Vidiecky dom | 81.65 m²
Bond Reality ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v krásnej rekreačnej oblasti Stará My
143,000 € 2021 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 156.15 m²
FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a p
1,259,000 € 8063 €/m²
1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 42.66 m²
Ponúkame na prenájom štýlový 1-izbový byt po staršej rekonštrukcii v mestskej časti Bratislava
390 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hrabová | 506 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj výnimočný 6-izbový rodinný dom so samostatnou garsónkou, zasad
Cena na vyžiadanie
Garsónka | 24 m²
Realitná kancelária Patriot Reality ponúka na prenájom garsónku na Pereckej ulici v Leviciach.
350 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nová Pezinská | 210 m²
Predáme samostatne stojaci 5izb. RD. trojpodlažný, kompletne podpivničený v pôvodnom stave, (k
399,000 € 1900 €/m²
Objekt pre obchod | Krajinská cesta | 160 m²
Ponúkame na prenájom priestory suterénu v rodinnom dome s celkovou rozlohou 160 m². Priestor je
800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Harmónia | 257 m²
Predáme dvojpodlažný RD v Modre, časť Harmónia. Úžitková plocha domu je 257m2. Nachádza sa vo
460,000 € 1790 €/m²
1 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 32 m²
Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt na ulici Mikovíniho s výmerou 32 m², s balkónom a pod
550 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Česká | 33 m²
Domáci Majstri, Kutilovia, ponúkame vám na predaj 1 izbový byt v meste Galanta. Ak ste Nároč
95,000 € 2879 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mládežnícka štvrť | 555 m²
IntExReal realitná kancelária vám ponúka na predaj stavebný pozemok na výstavbu samostatne s
150 €/m2 150 €/m2
Objekt pre obchod | Dúbravca | 350 m²
Ponúkame na predaj administratívnu budovu / komerčný objekt, v priemyselnej časti Martin - Košú
400,000 € 1143 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Gorkého | 45 m²
Ponúkame na predaj nebytový priestor v novostavbe na Podháji v Martine. Priestory sa na nachád
63,000 € 1400 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hôrecká cesta | 1,095 m²
Ponúkam na predaj tri susediace stavebné parcely o celkovej výmere 1095 m² v Žiline, pod Hájiko
Cena dohodou
3 izbový byt | Ľudovíta Štúra | 72 m²
Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zariadený 3-izbový byt v novostavbe Veže Brezovec, kto
750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Sputniková | 39.01 m²
MATHIS. Realitná kancelária ponúka na predaj 2-izbový byt na Spútnikovej ulici v mestskej časti
Info v RK
1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 62.44 m²
Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka
209,900 € 3362 €/m²
1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 40.16 m²
149,900 € 3733 €/m²
3 izbový byt | 55 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný slnečný 3-izbový byt s garážou a zá
72,500 € 1318 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Broskyňová | 954 m²
BENARD reality ponúka na predaj slnečný pozemok o výmere 954 m2 priamo pod lesom . Nachádza sa
199,999 € 210 €/m²
2 izbový byt | Stavbárska | 41.17 m²
Apartim sro predá 2 izbový byt na Stavbárskej ulici vo Vrakuni. Má rozlohu 41,17 m2 a nachádza
95,000 € 2308 €/m²
Obchodné priestory | Vrakunská | 94.3 m²
Apartim sro predá zaujímavý obchodný nebytový priestor so všestranným využitím v komplexe Dolce
260,000 € 2757 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
Ponúkame Vám na predaj náš vzorový dom nachádzaajúci sa v novovybudovanej lokalite obce Dolný B
225,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | Bottova ulica | 107 m²
Ponúkame Vám na predaj za ÚVODNÚ VÝHODNEJŠIU CENU moderné 4-izbové Rodinné Domy v krásnej zabýv
350,000 € 3271 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.