS

BYTČICA - pozemok 1903 m2,okr. Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 1,903 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v katastrálnom území Žilina, časť Bytčica. ▪️ Rozloha 1903 m2 ▪️

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

102,000 € 54 €/m²

BYTČICA - pozemok 1903 m2,okr. Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 1,903 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

158,000 € 83 €/m²

Predaj: investičný pozemok, 1586m2, Žilina - Zádubnie( 026-14-MAM)

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Zádubnie | 1,586 m²

(026-14-MAM) Ponúkame Vám na predaj slnečný investičný pozemok o rozlohe 1586 m2 v mestskej čas

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

83 €/m2 83 €/m2

Predaj: investičný pozemok, 1193m2, Trnove - okr: ŽILINA (088-14-MACHa)

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 1,193 m²

(088-14-MACHa) Ponúkame na predaj pekný investičný pozemok v lokalite Trnove. Pozemok je situov

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

136,230 € 114 €/m²

Pozemok v Budatíne, okr. Žilina, 1556m2

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Azúrová | 0 m²

199-14-PEMOa Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v Budatíne, mestskej časti Žiliny. Jedn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

326,700 €

Exkluzívny slnečný pozemok v Ovčiarsku

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Žilina | 1,235 m²

003-14-MIKU **Na predaj: Exkluzívny slnečný pozemok v Ovčiarsku!. Ponúkame na predaj atraktívn

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

210,000 € 170 €/m²

Pozemok Žilina - Závodie

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 4,336 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V LUKRATÍVNEJ ČASTI ZÁVODIA Ponúkame na predaj atraktívny investičný po

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

264,496 € 61 €/m²

Slnečný Pozemok Žilina - Bytčica

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

Slnečný stavebný pozemok v Žiline - Bytčici (500 m²) Exkluzívne vám ponúkame na predaj slnečn

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

120,000 € 240 €/m²

Stavebný Pozemok Žilina - Závodie

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 684 m²

V novej zástavbe rodinných domov v Závodí, ponúkame na predaj stavebný pozemok pripravený na vý

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

148,900 € 218 €/m²

Slnečný Pozemok Žilina - Trnové

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 638 m²

Realitná kancelária RED Vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok situovaný na začiatku

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

165,000 € 259 €/m²

Pozemok Žilina - Budatín so stavebným povolením

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 703 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s platným stavebným povolením v Budatíne, s projektom rodi

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

210,000 € 299 €/m²

Pozemok Žilina - Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 570 m²

Na predaj pozemok v lokalite Žilina - Budatín. Pozemok je určený na výstavbu rodinného domu.

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

180,000 € 316 €/m²

Investujte do prestížnej lokality – stavebný pozemok Trnové | 513 m²

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Trnové | 513 m²

Predstavujeme jedinečnú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú dokonalú kombináciu luxusu, pokoja

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

165,000 € 322 €/m²

Exkluzívne na predaj slnečný stavebný pozemok 521 m2, Žilina - Bytčica

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Bystrická | 521 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v mest

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

93,000 € 179 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30328)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Upresniť hľadanie